Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 1


Chefrenek

Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='gops']jesli to oni sie pomylili to ja na twoim miejscu odeslalabym im to i chciala zwrot kasy lub zeby wyslali to co bylo na obrazku ;)

albo wystaw ja na allegro i Ci sie kasa zwroci i kupisz Lke tego wzorku co masz obroze ;) na wszelki wypadek zanim zamowisz to sie nas spytaj czy to napewno to;)[/quote]

no właśnie sęk w tym, ze z tego co słyszę to nie ma tego co jest na obrazku :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:

wiem, ze (jak wy to mówicie) strata kasy, ale myślę, ze zostawię tą smycz jednak, mam kilka czerwonych obróżek do których ta smycz będzie pasowała, i mogę ją brać na treningi.
Co do kolejnego zamawiania, na pewno nie obędę sie bez zapytania, ot co, bo już nie chcę kupowac ,,w ciemno''

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cerber']no właśnie sęk w tym, ze z tego co słyszę to nie ma tego co jest na obrazku :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:

wiem, ze (jak wy to mówicie) strata kasy, ale myślę, ze zostawię tą smycz jednak, mam kilka czerwonych obróżek do których ta smycz będzie pasowała, i mogę ją brać na treningi.
Co do kolejnego zamawiania, na pewno nie obędę sie bez zapytania, ot co, bo już nie chcę kupowac ,,w ciemno''[/quote]

no i dobrze najwzniejsze ze w szafie nie bedzie lezec bo to by bylo bez sensu ;)

Link to comment
Share on other sites

acha, czyli ten różowy co ja mam. Tak teraz myślę i zastanawiam się czy rzeczywiście zanim złożyłam zamówienie nie lepiej było pomyśleć i zamówić 2 czarne smycze rogza i nie byłoby problemu. No ale dobra jest jak jest na razie...

Link to comment
Share on other sites

<lol> modelka właśnie śpi, odpoczywa przed zawodami :P:P:P:P:P:P poza tym to nie takie proste jest samemu trzymać smycz i robić zdjęcia :P:P:P:P przy tak energicznym gówniorzu :P:P:P
Ale zaraz zrobię chyba dym i będzie koniec spania :P:P:P

Link to comment
Share on other sites

dobra to tak się komplet prezentuje na mojej suczy, co sądzicie?? osobiście mi się podoba (może dlatego, ze przez całe życie Cer nosił zawsze czerwone rzeczy a tu nagle różowy kolor na rudym psie ).
Może to ładnie nie wyglądać bo suka zaczyna mi się futrzyć i coraz mniej obroże na niej widać, próbowałam zakryć sierść obrożą, ale coś nie pykało :P


[IMG]http://images31.fotosik.pl/404/7141d9a090d84f44.jpg[/IMG]

[IMG]http://images30.fotosik.pl/297/5f8d420546ecb36d.jpg[/IMG]

[IMG]http://images25.fotosik.pl/296/3df313e947f19874.jpg[/IMG]

[IMG]http://images32.fotosik.pl/403/9e2c8834eb23985b.jpg[/IMG]

[IMG]http://images30.fotosik.pl/297/37f21219bbb41358.jpg[/IMG]

[url]http://images32.fotosik.pl/403/bd1ba6fd6c9c7358.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie- jaka obroża jest najbardziej wytrzymała na zwariowanego szczeniaka :eviltong:? Hilton już został rozerwany (poszło zapinanie w ciągu bodajże minuty :evil_lol:) i poszukuje czegoś dobrego. Myślałam nad rogzem jednak nie wiem czy w małych rozmiarach również jest ten zatrzask żeby się nie odpinało?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nera-']Mam pytanie- jaka obroża jest najbardziej wytrzymała na zwariowanego szczeniaka :eviltong:? Hilton już został rozerwany (poszło zapinanie w ciągu bodajże minuty :evil_lol:) i poszukuje czegoś dobrego. Myślałam nad rogzem jednak nie wiem czy w małych rozmiarach również jest ten zatrzask żeby się nie odpinało?[/quote]

rogz dostosowany do wielkosci psa nie powinien sie odpinac ;)
szeroki i wytrzymaly jest tez manmat ale dla szczeiaka to razej nie bardzo ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']akurat fiolet z czerwonym mi sie nie podoba ;)

otworzyl mi sie klips w rogzie na spacerze.. oj cos nie tak zaczyna byc z ta firma :roll:[/QUOTE]

Gops Ty masz chyba straszny nie fart - rogz się rozpina, trixie też nie grało itd Inni używają obróżek/szelek/smyczy i nic się z nimi nie dzieje;)

Ja już chce nowe rd:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WŁADCZYNI']Gops Ty masz chyba straszny nie fart - rogz się rozpina, trixie też nie grało itd Inni używają obróżek/szelek/smyczy i nic się z nimi nie dzieje;)
[/quote]

no wlasnie....i o co tu chodzi? trixie pekl zatrzask na koteczku, flexi zerwal ..a teraz rozpina sie rogz....wsumie raz sie tylko rozpiol no ale jednak :mad:

a uzywam normalnie dostosowanych do jego wielkosci rzeczy...teraz kupilam flexi 2 do 35kg...na wszelki wypadek:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nera-']Mam pytanie- jaka obroża jest najbardziej wytrzymała na zwariowanego szczeniaka :eviltong:? Hilton już został rozerwany (poszło zapinanie w ciągu bodajże minuty :evil_lol:) i poszukuje czegoś dobrego. Myślałam nad rogzem jednak nie wiem czy w małych rozmiarach również jest ten zatrzask żeby się nie odpinało?[/quote]

a najlepiej ROGZ z serii puppy :)

Link to comment
Share on other sites

a te szelki z rogz, z odblaskowymi nitkami to naprawde są tak świetnie widoczne?Ciężko uwierzyć, że tak mało odblaskowej materii i ma być to tak mocno odblaskiwane? A ciężko znaleźć mi normalne szelki z odblakiemw odpowiedniej wielkości dla mojej psicy. Nie mogą też być bardzo drogie bo to mają być szelki do ciorania po błocie, górach, rzekach itp ;) A muszą mieć odblask, bo czasami trzeba iść szlakiem po asfaltówce. Teraz w zimie ten odblask będzie szczegółnie ważny ;)

Link to comment
Share on other sites

dzięki za odpowiedź ;) Pomyślę nad rogzem mimo, że lekko wykracza poza moje fundusze. A te z dingo mi się niestety nie podobają - za pstrokate mimo, że cena całkiem całkiem, oglądałam już je. Miałam w sklepie zamówione trixie ale już od prawie miesiąca nie ma i nie ma. Za wielkie mi psisko wyrosło :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nera-']Mam pytanie- jaka obroża jest najbardziej wytrzymała na zwariowanego szczeniaka :eviltong:? Hilton już został rozerwany (poszło zapinanie w ciągu bodajże minuty :evil_lol:) i poszukuje czegoś dobrego. Myślałam nad rogzem jednak nie wiem czy w małych rozmiarach również jest ten zatrzask żeby się nie odpinało?[/quote]

Takie coś jest tylko w Lkach i XLkach, a sądzę, że na małą to S/M będzie. U mnie sprawdza się jeszcze Muscat, Lupine. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']A to już pojęcie względne.
Bo można patrzec na to w ten sposób : czy do bluzki w kwiatki założysz spodnie w kwiatki? :cool3:[/quote]

W sumie też masz rację, co za dużo to nie zdrowo ;).
Między innymi dlatego kupiłam ostatnio czerwoną smycz z odblaskową nitką, która będzie podpinana do szelek butterfly. Paczka idzie już tydzień :shake:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Agaacia nie zapiąłbym na tą obroże psa za żadne skarby.Poszłaby przy 1 lekkim szarpnięciu.:diabloti:[/quote]

agaciaaa :cool3:
Mam już pare rzeczy od taks- nie jest tak źle ;) a ta akurat obroża jest dla ozdoby, żeby mi pies przy wigilijnym stole ładnie wyglądał :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...