Jump to content
Dogomania

Cavano


ElGreco

Recommended Posts

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Musiałek']a co my mamy wspólnego z pozostałymi terierami ?????

nazywamy sie cavano i tu nas łatwo znależć bo topik o agility

Mokka - co kombinujesz ????[/quote]
Mokki pytałaś co kombinuje, a nas(w tym mnie, jako że to ja o terierach napomknęłam) o to co mamy wspólnego z terierami :) Dlatego jeszcze raz proponuje Ci zajżeć na teriery i przekonać się, że tam jest nasz klubowy topic juz 3 rok :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betty_labrador']nie prawda, pora nie jest az taka zla, mozna sie przyzwyczaic do wstawania wczesnie :D[/quote]Z doświadczenia wiem,że nie można :placz: Sama zobacz na godziny w jakich pisze posty... Ja w nocy pracuję, w dzień śpię... I tak juz od lat... :placz:
No dobra, od jutra zaczynam trenować... Tylko wciąż nie mam odpowiedzi na maila... :shake:

ps. na topik wyjadaczy z Cavano przeniosę się, jak już zacznę tam bywać ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ka-ka']:oops: ja sobie popatrzę tylko ;)
swojego czasu rozmwiałam z Elą i ustaliłysmy, że spróbujemy mojego diabła wziąć i sprawdzić czy się stosowanie zachowa...ale tak, to chyba przyjde popatrzeć tylko:cool1:[/QUOTE]

Na agility czy jakieś posłuszeństwo? Bo jeżeli to drugie, to chyba nie ma przeciwskazań, co? Byś widziała mojego pierwszy raz w szkole :evil_lol: Pół szyi miał wytartej przez łancuszek, a na smyczy chodził jak na lonży - byle jak najbliżej do podgryzienia kogoś :diabloti: i tak przez ponad miesiąc :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']Asher i jest szansa, ze jeszcze przez jakis czas nie dostaniesz odpowiedzi, bo Lidka na wakacjach ;)
Radze albo napisac do Mokki albo zadzwonic do Eli(numer na stronie):p[/quote]
Albo zadzwonić do Mokki, na imrezkę się nie przyszło, co? :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog_master']Na agility czy jakieś posłuszeństwo? Bo jeżeli to drugie, to chyba nie ma przeciwskazań, co? Byś widziała mojego pierwszy raz w szkole :evil_lol: Pół szyi miał wytartej przez łancuszek, a na smyczy chodził jak na lonży - byle jak najbliżej do podgryzienia kogoś :diabloti: i tak przez ponad miesiąc :cool3:[/quote]

rozmawiałyśmy o agility. wiesz, ale Ty masz trochę mniejszego pieska ;)
asher, daj znac, czy się wybierasz :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ka-ka']asher, daj znac, czy się wybierasz :cool3:[/quote]Ja jak najbardziej :multi: I nie mam nic przeciwko temu, żeby był Preston, Boogie skoncentruje sie raczej na pracy, a przed wszystkim na smakołykach, on jest żarłok i jak ma coś dobrego przed nosem, to traci świat z oczu ;)
Na twoim miejscu bym wpadła, to spotkanie będzie bardziej organizacyjne, niż szkoleniowe, więc jeśli masz próbować, to właśnie wtedy!
A wpadasz jutro do mnie na kapustę z grochem? :cool3:

[B]Mokka[/B], już dzwoniłam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']Ja jak najbardziej :multi: I nie mam nic przeciwko temu, żeby był Preston, Boogie skoncentruje sie raczej na pracy, a przed wszystkim na smakołykach, on jest żarłok i jak ma coś dobrego przed nosem, to traci świat z oczu ;)
Na twoim miejscu bym wpadła, to spotkanie będzie bardziej organizacyjne, niż szkoleniowe, więc jeśli masz próbować, to właśnie wtedy!
A wpadasz jutro do mnie na kapustę z grochem? :cool3:

[B]Mokka[/B], już dzwoniłam ;)[/quote]


hihi...kwetsia, na czym skupi się Preston. chociaz wiesz, on ostatnio wszedł w nowy, bardzo ciekawy etap. tzn. coraz częściej naprawde ma przyjazne zamiary, tylko pokazuje to w taki sposób, że ja bym się tego jego łubudubu przestraszyła ;) jest na takim rozdrożu-niby sobie radzi coraz lepiej ze sobą, ale różnie mu to wychodzi :shake:

pisałam do Eli, zobaczymy, czy odpisze. cóż, najwyzej to bedzie ostatni kontakt Prestona z agility :diabloti:

wiesz, cos mnie korci ta kapucha :cool3: a o której? nadrobiłabym zaległości, bo mnie ostatnio raczej nie było i nic nie wiem, co sie dzieje...zwłaszcza, że amy do siebie baaaaardzo daleko :mad: :evil_lol:

a ile ma trwac kurs? jestem ciekawa, czy (gdyby jaaaaakimś cudem w ogóle sie udałooooo.....) bym go z Prestonem skończyła, zanim go rodzice skonfiskują...chociaz co tam, jesli mu się spodoba, to go oddam później i już :cool1:

tylko się nie przestrasz, bo:
1) w zabawie Preston dostaje goopka. skacze, biega, podgryza...przede wszystkim SZCZEKA jak oszalały
2) skoki baaardzo go nakręcają
3) nastapiło małe nieporozumienie z mojej strony. kiedy uczyłam go skakać przez rózne przeszkody terenowe (czytaj: zwalone pnie, ławki, niskie ogrodzenia itp :p ) używałam komendy "hop!"...i tak samo mówię, gdy bawimy się w "latanie do patyka". wiesz, o co chodzi. to jego fruwanie uwieczniła dbsst na fotach z fortów....podczas tego "latania" Preston robi kupę hałasu, ale uwielbia tę zabawę :cool3:
no i własnie ostatnio sobie uświadomiłam, że uzywanie tej samej komendy "HOP" mogło także mieć wpływ na to, że tak wariuje przy skakaniu:oops: a to trochę wstyd będzie, jak taki duuuuzy chłop i wariowac zacznie :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ka-ka']tylko się nie przestrasz, bo:
1) w zabawie Preston dostaje goopka. skacze, biega, podgryza...przede wszystkim SZCZEKA jak oszalały[/quote]Haha, co jak co, ale bawić to się z nim Boogie[U] na pewno[/U] nie będzie :lol: Więc nam to rybka, byle tylko nie zbliżał się do nas, bo będzie dym ;)
A w związku z kapustą zaraz do ciebie zadzwonię ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']Haha, co jak co, ale bawić to się z nim Boogie[U] na pewno[/U] nie będzie :lol: Więc nam to rybka, byle tylko nie zbliżał się do nas, bo będzie dym ;)
A w związku z kapustą zaraz do ciebie zadzwonię ;)[/quote]


spoko luzzzz....bedziemy ćwiczyć na dwóch przeciwległych krańcach placu :evil_lol: a ostatnio dostałam tez maila z Fortu, że oni ruszają w kwietniu

wiesz, ja mówię o zabawie zwłaszcza z ludziem, który ma cos w ręku, co w psiej teorii powinno zaraz pofrunąć...ewentualnie mamy przed sobą coś, przez co pancia zaraz będzie skakała :lol:

spróbowac trzeba, najwyżej nie nam wyjdzie :roll: (tzn mnie i Prestonowi, zwłaszcza Prestonowi :diabloti: )
ale chyba się zgłoszę do debeściary i Szpili - bo baaaardzo potrzebuje psiaka do zabawy dla Prestona, bo go juz ostatnio nosi (tzn jest wybiegany, ale nie z psami). to niech by się wyhasał przed cavano

myslę, że duzo zalezy od szczęścia, tzn. jaki bedzie skład grupy :)

Link to comment
Share on other sites

słyszałam
że ty tam uczęszczasz że swojm malamutkiem powiedz czy trudne były początki i od jakiego wieku psa mozna zacząć ikiedy będąpierwsze zajęcia??? jakieś koszty z kosmosu...????? ile terwają takie zajęcia iczy jezeli uczeszaczam na takie zajecia to czyjestem zobowiązana potem brać udział w takich zawodach agility...czy zajecia są tylko w lato ????? czy w tedy gdy jest ciepło....

Link to comment
Share on other sites

[I]czy trudne były początki[/I]
Z moim malamutem nawet bardzo trudne, bo on sie na mnie nie skupial i chcial pozrec wszystkie psy dookola. Ale to nieco inna sprawa...
[I]od jakiego wieku psa mozna zacząć ikiedy będąpierwsze zajęcia[/I]
Juz szczeniaka mozna zaczac uczyc, pierwsze zajecia sa w ta niedziele(info dokladniesjze masz w dziale pozostale terriery, w topicu Cavano dream team)
[I]jakieś koszty z kosmosu...?????[/I]
Cena podejzewam ze bedzie podana na pierwszych zajeciach, ale mozesz tez zapytac o nia przez telefon. I nie ejst z kosmosu stanowczo ;)
[I]ile terwają takie zajęcia
[/I]Przewaznie jakies 2-3 miesiace, moze 4. A jezeli chodzi o pojedyncza lekcje do raz w tygodniu po ok.1,5h.
[I]jezeli uczeszaczam na takie zajecia to czyjestem zobowiązana potem brać udział w takich zawodach agility
[/I]Oczywiscie ze nie! Zawody sa dla chetnych, przy czym jak juz ebdziecie razem biegac, to bede Was na nie namawiac, bo to super zabawa:p
[I]czy zajecia są tylko w lato ?
[/I]Praktycznie to caly rok, chyba ze jest slizgawka(zima) czy jakas starszna burza...;)

Link to comment
Share on other sites

ale sądze, że jeżeli zaprzyjaźniła sie ze sznaucerkiem miniaturką to dam rade i będe chodziła z niąna szkolenie!!! (tylko jak się troche ociepli) A w wakacje, pojade na kurs agility, i nic nie stanie mi na drodze!!!!!!!!!! jestem stanowcza :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*luthien*']ale sądze, że jeżeli zaprzyjaźniła sie ze sznaucerkiem miniaturką to dam rade i będe chodziła z niąna szkolenie!!! (tylko jak się troche ociepli) A w wakacje, pojade na kurs agility, i nic nie stanie mi na drodze!!!!!!!!!! jestem stanowcza :multi:[/QUOTE]

no to super :) zaciecie sportowe najwazniejsze :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...