Jump to content
Dogomania

Robull

Members
 • Content Count

  1,125
 • Joined

 • Last visited

 1. [quote name='FikuMiku'][FONT=Verdana]Hahahaha, o tak to wielce prawdopodobne :)[/FONT] [FONT=Verdana]No ale czy nie jest miło tak w środku kwalifikacji, zobaczyć o co tak na prawdę tam chodzi? :smokin: Poczuć ten klimacik… To jak dobre wspomnienia z wakacji :thumbs:[/FONT][/quote]FikuMiku, zgadzam się z każdym słowem :) Jeszcze raz dziękuję Ci baaaaaaaaaaaaaaardzo za to wspomnienie:loveu:
 2. FikuMiku, a to dopiero niespodzianka... po takim czasie takie super fotki :):multi: Oglądając je wracają wspomnienia, a są one wyjątkowo miłe :)
 3. Robull

  Dart

  tutaj jeszcze jedno zdjęcie Andzi:) [IMG]http://images41.fotosik.pl/60/afa4f3541bc915a6med.jpg[/IMG] tu kolejne Wiki [IMG]http://images35.fotosik.pl/60/65801ef0b7c21a4bmed.jpg[/IMG] i jedno Wilego [IMG]http://images42.fotosik.pl/59/5110c2d5f15c0251.jpg[/IMG] z serdecznymi pozdrowieniami od DART-ów :D
 4. Robull

  Dart

  trochę fotek innych piesków z domku nie samej Wiki :multi: [IMG]http://images33.fotosik.pl/444/f8b16eea05ebb36bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/50/789a77d0c256d5edmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/439/246b81643a4bda31med.jpg[/IMG]
 5. Rany Gościa! Ludzie, oglądam te zdjęcia i zastanawiam się, jak to możliwe, że na zawody ściągnęło tylu profesjonalistów fotografii? Wszystkie fotki są ładne zdecydowana część jest super, a niektóre ujęcia wręcz przecudowne! No, Kochani, wielkie dzięki za tak wielką przyjemność, jaką zrobiło ich oglądanie i czapki z głów.
 6. już znam odpowiedź... można [URL]http://www.itvp.pl/event/teleexpress/[/URL]
 7. [quote name='Mokka']Z ciekawostek powiem tylko, że migawki z naszych zawodów pokazali w czoraj w Teleexpressie.[/quote]Ktoś to nagrał? Gdzieś można to zobaczyć?
 8. [quote name='Ludek']Na początku jak to zobaczyłam to też byłam lekko przerażona, ale w sumie biegało mi się po tym całkiem dobrze. Nawierzchnia była równa i twarda.[/quote]Spoko, bardzo dobrze się biegało po tym czymś :) Pewnie byłoby znacznie gorzej, jakby lunęło... ;) Ale dobry zawodnik powiniem mieć kilka par obówia na każdą nawirzchnię :)
 9. [quote name='Mokka']Nie bierzemy do siebie, bo nie my sędziowaliśmy :evil_lol:. Wybraliśmy go z listy tych, którzy sędziowali MŚ, więc teoretycznie niby najlepsi. Jeśli się nie sprawdził, przykro nam, nastepnym razem (mamy nadzieję, że taki będzie) zaprosimy kogoś innego. [/quote]też mam nadzieję, że będzie następny raz... Spoko, zrobiłyście wszysko OK i dobrze, że chciałyście kogoś nowego i z doświadzceniem (bez niego przecież nikt nie dostaje możlwiości sędziowania MŚ). Może mu się nie chciało, a może moał globusa?:diabloti:
 10. Przyłączam się do podziękować za fajne zawody :) A jeśli idzie o sędziego, to nie tylko zawalił sprawę kulejącego litewskiego psa... Uważam, że ogólnie sędziował FATALNIE:mad: Cavano, tylko proszę nie bierzcie tych słów do siebie.
 11. [quote name='Marysia_i_gończy'] [URL]http://img46.imageshack.us/img46/4616/imgp9592zt5.jpg[/URL] K*O*N*I*E*C :multi:[/quote]Marysiu, urzekła mnie Twoja historia :)
 12. [quote name='Marysia_i_gończy'][URL="http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10998962#post10998962"]TUTAJ[/URL] :)[/quote]dziękuję :) jakoś przegapiłęm tę stronkę...
 13. [quote name='Marysia_i_gończy']Ludziska, ale wtopa :oops::-o:oops::crazyeye::oops: W którą stronę patrzy polski orzeł?? [URL]http://img46.imageshack.us/img46/4616/imgp9592zt5.jpg[/URL] (na fladze, która wisiała na trybunach, było tak samo :eek2:)[/quote]widocznie z drugiej strony nie było nic ciekawego ;) A tak powąznie, to owszem na początku ktoś tak powiesił flagę na trybunach, ale została przewieszona. A jeśli idzie o fotkę na pudle, to Marysiu, Ty na nią patzryłaś od przodu, nie my :) i tak porzy okazji... gdzie się podziała reszta fotek z pudła? Chyba trochę ich było... polski team z kibicami i bez...
 14. [quote name='Rauni'] Dziękuję bardzo: - Robullowi za kapitanowanie, dzięki któremu mogłam się skupić na rozgrzewce i bieganiu, bo ktoś inny pamiętał, żeby w odpowiednim momencie zawołać mnie na start,[/quote]Rauni, dziękuję bardzo :) Bardzo się starałem, aby każdy właśnie mógł zająć się wułącznie sobą i psem. Aby każdy nie musiał myśleć o tym, czy już czas na zejście na ring przygotowawczy, tylko mógł się skoncentrować na biegu. Aby panował spokój w drużynach i w każdym z osobna. Aby w ostetecznym rezultacie każdy pobiegł jak najlepiej potrafi. Myślę, że dużo pomógł mi fakt, iż pełniłem już tę rolę na MŚA we Włoszech, kiedy to w tym samym zakresie zajmowałem się Tomkiem. Niezmiernie cieszę się, że ktoś to docenił :) [quote name='Rauni']jak również za wszelką opiekę i piosenkę "Life is life" :loveu: [/quote]wiesz, mówiełem Ci, że to była moja pierwsza myśl, gdzy tylko w sobotę otworzyłem oczy... Tak mnie cieszyły Wasze przebiegi, że pomyślałem, iż muszę zrobić Wam jakąś niespodziankę :)
 15. [quote name='Marysia_i_gończy']Na dobranoc - na prośbę Robulla: [url]http://img125.imageshack.us/img125/45/imgp9142cm9.jpg[/url] CDN[/quote]dziękuję :)
×
×
 • Create New...