Jump to content
Dogomania

LIZA - Już nie cierpi, nie zazna zła człowieka, za TM jej życie będzie jak w bajce...


DuDziaczek

Recommended Posts

poświęciłam chwilę i przeczytałam cały wątek...i się pienię na myśl że to znów Dyminom uszło bezkarnie...ile jeszcze psów musi zniknąć,paść lub byc wykańczanych aż coś się zmieni w tym schronie:angryy:

początkowo po fotkach sądziłam że to jakiś świętokrzyski chłop-dupek związał ciężarną sukę w pasie by poroniła czy coś...ale jak przeczytałam o sposobie Dymin na karmienie szczeniąt i sadystycznym wykorzystaniu tej suki z widocznymi efektami-przecież to był ewidentnie przypadek znęcania!

czy nie przyszło Wam(do osób które były naocznymi świadkami i dysponowały zdjęciami może zrobionymi już w schronie-dowodami)by po przejęciu suki polecieć z tym do prasy i spróbować zgłosić na policję...przecież to był tak drastyczny przypadek znęcania że zostawić tego bez konsekwencji nie można było....

... to tylko 1 pies uratowany.jeśli schronisko do tego jest zdolne-co zrobi z pozostałymi...skręca mnie na myśl że trafiają tam ciągle psy z mojego miasta:diabloti:
czy znajdzie się mocny kto wreszcie zrobi porządek z tym przybytkiem?:mad:

Link to comment
Share on other sites

[B]DuDziaczku[/B], możesz spokojnie, choćby w innym PW napisać Anetce, że to ja ją wrabiam. Dziewczyna idzie po mojej myśli z tekstem. Resztę już obrobię. Inna sprawa. [B]Czy potrzeba obu kierunków w treści - dom i kasa? Kolejna rzecz[/B] - zrób w jednym poście skrót o suni (charakter, jaki domek byłby dla niej naj...naj..., jaka jest, czyli sunia w pigułce). Od ręki również napisz do [B]Folen[/B] prośbę o [B]allegro[/B] (jeśli miałybyście środki na zwrot dziewczynie wyróżnienia byłoby super, wtedy zrobiłaby takie, bo to ma sens, nie ginie w tłumie). Folen wyczarowuje cudną grafikę, to nie jest bez znaczenia. Allegro Andzi niech idzie swoją drogą.
Aha...czy możecie pod kątem allegro dopstrykać troszkę fotek? Takie hm...portretówki, ujęcie pyszczka w dłonie i pstryk, sunia z półprofilu kolejne, zbliżenie do jej oczu, etc...o taki klimat mi chodzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DuDziaczek']kobix - zostało już ustalone że sprawy nie ruszamy. Sunia jest bezpieczna, to się liczy. Nie będziemy roztrząsać sprawy.
Uwierz ze nie tlyko Ciebie "coś" trafia jak widizsz co się tam dzieje...[/quote]
tak 1 suka jest bezpieczna,tylko oni zaraz wezmą sobie następną...nie pomyśleliście?to jest walka z wiatrakami,ale każdy skandal który wypłynie na wierzch (a tu były dowody...często nic nie ma)każdy dym jaki się im zrobi spowoduje że będą się bardziej bać i pilnować...
ten martwy pies w boksie z otwartymi oczami [B]przysypany [/B]piachem zapewne uśpiony
widocznie 20%padnięć to dla nich jeszcze za mało!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa'][B]DuDziaczku[/B], możesz spokojnie, choćby w innym PW napisać Anetce, że to ja ją wrabiam. Dziewczyna idzie po mojej myśli z tekstem. Resztę już obrobię. Inna sprawa. [B]Czy potrzeba obu kierunków w treści - dom i kasa? Kolejna rzecz[/B] - zrób w jednym poście skrót o suni (charakter, jaki domek byłby dla niej naj...naj..., jaka jest, czyli sunia w pigułce). Od ręki również napisz do [B]Folen[/B] prośbę o [B]allegro[/B] (jeśli miałybyście środki na zwrot dziewczynie wyróżnienia byłoby super, wtedy zrobiłaby takie, bo to ma sens, nie ginie w tłumie). Folen wyczarowuje cudną grafikę, to nie jest bez znaczenia. Allegro Andzi niech idzie swoją drogą.
Aha...czy możecie pod kątem allegro dopstrykać troszkę fotek? Takie hm...portretówki, ujęcie pyszczka w dłonie i pstryk, sunia z półprofilu kolejne, zbliżenie do jej oczu, etc...o taki klimat mi chodzi.[/quote]

Majqo dopstrykamy dopstrykamy, tylko tak ja jutro jestem zajęta bo Viriska przyjezdza... a z nowu w czwartek popołudniu mam zajęcia... Więc najwaześniej w piątek... ;)
Wiem, wiem o co chodzi z tym klimatem :cool3::cool3:
Do tego to mi się lustrzanka marzy jeszcze zeby tak technicznie było super :) hehe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kobix']tak 1 suka jest bezpieczna,tylko oni zaraz wezmą sobie następną...nie pomyśleliście?to jest walka z wiatrakami,ale każdy skandal który wypłynie na wierzch (a tu były dowody...często nic nie ma)każdy dym jaki się im zrobi spowoduje że będą się bardziej bać i pilnować...
ten martwy pies w boksie z otwartymi oczami [B]przysypany [/B]piachem zapewne uśpiony
widocznie 20%padnięć to dla nich jeszcze za mało![/quote]

kobix dobrze wiemy jak jest w schronie.
Ja już widze duza poprawe, zapewne po tych artykulach ktore sie ukazaly na temat naszego schroniska.
Ale jezeli bysmy naglosnily jej przypadek odrazu poznalezieniu, kobix na 100% bysmy suni nie wyciągneły. Jużnie raz była taka sytuacja. Tym razem sprawa zostala inaczej załatwiona.

I tak jak powiedziałam. Decyzja już zapadła.
Liza teraz szuka nowego, kochającego domku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KrystynaS']DuDziaczku tylko, że pogoda u nas mało zdjęciowa. Dziś Liza wyglądała jak zmokła kura. Może do piątku aura się poprawi. Oby. W poczekalni też nie bardzo można bo są ludzie no i trochę za słabe światło (czyli raczej półmrok)[/quote]


Widze widze... Normalnie odechciewa sie wszystkiego i tak ma być do końca tyg. :placz:

Link to comment
Share on other sites

Tak majqa skrót suni, ale ona się zmienia jak przysłowiowy kalejdoskop. Tydzień temu kuliła się i przywierała do ziemi gdy ktoś szedł, a dziś mi skakała na plecy, podchodziła do ludzi, idąc machała do taktu ogonem. Będę ją obserwować pod kątem krótkiej, zwięzłej charakterystyki

Link to comment
Share on other sites

Wystarczy odpowiednia wstawka i będzie 1 tekst z wszystkim. [SIZE=1]Czekam tylko na pomoc Anetek100, padam z gorączki i bólu, ciężko w takim stanie się myśli. Wyjaśniłam to DuDziaczkowi. Mam nadzieję, że Anetka odezwie się jutro żebym miała jasność, czy pomoże.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Majqa to może dochodź najpierw do siebie bo nam padniesz i co wtedy będzie. I tak trzeba zrobić trochę nowych zdjęć. Teraz ogon już nie podkulony, rany zagojone. DuDziaczek musi mieć czas aby pojechać ze mną do suni i być fotografem. Może w piątek pojedziemy razem. No i musi przestać lać deszcz.

Link to comment
Share on other sites

Wiek, imię znane (Liza, 2 lata).
1. Czy coś wiadomo o jej przeszłości (skąd wzięła się w schronie)?
2. Ile czasu tak naprawdę spędziła w schronisku?
3. Stosunek do ludzi (dzieci), psiaków, kotów(?)
4. Zdrowie (co jest leczone), sterylizacja, szczepienia
5. Jaki ma charakter? - choćby przymiotnikami
6. Do jakiego domu nadaje się idealnie?
7. Czy zna jakieś proste komendy, jak chodzi na smyczy, jak znosi jazdę autem (o ile była okazja to sprawdzić)?
8. Inne uwagi + coś, co mnie ze zmęczenia nie zaświtało, a jest ważne by podać.
9. Gdzie obecnie (w chwili powstawania tekstu) przebywa?
10. Dane kontaktowe - imię, kom. mail, + pełne dane do wpłat.
Jasna sprawa, że z tych punktów nie wszystko będzie wiadome. Dawajcie, co się da. Oczekuję, jak wspomniałam, odpisu choćby w punktach, konkretów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...