Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 1


Chefrenek

Recommended Posts

[quote name='vpassione']Akurat ten fiolet jest jednym z lepszych wzorów i wydanie x złotych na smycz regulowaną, która nie jest pod kolor, a ma być doczepiana do smyczy jest dla mnie stratą kasy. Nie pasuje jedno do drugiego ani trochę :eviltong: I podobnie myślę o czarnej smyczy, zwykłej, kupowanej dla np. takiego fioletu rogza, mnie to w oczy gryzie :roll:[/quote]

Nie ma to jak komplety, prawda? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='vpassione']Niekoniecznie komplety, ale żeby to, co przypinamy do psa nie świadczyło o tym, że właściciel najprawdopodobniej jest daltonistą :diabloti:[/QUOTE]
Ja do wszystkich obroży dopinam czarne smycze, jestem daltonistką? :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Czy wy kochani nie potraficie czytać :loveu:? wychodzi chyba na to, że tak. Przecież napisałam, ze przysłali mi smycz nie taką jaką chciałam! miały byś 2 smycze do kompletu, jedna różowa(jaką dostałam) i jedna fioletowa w kwiatuszki, której nie dostałam, a w zamian za fioletową dostałam to ,,coś'' co jak zobaczyłam za pierwszym razem bardzo się wpieniłam, ale po chwili pomyślałam, ze póki co zostawię tę smycz na powiedzmy treningi, a po nowym roku dokupię przepinaną fioletową smycz w kwiatki do obroży cerberkowej, fioletowej w kwiatki. Bardzo was proszę jeśli już czytacie to czytajcie dokładniej:cool3:
Osobiście ta czerwona smycz mi się kompletnie nie podoba i nie bardzo pasuje do obróż, które już posiadam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RCookie']Ja mam bzika na punkcie kompletów, po prostu lubię jak wszystko do siebie pasuje :cool3:.[/QUOTE]

A to już pojęcie względne.
Bo można patrzec na to w ten sposób : czy do bluzki w kwiatki założysz spodnie w kwiatki? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BBeta']Ja do wszystkich obroży dopinam czarne smycze, jestem daltonistką? :cool1:[/quote]

wychodzi na to, ze tak :razz:. Ja do tej pory miałam różowego rogza i fioletowego a do nich 2 czarne smycze przepinane DINGO. Witaj w klubie jestem daltonistką :P:P:P niestety Cer na pojutrzejsze zawody pojedzie w fioletowej obróżce i czerwonej smyczy, nic nie zmienię. Chciałabym chociaż założyć mu czerwoną obrożę (taką fajną ma w pieski) ale niestety jej znaleźć nie mogę, wiec zostaje tylko to :/ do stycznia musi w tym wytrzymać, nie ma wyjścia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cerber']Czy wy kochani nie potraficie czytać :loveu:? wychodzi chyba na to, że tak. Przecież napisałam, ze przysłali mi smycz nie taką jaką chciałam! miały byś 2 smycze do kompletu, jedna różowa(jaką dostałam) i jedna fioletowa w kwiatuszki, której nie dostałam, a w zamian za fioletową dostałam to ,,coś'' co jak zobaczyłam za pierwszym razem bardzo się wpieniłam, ale po chwili pomyślałam, ze póki co zostawię tę smycz na powiedzmy treningi, a po nowym roku dokupię przepinaną fioletową smycz w kwiatki do obroży cerberkowej, fioletowej w kwiatki. Bardzo was proszę jeśli już czytacie to czytajcie dokładniej:cool3:
Osobiście ta czerwona smycz mi się kompletnie nie podoba i nie bardzo pasuje do obróż, które już posiadam.[/quote]

Dostałaś taką smycz, jaką zamówiłaś, bo widzę, że to rozmiar M, a w tym rozmiarze nie ma wzorku Floral, który jest oznaczany literką B, tylko jest zamiast niego wzorek Butterfly, też oznaczany literką B. :razz:

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/8268.html"]Cerber[/URL], potrafimy czytać, ale przecież nikt nie pisał, że źle skompletowałaś sobie akcesoria, tylko że fioletowa obroża niezbyt komponuje się z tą smyczą. Dla mnie to strata pieniędzy, żeby sobie zostawiać taką smycz, która mi do niczego nie pasuje i której nie zamawiałam(chociaż wychodzi na to, że ją zamówiłaś przez przypadek, bo floral jest tylko w Lkach - yhm, ktoś coś mówił o czytaniu ze zrozumieniem? :eviltong: ).
A z tym daltonizmem, nie pisałam o konkretnych połączeniach(czyli np. odcień fioletu inny, to już jest be), poza tym słowo nie zostało użyte w celu prowokacji czy obrazy, a na końcu zdania pojawiła się stosowna emotikona.
Ludzie, trochę dystansu do wirtualnych napisów, a zwłaszcza do czyjegoś zdania :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vpassione'](chociaż wychodzi na to, że ją zamówiłaś przez przypadek, bo floral jest tylko w Lkach - yhm, ktoś coś mówił o czytaniu ze zrozumieniem? :eviltong: ).
[/quote]

nigdzie nie było napisane, ze zamiast fioletowej obroży dają czerwoną, bo tego rozmiaru w ,,moim'' kolorze nie ma. Ja nie śledzę codziennie i na bieżąco rogza i nie wiem co jest na rynku a co nie, i do tego na stronie, z której zamawiałam smycze był wyraźnie pokazany kolor (napisałam kolor, a chodziło mi o wzór) ten, który ja chciałam mieć - dlatego zamówiłam, ot co.
No ale dostałam odpowiedź, więc dzięki, wiem, ze muszę (raczej nie muszę, ale chcę) kupić nową smycz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cerber']
No ale dostałam odpowiedź, więc dzięki, wiem, ze muszę (raczej nie muszę, ale chcę) kupić nową smycz.[/QUOTE]

Możesz też powykłócać się ze sklepem, że dają zdjęcia nieadekwatne do możliwości zamówienia..

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie potrzebuję waszej pomocy. Potrzebuję czarną, parcianą gładką smycz która bedzie pasowała do wszystkich moich obróżek bez kompletu.

Znacie coś godnego polecenia?
Chciałabym, żeby smyczka miała co najmniej 2m.
Help bo oszaleję z tymi pstrokatymi smyczami, nie pasującymi do obroży :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda25']Słuchajcie potrzebuję waszej pomocy. Potrzebuję czarną, parcianą gładką smycz która bedzie pasowała do wszystkich moich obróżek bez kompletu.

Znacie coś godnego polecenia?
Chciałabym, żeby smyczka miała co najmniej 2m.
Help bo oszaleję z tymi pstrokatymi smyczami, nie pasującymi do obroży :placz:[/quote]

albo kup czarna smycz rogza Lke ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Możesz też powykłócać się ze sklepem, że dają zdjęcia nieadekwatne do możliwości zamówienia..[/quote]

no i chyba tak będę musiała zrobić...

[quote name='gops']akurat fiolet z czerwonym mi sie nie podoba ;)

[/quote]

dzięki za wypowiedź ;) tego głównie oczekiwałam :p


[quote name='Marta_Ares']

a Luiza chyba z telezoo zamawiala, ale tam sa chyba dobre kolory? chyba ze zmienili teraz??[/quote]

teoretycznie, ale tylko teoretycznie kolor jest inny na obrazku (bo mogłam zinterpretować to tak, że pomyślałam, że im kolor wyblakł:jumpie::lol!:, lub wstawili ze zmienionym kolorem obrazek i już im sie nie chciało go zmieniać - i tak właśnie to zinterpretowałam), ale też nie czerwony tylko różowy, a wzór ciągle jest ten, który chciałam, więc jeśli ja powiedzmy (przykładowo) chciałam sobie kupić ten wzór w kolorze różowym (bo powiedzmy myślałam, ze różowy kolor tego wzoru jest, tym bardziej, ze jest na zdjęciu) to nawet po przysłaniu mi paczki powinnam dostać różowy flower czy jak ten wzór się nazywa, a nie czerwoną smycz z motylkami i pieskami, czyż nie tak? tak na logikę...

Link to comment
Share on other sites

jesli to oni sie pomylili to ja na twoim miejscu odeslalabym im to i chciala zwrot kasy lub zeby wyslali to co bylo na obrazku ;)

albo wystaw ja na allegro i Ci sie kasa zwroci i kupisz Lke tego wzorku co masz obroze ;) na wszelki wypadek zanim zamowisz to sie nas spytaj czy to napewno to;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...