Jump to content
Dogomania

Robull

Members
 • Content Count

  1,125
 • Joined

 • Last visited

 1. Robull

  Dart

  tutaj jeszcze jedno zdjęcie Andzi:) [IMG]http://images41.fotosik.pl/60/afa4f3541bc915a6med.jpg[/IMG] tu kolejne Wiki [IMG]http://images35.fotosik.pl/60/65801ef0b7c21a4bmed.jpg[/IMG] i jedno Wilego [IMG]http://images42.fotosik.pl/59/5110c2d5f15c0251.jpg[/IMG] z serdecznymi pozdrowieniami od DART-ów :D
 2. Robull

  Dart

  trochę fotek innych piesków z domku nie samej Wiki :multi: [IMG]http://images33.fotosik.pl/444/f8b16eea05ebb36bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/50/789a77d0c256d5edmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/439/246b81643a4bda31med.jpg[/IMG]
 3. Robull

  Zawody Agility- 11-12.10.2008 Warszawa

  Rany Gościa! Ludzie, oglądam te zdjęcia i zastanawiam się, jak to możliwe, że na zawody ściągnęło tylu profesjonalistów fotografii? Wszystkie fotki są ładne zdecydowana część jest super, a niektóre ujęcia wręcz przecudowne! No, Kochani, wielkie dzięki za tak wielką przyjemność, jaką zrobiło ich oglądanie i czapki z głów.
 4. Robull

  Zawody Agility- 11-12.10.2008 Warszawa

  już znam odpowiedź... można [URL]http://www.itvp.pl/event/teleexpress/[/URL]
 5. Robull

  Zawody Agility- 11-12.10.2008 Warszawa

  [quote name='Mokka']Z ciekawostek powiem tylko, że migawki z naszych zawodów pokazali w czoraj w Teleexpressie.[/quote]Ktoś to nagrał? Gdzieś można to zobaczyć?
 6. Robull

  Zawody Agility- 11-12.10.2008 Warszawa

  [quote name='Mokka']Nie bierzemy do siebie, bo nie my sędziowaliśmy :evil_lol:. Wybraliśmy go z listy tych, którzy sędziowali MŚ, więc teoretycznie niby najlepsi. Jeśli się nie sprawdził, przykro nam, nastepnym razem (mamy nadzieję, że taki będzie) zaprosimy kogoś innego. [/quote]też mam nadzieję, że będzie następny raz... Spoko, zrobiłyście wszysko OK i dobrze, że chciałyście kogoś nowego i z doświadzceniem (bez niego przecież nikt nie dostaje możlwiości sędziowania MŚ). Może mu się nie chciało, a może moał globusa?:diabloti:
 7. Robull

  Zawody Agility- 11-12.10.2008 Warszawa

  Przyłączam się do podziękować za fajne zawody :) A jeśli idzie o sędziego, to nie tylko zawalił sprawę kulejącego litewskiego psa... Uważam, że ogólnie sędziował FATALNIE:mad: Cavano, tylko proszę nie bierzcie tych słów do siebie.
 8. Robull

  Mistrzostwa Świata 2008 - 26-28.09 Helsinki

  [quote name='Marysia_i_gończy'] [URL]http://img46.imageshack.us/img46/4616/imgp9592zt5.jpg[/URL] K*O*N*I*E*C :multi:[/quote]Marysiu, urzekła mnie Twoja historia :)
 9. Robull

  Mistrzostwa Świata 2008 - 26-28.09 Helsinki

  [quote name='Marysia_i_gończy']Ktoś to w ogóle ogląda? :diabloti:[/quote]cóż za pytanie??? ponieważ za każdym razem widzimy "CDN", to siedzimy grzecznie, co by Ci nie przeszkadzać ;)
 10. Robull

  Mistrzostwa Świata 2008 - 26-28.09 Helsinki

  Też melduję swój powrót :) Były to moje 4 mistrzostwa świata, ale po raz pierwszy pojechałem na nie jako team leader naszej reprezentacji i muszę przyznac, że było to dla mnie duże wyzwanie. Jestem pod wielkim wrażeniem startów wszystkich naszych zawodników. Wszyscy jednakowo się starali i przysporzyli nam wiele radości oraz satysfakcji! Czasem też palpitacji serca ;) Bez wątpienia w tym roku nasi dzielni reprezentacji pokazali, że nie jesteśmy już "100 lat za murzynami" i pierwsza dziesiątka jest jak najbardziej w naszym zasięgu. A skoro tak, to do pudła już tylko jeden krok! Jeszcze raz wszystkim dziękuję za wszystko i gratuluję przebiegów! Oczywiście również podziękowania dla naszych cudownych kibiców, którzy dali z siebie wszystko! Za każdym razem, gdzy tylko na linię startu wchodził polski zawodnik, na całą halę rozbrzwiewały trąbki, rytmiczne brawa i okrzyk POLSKA! Doping był tak porywający, że podchwytywali go kiboce z innych krajów (Japończycy byli cudowni!), nawet siedzący po przeciwległej stronie hali. Tak, to były cudowne mistrzostwa z pięknymi przebiegami i wynikami naszych zawodników oraz ze wspaniałą publicznością!!! Jedynum minusem było to, że ponieważ przez większośc czasu musiałem pilnowac kolejności startujących zawodników, dbac o to, zeby kazdy z naszych reprezentantów w porę wyszedł z psem na spacer i rozgrzewkę, a przede wszystkim, aby spokojnie bez pośpiechu stawił się w ringu przygotowawczym, to sam niewiele przebiegów oglądałem :( No, ale coż tam... nigdy nie można miec wszystkiego ;) Szczerze mówiąc, to sukcesy naszej reprezentacji są dla mnie ważniejsze i w pełni mi one zrekompensowały tem minus. Jeśli w przyszłym roku będzie mi jeszcze raz dane pełnic rolę team lleadera, to będę ją pełnił z jeszcze większym zaangażowaniem.
 11. [quote name='Itske']czy agility wyklucza szkolenie w zakresie obrony? czy rozwija agresję?[/quote]pytanie o ewentualny rozwój agresji dotyczył chyba obrony, a nie agility. Dobrze robiona obrona wykorzystuje popędy psa, a nie rozbudza w nim agresji, tym bardziej jej nie rozwija. Zatem trenowanie obrony nie wyklucza możliwości równoczesnego trenowania agility, frisbee, flyball… Jeśli tylko starczy Ci na to wszystko czasu, to do dzieła!
 12. Robull

  Co ludzie chcą od belgów?

  [quote name='Azir']Dobrze Robull, że masz poczucie humoru :lol:[/quote]fakt, mam... mimo wszystko jeszcze mam
 13. [quote name='Itske']ja myślę o normalym psie, a nie kolejnym diable![/quote]witaj w klubie:evil_lol:
 14. [quote name='Itske']Wasze belgijki miały pierwszą cieczkę?[/quote]U belgów bywa z tym baaaaaaaaaardzo różnie. Czasem pierwsza cieczka pojawia sie naprawdę późno. [quote name='Itske'] Wychowałam się z psami (kaukaz, wyżły, onki). Miałam kilka psów (labradora, dwa owczarki niemieckie, boksera, dwa pinczery, chińczyka, kundelki - (o święci, ależ wiekowa jestem!), niby mam pojęcie o psach, ale przy Icku czuję się jakby to był pierwszy pies z całkiem odmiennymi potrzebami, z belgami też tak jest?[/quote]Itske, uwierz mi, że mówisz (post Moniki też to potwierdza), niczym właściciel pierwszego belga:diabloti:. A tam, co ja mówię? Przeczytaj sobie temacik założony przez Mareczka (bardzo doświadczonego belgomaniaka) na belgach: Xin, czyli owoc zdrady... Przekonasz się, że te psy potrafią być oryginalne!:eviltong:
 15. Robull

  Maniactwo na punkcie wody...

  [quote name='asher']Eee tam, nie da się! Wychodzi się z trzema psami do najbardziej oddalonego pokoju, zostawia na siad-zostań, chowa się zabawkę, a następnie woła psy, które wpadają, jak torpeda i przekopują wasz pokój... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :scared: [/quote]Ale problem w tym, że tej zabawy nie można powtórzyć, bo po pierszym razie nie ma pokoju:diabloti: [quote name='asher'] A gryźć wodę nie tylko belgi lubią :cool3: Tak kochają się zabawiać moje burki[/quote]Ale miałem na myśli to, że belgi bardzo często gryzą wodę z miski. Nie piją jej językiem, tylko zwyczajnie ją gryzą całą paszczą zalewając wszystko dookoła:mad: Zaraz, ale to jest temat o holendrach, a nie o belgach :)
×