Jump to content
Dogomania

Niko uciekł z DT! okolice Kluczborka! POMOCY!!!


wiq

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiem Irenko już nawet mam na koncie;) /i to nawet za dwa miesiace:lol::lol:/ dziekuje Ci bardzo :loveu::loveu:

a to Niko przed wyjazdem
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/57/e7f82a780dc9333fmed.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/57/93baf55e0272d9ffmed.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Akcja przebiegła błyskawicznie. Decyzja podjęta została natychmiast. Nie mamy pelnej kwoty....ale ten biedak juz dosc sie naczekał. 6 lat w malenkiej klatce. Gosia......piąteczka. Dziś zaśniemy spokojnie. I wogóle to.....chcę Wam powiedzieć ,że Gosiak jest WIEEEELLKA......

Link to comment
Share on other sites

Jestem wreszcie ;)

Niko dojechał spokojnie, bez żadnych rewelacji po drodze. Tutaj jest trochę jeszcze zdezorientowany, bo nowe miejsce, nowe psy. Zjadł jednak wczorajszą porcję z apetytem.

Obawia się nas jeszcze. Rano spędziłam trochę czasu z nim w kojcu, ale nie dał sobie zapiąc smyczy. Jest ciekawy, podchodzi powąchać rękę, zjada smakołyki, jakie mu rzucam i podaję, ale do obroży jeszcze dotknąć się nie daje. Damy mu troszkę czasu, niech się chłopak przyzwyczai.

Jest śliczny :loveu:
Myślę, że niedługo uda się chłopaka wyczesać i obciąć dredy, porobimy wtedy jakieś ładne zdjęcia - niech się ktoś zakocha.

Jeśli chodzi o koszty utrzymania to myślę, że 9zł za dobę będzie sprawiedliwe. Niko nie jest ani całkiem mały, ani całkiem średni ;)

Link to comment
Share on other sites

Super:loveu: dzieki za wieści, juz nie mogłam sie doczekać, czy wszystko w porządku:evil_lol::evil_lol:

biedny Niko nie wie co sie dzieje, wyrwany ze świata swojej małej klatki, ale pewnie za niedługo sie przekona jak miło jest polatac po terenie......co do smakołyków to je uwielbia, wiec pewnie szybko da sie skusić i pozwoli załozyc smycz

Link to comment
Share on other sites

Stałe deklaracje:
anett - 30zł
irenaka - 10zł
ja - 10zł
wiq - 10zł
Butterflyek - 20zł
nessca - 10zł
aneta o. - 10zł
betka - 50zł
ilonka od nesci - 10zł
bernadeta - 20zł
[B] razem narazie - 180zł - POTRZEBA 90Zł JESZCZE DEKLARACJI[/B]

Wpłaty za luty:
anett - 100zł
irenaka - 20zł / 2 miesiące/
ja - 10zł
wiq - 15zł
Butterflyek - 20zł
nessca - 10zł
aneta o. - 10zł

jednorazowo p.Bernadeta - 100zł
razem na luty - 275zl :multi:

na miesiąc potrzebujemy 270zł

Kto jeszcze cos dorzuci?????? :cool3::cool3::cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

Następne dobre wieści. Nasza kochana Bernadeta R-L która od samego początku pomaga nam utrzymać w hoteliku naszą Sati i dała jednorazowo 100 zł na Nikusia.... dziś zadzwoniła do mnie i zdeklarowała się na stałą wpłatę 20 zł. Poprostu....dzięki Pani Bernadeto....Jeszcze moja psiapsiółka Ilonka O zdeklarowała stałą kwotę 10 zł. Nikusiu..... jednak poruszyłeś kilka serduszek. Dzięki Wam wszystkim.

Link to comment
Share on other sites

Ciasteczka, jakie dostał Patryk działają na NIka fanfastycznie :)
Zresztą - jest łasuchem, za jedzonko zrobi wszystko, nawet daje się dotknąć!
Uspokaja się, zaczyna zauważać, że my nie groźni i krzywdy zrobić nie chcemy. Wczoraj udało mi się dotknąć szyi, jest więc duża szansa, że dziś uda mi się bezstresowo zapiąć smycz :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiosna']Ciasteczka, jakie dostał Patryk działają na NIka fanfastycznie :)
Zresztą - jest łasuchem, za jedzonko zrobi wszystko, nawet daje się dotknąć!
Uspokaja się, zaczyna zauważać, że my nie groźni i krzywdy zrobić nie chcemy. Wczoraj udało mi się dotknąć szyi, jest więc duża szansa, że dziś uda mi się bezstresowo zapiąć smycz :)[/QUOTE]

no to coraz lepsze wieści :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiosna']Ciasteczka, jakie dostał Patryk działają na NIka fanfastycznie :)
Zresztą - jest łasuchem, za jedzonko zrobi wszystko, nawet daje się dotknąć!
Uspokaja się, zaczyna zauważać, że my nie groźni i krzywdy zrobić nie chcemy. Wczoraj udało mi się dotknąć szyi, jest więc duża szansa, że dziś uda mi się bezstresowo zapiąć smycz :)[/quote]

No dokładnie Niko to straszny "nienażartek" :evil_lol::evil_lol:, ale to dobrze bo można go przekupic;)

I co udało sie zapiąć smycz??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...