Jump to content
Dogomania

Agility i obedience w Gdańsku


Rafka

Recommended Posts

  • Replies 742
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sprawa jest taka - musimy zebrac mocna grupke 10-15 osobi wystosowac pismo wyrazajace chce utworzenia sekcji. Dlatego jak tylko zbiore taką grupę zanosze pismo do ZK! Wszystkie chętne do zalozeni ww sekcji osoby zapraszam na stanowisko Dogtora podczas wystawy gdzie bedzie mozna na ten temat pogadac. Z tego co wiem wszystkie oddzialy sa chcetne do otwierania takich sekcji poniewaz podczas wystawy swiatowej w Pozaniu odbeda sie mistrzostwa obeidence. Chce tez zorganizowac seminarium obeidence w Gdansku z dzialem Marii Kuncewicz - rowniez po wystawie bede to organizowala. Wszytkich chetnych zatemzapraszam - moze faktycznie uda sie nam zrobic cos fajnego!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Byłem na finale Pucharu Polski Agility 2004 w Sopocie tydzień temu i przychodzili do mnie ludzie zainteresowani uprawianiem agility, Gdy mówiłem im o tym, iż w Trójmieście jest tor agility oraz jest taka inicjatywa, nie chcieli mi wierzyć :o Wnioskuję z tego, że jest Was ileś osób o podobnych zainteresowaniach i nie potraficie się spotać... może powiniście spóbować przez ZKwP?

Link to comment
Share on other sites

I co, są już jakieś nowe wiadomości :lol: ?
Coś jeszcze mi przyszło do głowy - od kilku lat Twój Oddział organizuje zawody agility. Czemu w z wiązku z tym nie skierujesz się po pomoc właśnie do Niego???

Dlatego :wink:

Tylko ja nie mam nic wspólnego ZK , Gucia jest kundelkiem, czy to nie będzie przeszkodą?

A poza tym tak sobie myślę, ze już chyba jest ciut za późno na rozpoczynanie treningów z 5- letnia suczką :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sluchajcie jesli nadal jest zainteresowanie tematem prosze o przysyłanie mi na priva:

Imienia i nazwiska

adresu i telefonu kontaktowego

oraz numeru leritymacji ZKwP

ewentulanie imię i rasa psa.

Podejrzewam ze nim wszystko ruszy to jeszcze kilka miesicey bedzie wiec zapraszam WSZYSTKICH zainteresowanych.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
A poza tym tak sobie myślę, ze już chyba jest ciut za późno na rozpoczynanie treningów z 5- letnia suczką

Iwona i Gucia NIGDY nie jest zapóźno. Ja zaczęłam ze swoją sunia jak miała właśnie pięć lat i też jest właściwie kundelkiem = pudel mini bez rodowodu. Nie przeszkadza nam to brać udziału w zawodach czasami z lepszym czasami gorszym skutkiem ale biegamy.

Wszystko zależy od CIEBIE.

Trzymam kciuki

I&A&I

Link to comment
Share on other sites

A poza tym tak sobie myślę, ze już chyba jest ciut za późno na rozpoczynanie treningów z 5- letnia suczką

Iwona i Gucia NIGDY nie jest zapóźno. Ja zaczęłam ze swoją sunia jak miała właśnie pięć lat i też jest właściwie kundelkiem = pudel mini bez rodowodu. Nie przeszkadza nam to brać udziału w zawodach czasami z lepszym czasami gorszym skutkiem ale biegamy.

Wszystko zależy od CIEBIE.

Trzymam kciuki

I&A&I

Potwierdzam! :D My z Monią zaczęłyśmy treningi, kiedy sunia miała już 4 lata z okładem. Teraz nie wyobrażam sobie, abym mogła ją pozbawić tej przyjemności, bo ona to kocha. Trenujemy, bo to lubimy, a przy okazji zdarza się czasami nawet wygrać zawody. To dodatkowa przyjemność i bodziec, ale najważniejsze jest, że obie połknęłysmy bakcyla i widzę, że moja psina świetnie się bawi. Az piszczy, jak jedziemy na trening :D

Link to comment
Share on other sites

ale rozumiem,ze wpierw trzeba sie zapisac do ZK?

Jeżeli zamierzasz chodzić z psem na szkolenia organizowane przez ZK, to musisz być członkiem związku, jesli natomiast szkolenie jest zorganizowane przez firmę lub osobę prywatną, wtedy Twoje członkostwo nikogo nie obchodzi. Wszystko więc zależy od tego, kto te kursy zorganizuje.

Wydaje mi się jednak, że w Trójmieście coś się dzieje w temacie agility. Zajrzyjcie na stronę http://www.psy.pl/home.

Odnoszę wrażenie, że tam coś czytałam na ten temat.

Link to comment
Share on other sites

A poza tym tak sobie myślę, ze już chyba jest ciut za późno na rozpoczynanie treningów z 5- letnia suczką

Iwona i Gucia NIGDY nie jest zapóźno. Ja zaczęłam ze swoją sunia jak miała właśnie pięć lat i też jest właściwie kundelkiem = pudel mini bez rodowodu. Nie przeszkadza nam to brać udziału w zawodach czasami z lepszym czasami gorszym skutkiem ale biegamy.

Wszystko zależy od CIEBIE.

Trzymam kciuki

I&A&I

Potwierdzam! :D My z Monią zaczęłyśmy treningi, kiedy sunia miała już 4 lata z okładem. Teraz nie wyobrażam sobie, abym mogła ją pozbawić tej przyjemności, bo ona to kocha. Trenujemy, bo to lubimy, a przy okazji zdarza się czasami nawet wygrać zawody. To dodatkowa przyjemność i bodziec, ale najważniejsze jest, że obie połknęłysmy bakcyla i widzę, że moja psina świetnie się bawi. Az piszczy, jak jedziemy na trening :D

Będę musiała jeszcze raz przemyśleć sprawę, Gucia jest już po sterylce i normalnie ją roznosi, a poza tym agility pomoże utrzmać jej linię, bo na brak apetytu Gucia nie moze narzekać :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 2 months later...

Tor ma być wiosną i wtedy też wraz z nowym sezonem szkoleniowym ma ruszyć agility. Zainteresowanych i cierpliwych zapraszam na plac ZKwP o. Gdańsk.

Póki co ruszyło obedience :D
Mamy już w oddziale kilka piesków ze zdaną "zerówką" oraz jednego z "jedynką". Obecnie trwa jesienny kurs. Chętnych ciągle przybywa, także obedience rozwija się i w Trójmieście. Wkrótce planujemy zawody i seminaria, pokażemy wszystkim, że pólnoc też potrafi :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...