Jump to content
Dogomania

Kasia&Mela

Members
 • Posts

  708
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Kasia&Mela

 • Birthday 05/21/1997

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Kasia&Mela's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Ciocia zapraszamy:)NOWE,świetna jakość.....koce i ręczniki....od Plaskatych z KŚ:)

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/229729-NOWE-POLAROWE-KOCE-I-MILUSIE-R%C4%98CZNIKI-K%C4%84PIELOWE-Do-08-08-PLASKATE-KASI-STRZELECKIEJ

  ZAPRASZAMY do hoopsania:)

 2. Melowa chilloutuje w Montpellier (Francja), ale na szczęście ma laptop z internetem :lol: A na pendrivie wszystkie filmiki. Dzisiaj wieczorem zacznę wrzucać.
 3. [QUOTE]a tak wgl jestem Kasia ;-) [/QUOTE] hahaha, nieprawda jesteś Jackowa (Dżekowa) i tak już zostanie :loveu: Tak samo jak ja jestem Melowa (a na imię też mam Kasia) :D [QUOTE]Jak tam u Was? Jakieś postępy? Coś nowego? :razz: [/QUOTE] Melczi robi slalom po prostej :loveu: Myślę, że jak dobrze pójdzie to po wakacjach startujemy w A1. Dołączymy do Fantowej, w końcu przyjaciółki trzymają się razem :)
 4. [QUOTE]A jak nie, to 30.06-1.07 zawody agility - zdjęcia(mam nadzieję, że filmiki również, tutaj uśmiech w stronę [B]Kasi Melowej[/B]:loveu:) będą na pewno.[/QUOTE] filmiki będą na 100% ale uśmiechać się zawsze możesz :evil_lol:
 5. [QUOTE]Na OZP2 przez pewien czas miałyśmy z Melową oddzielne zajęcia ze względu na to, że byłyśmy na wyższym poziomie no i nudziłyśmy się na "zwykłym" agility.[/QUOTE] ehh, i tak wtedy nasze agility nie było jakieś zachwycające w porównaniu jak teraz obie biegamy :loveu: W tym roku to dopiero im będziesz zawyższać poziom.
 6. [QUOTE]Jeśli traktujesz mój wątek, jako miejsce reklamy - lepiej wyjdź i nie wracaj. [/QUOTE] Fantowa, ale jej pojechałaś :evil_lol: A na zawodach było super! Jak się ogarnę to wstawię na fb zdjęcia z pierwszej udokumentowanej zabawy Fantera z Melczim :loveu:
 7. Oriflamowy zawrót głowy zapraszam ! Bez wody, a do jedzenia ma chleb !

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/227451-Kosmetyki-gadżety-zabawki-!-Oriflame-!

 8. [QUOTE]Bo nie ma psów głupich, mylących się, popełniających błędy - przecież pies jest lustrzanym odbiciem tego, jak go wychowano. [/QUOTE] no i następne do wydrukowania :-D
 9. [QUOTE]Przede wszystkim chcę sprawdzić SIEBIE - czy już dostatecznie dobrze umiem współpracować z psem i motywować go[/QUOTE] [QUOTE]o nic się nie denerwuję (nie daję tego po sobie poznać, pracuję nad sobą tak, by zawsze w czasie pracy dawać z siebie maximum radości). [/QUOTE][QUOTE]teraz wszystko robimy jako DUET i moje motto to: "Pies się nie myli a wszystkie rzekome błędy jakie popełnia, są tak na prawdę błędami przewodnika." No i każda rzecz jest brana na wesoło, jako zabawa. [/QUOTE] [B]Dominika [/B]właśnie zostałaś moim mentorem! Idę sobie wydrukować motto i wieszam nad łóżkiem. Dziękuję, że to napisałaś.
 10. Dominika - na szczęście Mela nie dziurawi :smile: Integracja świetna. Ja w tym roku na obóz nie jadę, ale chętnie się jeszcze z Wami pointegruję :-D
 11. Mela kiedyś pracowała tylko na smaczki a wszystkie zabawki olewała, ale przechytrzyłam ją. Zaczęłam w nagrodę rzucać zabawką, za jej przyniesienie był smaczek. I tak Mela pokochała zabawki, bo skojarzyła że jest zabawka = jest smaczek. Teraz już nie muszę nagradzać smaczkami, nawet pojawiły się u niej fazy na szarpanie :loveu: Dominika - my mamy miękki Sofflite (tylko do przeciągania, bo jest mocno zajechany) i 2 dyski Dog Chow (wygrane na ostatnich zawodach). Na razie Mela jeszcze ich nawet nie widziała, ale boję się czy przypadną jej do gustu, są twarde w porównaniu z sofflite :roll:
 12. Fantowa, jakbyś się zgubiła w okolicach Powsina, to pamiętaj że zawsze możesz do mnie dzwonić. Ja tam bywam częściej niż Ola od Gipsy (z nią jedziesz prawda?) :eviltong:
 13. [QUOTE]Pogaduszki przy herbatce, ahh :loveu:[/QUOTE] i rysowanie torów :loveu::loveu::loveu:
 14. [QUOTE]Pfff, jak mam dać radę, skoro ciągle wydaję kasę na bilety pkp do Piaseczna?:evil_lol: [/QUOTE] oj tam :evil_lol: następnym razem ufunduję ci bilet to kupisz ten slalom, tylko będziesz miała obowiązek go ze sobą przywieźć do Jazgarzewszczyzny :lol: A tak wgl. to przyjazdy do mnie z zaliczeniem zawodów i tak są oszczędnością, bo nie płacisz za nocleg, jedzenie itp.
 15. [QUOTE]Odwiedzisz, odwiedzisz, przymusowo! Ale najpierw muszę JAKOŚ kasę zebrać -,- [/QUOTE] :loveu::loveu::loveu: ze zbieraniem kasy dasz radę, trzymam kciuki :cool3:!
×
×
 • Create New...