Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 1


Chefrenek

Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

napisałam do amiplay maila z pytaniem o szelki typu guard, odpisali że prosza o przykładowe zdjęcie i jeśli tylko ten rodzaj zostanie zatwierdzony to najprawdopodobniej ruszy produkcja

tak tez ja się wstrzymuję z kupnem

[B] gops - [/B]nie ma to jak twoja pomoc:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tilia']u nas Ami Play'e sprawdzają się świetnie- nareszcie coś szerszego (3 cm )- tylko zastanawiam się jak prać tą odblaskową?? czy się odblask nie spierze?


Odblasku nie powinno się prać bo na bank sie spierze. Może ręcznie, jakąś gąbeczką spróbuj.

Link to comment
Share on other sites

ami play ma fajne wzorki ale przesadzilam narazie z obrozami...czekam na 2rd i manmata ;)
pozbylam sie prawie wszystkich rzeczy i postanowilam z epsy nie beda mialy wiecej niz po 3 obroze i 5 wspolnych smyczy :evil_lol:

mamy 3 smycze przepinane ,zadne firmowe ;)
tzn z dingo sa ,dwa rozmiary wieksze niz powinny byc na moje psy i sa grube i porzadne zyja juz po kilka miesiecy i maja sie dobrze wiec polecam ta firme tzn smycze z tej firmy bo obroze to porazka :roll:
jak kupilam chaby 2cm przepinana to sucz miala na tydzien...po ktoryms tam kotku sie zerwala

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda25']Hihi też do nich napisałam w tej sprawie :)


martita, nie zauważyłam żeby te karabińczyki były większe w porównaniu do karabińczyków np. Lupine.[/quote]

A jakie karabinczyki ma Lupine???:lol:Ja dla mojej chudej lubie smyczki wlasnie z delikatnymi karabinczykami, a tam chyba jest tylko ich jedna wielkosc???

Link to comment
Share on other sites

A wie ktoś może czy ruszyło coś w sprawie zacisków RD? Kiedyś padło pytanie czy wolelibyśmy z łańcuszkiem czy z taśma, ale na razie cisza. Mi się bardzo podobają wzorki, ale teraz kupuje już tylko zaciski.
Za to u mnie w mieście wreszcie bedą rogzy:multi: Jak dostane kase od rodziców to chyba pójde coś kupić:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

kurcze mam ochote na jakas obroze, a sama nie wiem jaka:lol: :lol: :lol:

bardzo mi sie podoba rogz fioletowy z odblaskowa nitka na psach.

Pasowałby do Aresa??

skad najlepiej zamawiac rogzy? zeby z przesylka byly najtansze:lol:
slyszalam ze na szopku.pl chyba nie dochodza przesyłki??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']

skad najlepiej zamawiac rogzy? zeby z przesylka byly najtansze:lol:
slyszalam ze na szopku.pl chyba nie dochodza przesyłki??[/quote]

chyba z pełniej miski najtaniej wyjdzie

bo na telezoo w ogóle ceny podnieśli:shake::roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']kurcze mam ochote na jakas obroze, a sama nie wiem jaka:lol: :lol: :lol:

bardzo mi sie podoba rogz fioletowy z odblaskowa nitka na psach.

Pasowałby do Aresa??

skad najlepiej zamawiac rogzy? zeby z przesylka byly najtansze:lol:
slyszalam ze na szopku.pl chyba nie dochodza przesyłki??[/quote]

pelna miska,tanio i w 2 dni jest u Ciebie paczka ;)
pisze czy dana rzecz jest na sklepie wiec niema problemu ze tej rzeczy niema :razz:

Link to comment
Share on other sites

okej dzieki za info.

Teraz jeszcze tylko pytanie

czy zamowic fioletowa 2cm na zatrzask
czy funky retro 16mm zacisk....?????

a moze jednak jakas red dingo:shake:

Pomożcie!!!!!!!!!

a to nasza skromna kolekcja:roll:
[IMG]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/DSC08721.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']zacisk? myslalam raczej o normalnym zatrzasku:cool3:

przyszły moze juz rd do Ciebie??[/quote]

ale jak 16mm to ma byc zacisk, 2cm to niet ,lepiej by wygladal w cienszej :eviltong:
nie przyszly bo za nie nie zaplacilam jeszcze , zaplace w sobote to we wtorek beda pewnie :razz:

Link to comment
Share on other sites

witam wszystkich na tym wątku :cool3: wiem, że tu sami specjaliści i nałogowcy smyczowo-obrożowi, więc chciałabym prosić o pomoc w wyborze... :cool3: chcemy kupić nową smycz i obrożę dla boksera. ładną i porządną. stara się dziś na spacerze rozwaliła... planujemy zakup w sklepie internetowym, ale kompletnie nie wiem gdzie szukać? może jest jakiś sklep, który możecie polecić? albo od razu - jeśli lubicie wybierać - pomóc mi w wyborze :lol: mój pies to żółty bokser (no, jeśli chodzi o niuanse to nie jest to bokser tylko pies w typie no ale kolor żółtobokserowy ;) a przecież chodzi o wybór koloru i wzoru pasującego :lol: ). myślałam o czymś pomarańczowym, ale wszystko co ładne chętnie obejrzę :cool3:... niezbyt wzorkowym-pstrokatym, ale wzór oczywiście chętnie byle z umiarem :) z góry dzięki za pomoc, bo ja się połapać w tym dobrobycie, poza tym liczę na rekomendacje osób które już zakupiły... :lol:

EDIT: znalazłam właśnie psi sklep z dużym wyborem [url=http://www.futrzakowo.pl/]Futrzakowo.pl - sklep dla miłośników zwierząt[/url] no i są rozdzielacze, no i kagańce chopo, na których mi zależy... czy ktoś tam kupował - czy warto? i co wybrać - jaką firmę? już się gubię :-o

Link to comment
Share on other sites

Może:
[url=http://www.pelna-miska.pl/sklep//index.php?products=product&prod_id=899]Rogz obroża HB 27 D - Orange[/url]
[url=http://www.pelna-miska.pl/sklep//index.php?products=product&prod_id=49]Rogz obroża HB 05 D - Orange[/url]
[url=http://www.pelna-miska.pl/sklep//index.php?products=product&prod_id=291]Rogz obroża HB 02 T - Funky Retro[/url]

Link to comment
Share on other sites

Mam dylemat. Wiem, że chciałam lupina ale ostatnio coraz bardziej wole kupić im nowe obroże rogza...:eviltong: Co bardziej polecacie? Chodzi mi o obroże na klips. A jak rogza to jaki wzór?
dla Jazza (trikolor)
Sport Red czy Viva rogz?
a dla Ghana(rudy/śniady)
Sport Blue czy Planet Rogz?
A może limitowana seria? (Dla jazza fiolet, dla Ghana żółty) A może Paint paw i Choc feminine?A może co innego?
Pomocy!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...