Jump to content
Dogomania

Kasia&Mela

Members
 • Content Count

  708
 • Joined

 • Last visited

About Kasia&Mela

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 05/21/1997

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ciocia zapraszamy:)NOWE,świetna jakość.....koce i ręczniki....od Plaskatych z KŚ:)

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/229729-NOWE-POLAROWE-KOCE-I-MILUSIE-R%C4%98CZNIKI-K%C4%84PIELOWE-Do-08-08-PLASKATE-KASI-STRZELECKIEJ

  ZAPRASZAMY do hoopsania:)

 2. Kasia&Mela

  FANTA - agilitowy mix

  Melowa chilloutuje w Montpellier (Francja), ale na szczęście ma laptop z internetem :lol: A na pendrivie wszystkie filmiki. Dzisiaj wieczorem zacznę wrzucać.
 3. Kasia&Mela

  Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"

  [QUOTE]a tak wgl jestem Kasia ;-) [/QUOTE] hahaha, nieprawda jesteś Jackowa (Dżekowa) i tak już zostanie :loveu: Tak samo jak ja jestem Melowa (a na imię też mam Kasia) :D [QUOTE]Jak tam u Was? Jakieś postępy? Coś nowego? :razz: [/QUOTE] Melczi robi slalom po prostej :loveu: Myślę, że jak dobrze pójdzie to po wakacjach startujemy w A1. Dołączymy do Fantowej, w końcu przyjaciółki trzymają się razem :)
 4. Kasia&Mela

  FANTA - agilitowy mix

  [QUOTE]A jak nie, to 30.06-1.07 zawody agility - zdjęcia(mam nadzieję, że filmiki również, tutaj uśmiech w stronę [B]Kasi Melowej[/B]:loveu:) będą na pewno.[/QUOTE] filmiki będą na 100% ale uśmiechać się zawsze możesz :evil_lol:
 5. Kasia&Mela

  FANTA - agilitowy mix

  [QUOTE]Jeśli traktujesz mój wątek, jako miejsce reklamy - lepiej wyjdź i nie wracaj. [/QUOTE] Fantowa, ale jej pojechałaś :evil_lol: A na zawodach było super! Jak się ogarnę to wstawię na fb zdjęcia z pierwszej udokumentowanej zabawy Fantera z Melczim :loveu:
 6. Kasia&Mela

  Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"

  [QUOTE]Bo nie ma psów głupich, mylących się, popełniających błędy - przecież pies jest lustrzanym odbiciem tego, jak go wychowano. [/QUOTE] no i następne do wydrukowania :-D
 7. Kasia&Mela

  Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"

  Dominika - na szczęście Mela nie dziurawi :smile: Integracja świetna. Ja w tym roku na obóz nie jadę, ale chętnie się jeszcze z Wami pointegruję :-D
 8. Kasia&Mela

  Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"

  Mela kiedyś pracowała tylko na smaczki a wszystkie zabawki olewała, ale przechytrzyłam ją. Zaczęłam w nagrodę rzucać zabawką, za jej przyniesienie był smaczek. I tak Mela pokochała zabawki, bo skojarzyła że jest zabawka = jest smaczek. Teraz już nie muszę nagradzać smaczkami, nawet pojawiły się u niej fazy na szarpanie :loveu: Dominika - my mamy miękki Sofflite (tylko do przeciągania, bo jest mocno zajechany) i 2 dyski Dog Chow (wygrane na ostatnich zawodach). Na razie Mela jeszcze ich nawet nie widziała, ale boję się czy przypadną jej do gustu, są twarde w porównaniu z sofflite :roll:
 9. Kasia&Mela

  FANTA - agilitowy mix

  [QUOTE]Pogaduszki przy herbatce, ahh :loveu:[/QUOTE] i rysowanie torów :loveu::loveu::loveu:
 10. Kasia&Mela

  FANTA - agilitowy mix

  [QUOTE]Pfff, jak mam dać radę, skoro ciągle wydaję kasę na bilety pkp do Piaseczna?:evil_lol: [/QUOTE] oj tam :evil_lol: następnym razem ufunduję ci bilet to kupisz ten slalom, tylko będziesz miała obowiązek go ze sobą przywieźć do Jazgarzewszczyzny :lol: A tak wgl. to przyjazdy do mnie z zaliczeniem zawodów i tak są oszczędnością, bo nie płacisz za nocleg, jedzenie itp.
 11. Kasia&Mela

  FANTA - agilitowy mix

  [QUOTE]Odwiedzisz, odwiedzisz, przymusowo! Ale najpierw muszę JAKOŚ kasę zebrać -,- [/QUOTE] :loveu::loveu::loveu: ze zbieraniem kasy dasz radę, trzymam kciuki :cool3:!
 12. Kasia&Mela

  FANTA - agilitowy mix

  [QUOTE]Teraz dopiero zobaczyłam - REWELKA! Ejj, a czy Melmel z tego nakręcenia nie próbuje już na 1 łapę robić? :loveu:[/QUOTE] Ach, nie wiem, możliwe że tak :evil_lol: To dlatego, że ten slalom się strasznie wygina i po jednym melowym przebiegu robi się "V". Jak biegamy w klubie na porządnym slalomie to normalnie biega, chyba nie na 1 łapę. Ale szczerze mówiąc nie zwracam na to aż tak dużej uwagi :smile: [QUOTE]Tak w ogóle, to od poniedziałku zaczynamy [B][I]systematyczne[/I][/B] treningi agility.[/QUOTE] super :loveu:! Jak już będziesz miała ten porządny slalom, to cię chętnie odwiedzę z Melą :cool3: Gratuluję skoku przez plecy, Melmel też się nauczył ;) Tylko ona jest jednofunkcyjna - albo skacze i nie łapie piłki, albo łapie piłkę i na mnie wpada. No i ja też mogłabym lepiej rzucać... muszę nad sobą popracować.
 13. Kasia&Mela

  FANTA - agilitowy mix

  Fantowa - poświęciłam się dla ciebie, odkurzyłam kamerę, nakręciłam co nieco, wstawiłam na yt. Slalom jeszcze nie po prostej, no ale jakiś zawsze - [URL]http://youtu.be/wrGh5oONJgI[/URL] :cool3:
 14. Kasia&Mela

  FANTA - agilitowy mix

  [QUOTE]No a ja czekam na filmik z Meliczkowego slalomu i mam nadzieję, że nauczyłaś się już ogarniać border-Melmela![/QUOTE] Ach, staram się :-D Teraz nigdy nie wiem jak Mela będzie biegać - często (np. po dłuższej przerwie) jest tak nakręcona że zamienia się w border-Melmela, ale równie często biega przeciętnie, z radością ale wolniej (w porównaniu z border-Melmelem). I muszę na każdy tor przygotować sobie i nauczyć się dwóch opcji. W zależności od tego jak będzie biegł pies. Muszę w trakcie biegania podejmować decyzje - zmiana przed czy wysyłanie, jak jej co pokazać, jak do niej mówić itd. Jak jest mega nakręcona to muszę czasem ciszej mówić, żeby się tak nie jarała. A jak chcę ją bardziej zmotywować to ciągle głośno nawijam. Ostatnio na slalomie bez przerwy głośno ją chwaliłam itd. i skakałam w miejscu, i piszczałam, i wiwatowałam, i ogólnie robiłam z siebie głupka. Tak przyspieszyła, że omg :smile: Zaciesz bezcenny :loveu: Filmik może będzie jak slalom będzie cały po prostej już tak idealnie.
 15. Kasia&Mela

  FANTA - agilitowy mix

  [QUOTE]Zapomniałaś o zawodach treningowych z DCACA :-D [/QUOTE] ach, no tak :lol: to kiedy przyjeżdżasz z Fanterem na jakieś zawody do mnie? bo już nie mogę się doczekać!
×