Jump to content
Dogomania

KRAKÓW Snuzi - właściciele wyjechali , a mnie zostawili....MA DOM


Ank@

Recommended Posts

[quote name='Foksia i Dżekuś']
Dzieki j3nny jutro jamnikowaty pojedzie do hotelu.
J3nny bedzie jego opiekunka i bedzie oplacac pobyt w hotelu.
[/quote]

No to w końcu mam nadzieję zobaczyć j3nny na żywo :multi:
i dziękujemy z psiakami za pieniążki.

[quote name='Foksia i Dżekuś']
Jutro Aniu bede cie prosic zebys ze mna pojechala ze schroniska do hotelu ,zrobimy psiakowi zdjecia ,a potem załozysz mu watek okej?
[/quote]

no to zabieramy się do roboty.

[quote name='Foksia i Dżekuś']
Te trzy psiaki sa mlode wiec powinnismy sie szybko uwijac i znalesc im domki .Jezeli jamnikowaty szybko znajdzie dom bedziemy mogły dzieki j3nny wziasc jakiegos niepełnosprawnego pieska lub weterana , a jutro porozmawiamy i wytypujemy kandydata.
[/quote]

Ale ten Kajmanek to chyba nie szybko się zresocjalizuje. Chciałam go trochę oswoić dzisiaj, ale Majeczka trochę przeszkadzała i wszystko wyjadała maluchowi :mad:

Snuzi warczał, szczekał .... :-(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 223
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Ank@2']No to w końcu mam nadzieję zobaczyć j3nny na żywo :multi:
i dziękujemy z psiakami za pieniążki.



no to zabieramy się do roboty.



Ale ten Kajmanek to chyba nie szybko się zresocjalizuje. Chciałam go trochę oswoić dzisiaj, ale Majeczka trochę przeszkadzała i wszystko wyjadała maluchowi :mad:

Snuzi warczał, szczekał .... :-([/quote]

dzisiaj wiec wezme Majeczke razem z Snuzim na wybieg wiec bedziesz mogla oswajac Kajmanka.
Snuzi sie boi zamkniecia dlatego tak reaguje ale jak sie wejdzie do niego ze smyczka i mówi choc na spacerek zaraz sie ozywia i jest juz cay czlowieka.
A jak tam Lisek ,dostalas zdjecia ,trzeba zalozyc mu watek zeby y3nny sledzia jego losy i oczywiscie go odwiedzala w hotelu:lol:

Link to comment
Share on other sites

Witam. Jak widać dogomaniakiem jestem jeszcze raczkującym, poruszan się po forum poomacku, dlatego jeżeli coś " chlapnę " niechcący to przepraszam. Zrozumiałam z wątku,że Snuki jest w już hotelu? Czy to gdzieś koło Krakowa?. Jakie są koszty utrzymania? Jest ślicznym pieskiem i jestem nim zauroczona, niestety mój " zwierz" nie toleruje innych psów. Życzę mu szybko własnego domku! Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Snuzi nie lubi Macka ,szczeka na niego jak jestem z nim na smyczce ,:evil_lol: Bardzo ladnie chodzi na spacerek i bardzo sie cieszy jak jest z nim czlowiek,nie lubi zostawc sam i bardzo rozpacza w kojcu .
zarowno Snuzi jak i lisek sa bardzo chudzi i trzeba ich troszke podkarmic.
dzisiaj sie dowiedzialam ,ze on biedny koczowal pod klatka swojego domu pare dni zanim ktos go wpuscil na klatke , apotem go zlapal i odwiozl do schroniska.
starsza pani ktorej bardzo żal Snuziego ,a ktora go znala powiedzila ,ze ze swojej biednej rety da 50 zl dla Snuziego jak sie dowiedzila że jest w hotelu:loveu: Pozatym moja znajoma na prosbe ktorej wyciagnelam Snuziego tez nam pomoże.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='j3nny']czyli byłby idealny dla samotnej starszej pani, trzeba szukać w tą stronę:)[/quote]


mi się wydaje, że za młody dla starszej osoby.
Już mamy przykład co się dzieje z młodymi psami u starszych osób. Taki psiak jak Snuzi musi się wybiegać, pobawić ..... (tak mi się przynajmniej zdaje)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Dopiero dzisiaj internet chodzi mi na tyle szybko, zeby wystawic aukcje :oops:
Oto adres strony z Twoim przedmiotem:
[URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=440740196[/URL][/quote]
Dzieki wielkie dzieki ,poniewaz tak jak powiedzila Asia ,Snuzi bardzo żle znosi samotnos i bardzo w kojcu rozpacza wiec zaraz po mai ,ktora jest stale chora ,potrzebuje na cito domku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']jakiego dokladnie snuzi jest wzrostu? a kajmanek ma wątek? próbowałam go szukac na krakowskich adopcjach, ale nie znalazłam, jest jakis link do niego? no i ten trzyłapek - ma wątek (albo zdjęcie na www?). plis, dajcie znać w wolnej chwili.[/quote]
Snuzi jest malutki wazy moze 7-8 kg .
Kajmanek nie ma watku poniewaz juz nalazlam mu domek ,i spi w poduchach.
zdjecia 3 lapka ma w domu na kompie.

Link to comment
Share on other sites

:shake:[quote name='sleepingbyday']dzieki za info. jets wątek trzyłapków, może wrato tam waszego dorzucić? od razu mówię, że watek nie jest mój, ale jest zbiorczy...[/quote]
Ale trzy lapków w schronisku jest wiecej. Jest petarda od stycznia 2007, jest Reszka od 4- miesiecy ,ten maluszek na magazyniku, a pewnie jak by pochodził po schronisku tez jeszcze by sie cos znalazło

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...