Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 1


Chefrenek

Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja również wybrałam się do biedronki, jednak zakupów obrożowo-smyczowych nie dokonałam. Wszystko co mi się podobało - było za duże/małe.
Natomiast planuje w najbliższym czasie zamówić dwie obroże viva i planet rogz + szelki sport blue.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda25']Kochani czy ktoś używa tej smyczy z firmy P.A.S.? [URL]http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=3012&action=prod[/URL]
Jak się sprawuje?

[/quote]
[B][I]Wydaje mi się, że to badziewie się rozkleja...i pod wpływem wody się rozpadnie i będzie odstawać tak jak u mnie :roll: najlepiej jak są szyte a nie klejone...[/I][/B]
[quote name='ROGZ_POLSKA']kiedys w biedronce kupilem "frisbee" dla pas wytrzymalo dwa rzuty :D[/quote]
[I][B]W Żabce są zajebiste :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puzzle']Justa, a Tobie sie bardziej ostatnio skora podobala, czyzbys wrocila do rogz'a?:razz:[/QUOTE]

Skóra cąły czas mi się podoba, ale myślę, że psu wygodniej w taśmowych obrożach. Są leciutkie, szybko się zakładają, można je uprać, pies w nich może pływać i nie ma ryzyka, że popękają.

także stawiam na wygodę.

;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']
[I][B]W Żabce są zajebiste :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/I][/quote]

Żabka już nie istnieje...od dzisiaj.:diabloti:

[quote name='BBeta'][B]ROGZ_POLSKA[/B], czy ta kolekcja dla szczeniaków pojawi się jeszcze dzisiaj w telezoo? ;)[/quote]

Dobre pytanie...i czy będą nowe idy?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fasolka']Moim zdaniem 4 jak najbardziej pasuje do czarnulki :-) ja bym się jeszcze zastanawiała nad 1. Też mam czarnuszka i kupuję właśnie takie odcinające się od koloru sierści :-)
pozdr
F.[/quote]
Dziękuję za odpowiedź. Wiesz jestem już prawie zdecydowana na ten listkowy zestaw i chyba kupię obrożę w motylki. Od zawsze podobały mi się te wzorki.
Pozdrawiam, Magda

Link to comment
Share on other sites

U nas w zoologicznym mają nowe wzorki moro :loveu:. Takie jakby musztardowe, zielone i ciemno niebieskie. Uwielbiam moro i zastanawiam się czy kupić czy nie (szelki). To typ "ósemki", guardów nie ma :( Ale nie mogę dobrych guardów znaleźć to chyba jednak kupię te. Tylko nie wiem który kolor. Ten musztardowy mi się nie zbyt na Czice podoba, a reszty ocenić nie umiem :/ . Trudno, najwyżej wezmę do schroniska jeśli jej nie będą pasowały :roll: Rozmiar dobry.

Link to comment
Share on other sites

Ja tez juz po biedronkowych zakupach:evil_lol: :evil_lol:

Obrozy i smyczy zadnej nie kupilam, powstrzymałam sie:lol:
Dla Ares bardzo faja zabawke do aportowania ze sznurkiem i zgrzebło
a dla Majki smycz wyciąganą (ciekawe ile wytrzyma) i zgrzebło:evil_lol: :evil_lol:

Teraz bede zamawiac tasme parciana z allegro i mam fajny pomysl na obroze zeby samemu zrobic.

A tak wogole to mialam taki komplet odblaskowy z reala tej samej firmy to obroza super wytrzymywala pociagniecia psa i smycz tez nadalw bardzo dobrym stanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chefrenek']Żabka już nie istnieje...od dzisiaj.:diabloti:

[/quote]
[I][B]Dobra...to były zajebiste :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

a swoją drogą to muszę iść zobaczyć czy ta nasza osiedlowa żabka jest zamknięta faktycznie :cool3:
[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...