Jump to content
Dogomania

Cavano


ElGreco

Recommended Posts

Moja Hera to raczej myślicielka ,ożywia ją jedynie aport-kocha ponad życie.Ale jak inne psy biegną to ona woli popatrzeć,a jak się gryzą to ona biegnie po pomoc-oczywiście do mnie.Stawy trzeba zbadać ,bo do tej pory nie było podstaw do kontrolowanie w kierunku dysplazji.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Weronika nie zastanawiaj się tylko próbuj!!
Też myślałam że z mojego psa to już nic nie będzie bo baaardzo trudno ją do czegokolwiek zmotywować. Jedzenie tak ale do pewnego momentu, piłka nie za bardzo a ganianie z psami to marzenie (chociaż raz zdarzyło jej się pobiegać jakieś 30sek. z cardiganem Masajem). Ale na hopkach to już zupełnie inny pies!! I też nie jest najlżejszej budowy a skacze nadzwyczaj chętnie i do tego całkiem szybko. No i już ma swoje małe sukcesy :biggrina:
A jeśli twój labek kocha aporcik to już macie świetne narzędzie do nauki :D

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

hej
specjalnie dla Eli :lol: i Lidki zamieszczam adres do stronki na ktorej są filmiki z zawodow agility w Pecicach :wink:
milego oglądania własnych przebiegów :D

[url]http://www.dogs.gd.pl/filmy/[/url]

PS Ela pamiętaj o ostatnim miejscu !!!!!!!!!!!!!! :wink:
Pozdrawiamy Jana&Koka

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

[quote name='talut']z lekka odświeżę :wink:

12 (czy tam 13) marca zaczynamy naszą naukę w Cavano! :multi: :laugh2_2:ktoś jeszcze ma zamiar zapisać się na ten kurs? :)[/quote]
TAK, TAK!! My będziemy na kursie dla początkująch ;) Ciesze się, że inni dogsi tez tam będą.
Chcę także uprzejmie wszystkich ostrzec, że moja dziewczynka jest tchórzliwa i nasz kurs ma też cele integracyjne, mam nadzieje, że nie bedziecie się złościć na to, ze będzie sie chować pod nogi na widok dużego psa :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']Widze ze atak sznauferoof sie szykuje ;)
Spoko Puenta, jakos to przezyjemy, nie taki potwory nawiedzaly ten klub:cool1:[/quote]
Tak, tak..Jak rozmawiałam z Iwoną (od sheltie Aresa) to mowiła, że były takie co miałay jeszcze gorsze problemy :D
Zakla to o Twoim psie na stronie jest, że prowadzi spokojne życie kanapowca?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...