Jump to content
Dogomania

Agility i obedience w Gdańsku


Rafka

Recommended Posts

  • Replies 742
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Sonika']hehe, dobrze ze sie skumałam, ze to cały czas Dogshow :cool3:[/quote]

to nie do konca tak.
Dogshow - to Anna Garbacka.
Do tej pory robilysmy agility razem. Czyli tez nie pod Dogshowem tak do konca.
Teraz zajecia dawnych kursantow prowadzimy jeszcze razem, natomiast
nowych kursantow przejmuje juz tylko ja.
I nie bedzie to pod zadnym klubem. tylko pod ZK.

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='goranik']to nie do konca tak.
Dogshow - to Anna Garbacka.
Do tej pory robilysmy agility razem. Czyli tez nie pod Dogshowem tak do konca.
Teraz zajecia dawnych kursantow prowadzimy jeszcze razem, natomiast
nowych kursantow przejmuje juz tylko ja.
I nie bedzie to pod zadnym klubem. tylko pod ZK.

pozdrawiam[/quote]
tak, juz wiem :)

Zajecia, beda narazie w tym samym miejscu gdzie wczesniej były? :oops:

Link to comment
Share on other sites

podaje grafik zajec na najblizsze tyg.

9.04 - niedziela - 17.30 - dla kursantow z sezonu 2005
15.04. - wyjatowo sobota, poniewaz w niedziele sa swieta - 17:00
23.04.niedziela - 17:00
weekend majowy niestety nie bedzie, bo mam wyjazd

7.05 niedziela- 17:00
14:05 niedziela - 17:00

prosze wszystkich zainteresowanych o kontakt, bo musze poustawiac Was na godziny.
Starsi kursanci dadza mi znac na zajeciach w te niedziele.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Russelka']A ja strzelę gafę napewno... Ale- czy początkujący też mogą się zapisywać? :oops: Bo my, to takie sierotki jesteśmy... (nie brać tego na serio proszę)[/quote]

oczywiscie!
wlasnie zaczynamy nowa grupe, dla tych co jeszcze nie wiedza jak wyglada tor;-)
Wszelkie zapisy na priva na adres:
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

A ja mam pytanie z innej beczki,czy poza podziałem ze wzg na zaawansowanie,jes również podział ze wzg na wielkość psów?
Ja bym się chciała zapisać,ale moja panna właśnie dostała cieczki i będzie sprawna dopiero za jakieś 3 tyg,trzeba się bukować już teraz,czy można później?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vidge']A ja mam pytanie z innej beczki,czy poza podziałem ze wzg na zaawansowanie,jes również podział ze wzg na wielkość psów?
Ja bym się chciała zapisać,ale moja panna właśnie dostała cieczki i będzie sprawna dopiero za jakieś 3 tyg,trzeba się bukować już teraz,czy można później?[/quote]

nie ma podzialu na wielkosc psow na razie. dajemy rade cwiczyc razem bez zadeptywania malych przez duzych;-)
mozna sie zapisac po skonczeniu cieczki.
W kazdej chwili mozna sie dolaczyc. Od poczatku kazdego miesiaca.

Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Mi pani Magda jeszcze radziła z Lupusiem poczekać, jak miał chyba 8 miesięcy. A w końcu się wiele nie różnią.
Najlepszym pomysłem chyba jest jak pies cąłkowicie się rozwinie i dojrzeje, a do tego czasu zająć się posłuszeństwem psa. Potem idzie jak z płatka :)
Lupo ma w tej chwili rok i miesiąc i może zaczniemy próbować. Chociaż z drugiej strony fajnie troche zapoznać szczeniaka z torem.

Link to comment
Share on other sites

No to poczekamy :lol: Ale na zajęcia z szkole dla psów mnie mama nie póści (trochę za drogo)... Muszę sama z klikerem wojować :evil_lol: A potem... AGILITY! No chyba, że jej się nie spodoba :p To w takim razie można się zapisać później? Jesteśmy jak najbardziej chętne :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Kurs obedience ruszył już w tym tygodniu, także dla zainteresowanych najwyższy czas na zapisy.

Zajęcia odbywają się w:
poniedziałek 17:00 lub środa 11:00
piątek 17:00
sobota 17:00

Zajęcia odbywają się na placu związkowym na ul. Spacerowej.

Kurs trwa 3 miesiące i jest zakończony egzaminem.

Koszt: 300 zł plus składka członkowska ZK

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viz']Mi pani Magda jeszcze radziła z Lupusiem poczekać, jak miał chyba 8 miesięcy. A w końcu się wiele nie różnią.
Najlepszym pomysłem chyba jest jak pies cąłkowicie się rozwinie i dojrzeje, a do tego czasu zająć się posłuszeństwem psa. Potem idzie jak z płatka :)
Lupo ma w tej chwili rok i miesiąc i może zaczniemy próbować. Chociaż z drugiej strony fajnie troche zapoznać szczeniaka z torem.[/quote]

no nie do konca. Jamnik jest duzo dluzszy i ma gleboka klatke piersiowa.
Powiem tak.
Ja nie mam nic przeciwko temu zeby szczeniak zapoznal sie z torem. Ja ze swoim psem (borderem) robilam agility odkad tylko sie u mnie pojawil, czyli od 7 tyg. oczywiscie to nie byl trening jak u doroslego psa.
zapoznanie sie z przeszkodkami strefowymi, tunel, hopki bez skakania, samo prowadzenie.
Problem jest inny. Czas. Poniewaz na zajeciach grupowych nie da sie tego przeprowadzic za bardzo bo przeszkody musza byc rozlozone bardzo bardzo nisko. Wiec kwestia tego .
Mysle ze pomyslem byloby przychodzenie z pieskiem i cwiczenie pod koniec zajec. Dobrze by bylo gdyby zebralo sie troche wiecej szczeniaczkow. Bo z jednym nie dam rady pozniej zlozyc przeszkod. No chyba ze ktos nam pomoze:-)
trzba pomyslec jak to technicznie rozwiazac. ale da sie! napewno.
Marta, ty teraz juz bdziesz tez z maluchem przychodzic?

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Goranik - w razie czego ja mogę zostawać z Wami na szczylki - moja Luka też rozmiarowo maleństwo, no i potem pomogę z przeszkodami. :)
ps. napisała może już do Ciebie właścicielka szczylka malinki? Bo dostałam od niej wiadomość, że wstępnie jest zainteresowana i podałam namiar na Ciebie. A ja tak czy siak, jeśli do nas dołączy, będę chciała malinę poobserwować, więc tym bardziej będę zostawała na szczylkowe ćwiczenia. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia_i_Luka']Goranik - w razie czego ja mogę zostawać z Wami na szczylki - moja Luka też rozmiarowo maleństwo, no i potem pomogę z przeszkodami. :)
ps. napisała może już do Ciebie właścicielka szczylka malinki? Bo dostałam od niej wiadomość, że wstępnie jest zainteresowana i podałam namiar na Ciebie. A ja tak czy siak, jeśli do nas dołączy, będę chciała malinę poobserwować, więc tym bardziej będę zostawała na szczylkowe ćwiczenia. :cool3:[/quote]

to super. w takim razie szczylki;-) zglaszajcie sie!
nie napisala od malinki.

pozdro

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog_master']A trzeba sie od razu zapisywac na caly miesiac na agility albo do ZKwP nalezec czy cos? Mojej kolezanki ciocia chce, mniej wiecej po swietach, sprobowac ze swoim psem. Moze tak jakos wpasc na jedna lekcje?[/quote]

tak, na miesiac. to jest oplata abonamentowa - klubowa.
Z tym ZK to jeszcze nie jestem pewna. ale raczej trzeba byc czlonkiem ZK.
Ale nie jest to wielki problem.
Idziesz do ZK, zapisujesz sie i placisz skladke roczną chyba 40zl. na rok. wiec nie ma takiej tragedii. Ale jeszcze nie wiem do konca czy to na pewno trzeba bedzie tak zalatwiac. Wyjdzie w praniu. powiem na zajeciach wszystkim.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...