Jump to content
Dogomania

Cavano


ElGreco

Recommended Posts

[quote name='PUENTA imszar']i nasz kurs ma też cele integracyjne, mam nadzieje, że nie bedziecie się złościć na to, ze będzie sie chować pod nogi na widok dużego psa :oops:[/quote]

O to pytanie Ci chodzi :-) .Absolutnie nie bedziemy sie zloscic ,albowiem moze byc ,ze bedziemy miec podobny problem :-) Wedle powiedzenie ,ze psem i dzieckiem sie nie popiszesz,nie wiem co tam Bianka mi zmaluje :-)
W kazdym razie obiecuje poczatkowo trzymac sie w rozsadnej odleglosci od Was zeby Twoja suczka mogla nabrac pewnosci ,ze nie jestesmy grozni .

Betty ,bede sie starala dolaczyc w koncu do poczatkujacych w Cavano."W koncu" bo juz w zeszlym roku sie przymierzalam i nie wyszlo.No ale zostawiam siebie pewien margines niepowenosci czy przy moim trybie pracy sie uda ( co druga sobota pracujaca).Pozyjemy, zobaczymy :-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Romas']O to pytanie Ci chodzi :-) .Absolutnie nie bedziemy sie zloscic ,albowiem moze byc ,ze bedziemy miec podobny problem :-) Wedle powiedzenie ,ze psem i dzieckiem sie nie popiszesz,nie wiem co tam Bianka mi zmaluje :-)
W kazdym razie obiecuje poczatkowo trzymac sie w rozsadnej odleglosci od Was zeby Twoja suczka mogla nabrac pewnosci ,ze nie jestesmy grozni .
[/quote]
Super!! To mnie pocieszłaś ;) A z Tą ogległością to nie przesadzajmy chyba, że Sonia dostanie paraliżu na widok swojej większej siostry, ale wątpię. Najgorszy problem jest z dużymi psami, ale srednie też różnie bywa. Ona teraz jest w okresie odepchnięcia od psów, bo jak miała cieczkę to do wszystkich leciała z zabawą (nawet suk) a teraz jakaś nagła przerwa w tych sprawach ;)

Link to comment
Share on other sites

Na razie wiadomo na pewno, że zajęcia dla początkujących będą w niedziele, ponieważ w soboty Ela pracuje. A co do godziny - najlepiej, żeby przedszkolaki były jak najwczesniej - Ela jest wtedy pełna energii i wigoru, da wycisk :lol: . A konkrety zostaną ustalone, jak już grupa się zbierze, postaramy się tak wszystko zgrać, aby wszyscy byli zadowoleni.
I jeszcze raz proszę, aby przenieść się na nasz topik, bo tak robi się bałagan.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romas']Bedzie uczyl szczyle jak sie nalezy zachowac :-) po psiemu .[/quote]Oj, niekoniecznie :lol: On jest niedotykalski sztywniak, nie życzy sobie bliskich kontaktów, co dobitnie oznajmia warczeniem :roll: Ale na szczęście zębów używa nadzywczaj rzadko - powarczy i zdegustowany odsuwa się od natręta ;)

[B]Mokka,[/B] mnie się Boogie wydaje spaślakiem, ale żebra wyczuwam bez problemu... :hmmmm:

Czy ktoś wie, jaka jest cena tego kursu? Bo wciąż nie mam odpowiedzi na maila, właściwie to nawet nie wiem, czy jeszcze są miejsca. No i pora barbarzyńska jak dla mnie :placz: Jestem realistką i wątpię, żeby udawało mi się tydzień w tydzień wstawac w niedzielę o 6 rano :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']
Czy ktoś wie, jaka jest cena tego kursu? Bo wciąż nie mam odpowiedzi na maila, właściwie to nawet nie wiem, czy jeszcze są miejsca. No i pora barbarzyńska jak dla mnie :placz: Jestem realistką i wątpię, żeby udawało mi się tydzień w tydzień wstawac w niedzielę o 6 rano :shake:[/QUOTE]


miejsca ZAWSZE sa :p nie prawda, pora nie jest az taka zla, mozna sie przyzwyczaic do wstawania wczesnie :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...