Jump to content
Dogomania

Malwina i Fart w nowym domu u lawini.


ZUZANNA11

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzisiaj Farcik był na pierwszym dłuższym spacerze.Trochę się bał,ale zachęcany przeze mnie szedł z Rafałem dzielnie.Boi się przejeżdźających samochodów.Jest niezłym chuliganem,zaczepia inne spacerujące psy.Malwina nadal nie ma odwagi podejść,ale wie co znaczy aport i potrafi w przypływie dobrego nastroju uczestniczyć w zabawie.Nie jest już tak agresywna w stosunku do domowników.W ogóle to kochana psina ,nie wiem tylko kiedy da się pogłaskać.Nikogo obcego nie toleruje,jeży się i szczerzy kły.

Link to comment
Share on other sites

nawet drobne postepy ciesza.czyli na razie kwestia wybiegu zawieszona ,sterylka i szczepienia wiosna.namierzylam behawiorystke ale z grodziska maz,sprobuje poszukac jeszcze raz z lodzi .swoja zalegla deklarowana kwote postaram sie podac przez gunie lub jak nie to zrobie przelew.przydaloby sie zestawienie deklaracji i wplat ,

Link to comment
Share on other sites

Musze powiedzieć, że suńka pięknieje. Sierść widocznie się błyszczy. Widać po wyglądzie, ze sunia dostaje pełnowitamionowe pożywienie. To nie jest juz ten psiak. :loveu:
Dziękuje wam bardzo.
Chciałsbym Malwinkę w ferie odwiedzić. Mam nadzieję, że nic mi tego planu nie pokrzyżuje. :p
Pozdrawiam bardzo serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mtf zalesie']nawet drobne postepy ciesza.czyli na razie kwestia wybiegu zawieszona ,sterylka i szczepienia wiosna.namierzylam behawiorystke ale z grodziska maz,sprobuje poszukac jeszcze raz z lodzi .swoja zalegla deklarowana kwote postaram sie podac przez gunie lub jak nie to zrobie przelew.[B]przydaloby sie zestawienie deklaracji i wplat [/B],[/quote]

Tak jak obiecałam przed końcem każdego miesiąca wpłacam na konto Rafała 50 zł i będę je wpłacała do chwili kiedy Malwina znajdzie dom.

Rafał,czy mógłbyś tu na wątku zamieścić kto,kiedy i ile wpłacił?

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich przyjaciół Malwiny i Farta.Podaję ostatnie wpłaty:
29.12-Magda 222-50 zł
31.12-Gunia-70 zł
21.01-MTF-Zalesie-200 zł za miesiące luty,marzec,kwiecień.
Czekam na gości,Gunia obiecała,że nas odwiedzi.U Malwiny po staremu,nadal nie udało mi się jej pogłaskać.

Link to comment
Share on other sites

Gadałam dzisiaj z Panią Prezes, akurat szła po jedzonko dla piesków:) Ale im się kolacja szykowała, że ho ho:)

Tak jak P.Prezes pisała odwiedzę jak najszybciej się da Tomaszów. Zuzka, miło, że chcesz się wybrać również. Trzymamy za słowo ;)

Link to comment
Share on other sites

Rozpoczęły się ferie w związku z czym Malwina czeka na obiecanych gości.Stara się jak może,by poprawić swe zachowanie.Fart jest coraz większym chuliganem.Żadnemu psu nie przepuści.Mamusię systematycznie objada.Czekamy na Zuzę i Gunię,zapraszamy również innych.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...