Jump to content
Dogomania

Robull

Members
 • Content Count

  1,125
 • Joined

 • Last visited

 1. Robull

  Mistrzostwa Świata 2008 - 26-28.09 Helsinki

  [quote name='FikuMiku'][FONT=Verdana]Hahahaha, o tak to wielce prawdopodobne :)[/FONT] [FONT=Verdana]No ale czy nie jest miło tak w środku kwalifikacji, zobaczyć o co tak na prawdę tam chodzi? :smokin: Poczuć ten klimacik… To jak dobre wspomnienia z wakacji :thumbs:[/FONT][/quote]FikuMiku, zgadzam się z każdym słowem :) Jeszcze raz dziękuję Ci baaaaaaaaaaaaaaardzo za to wspomnienie:loveu:
 2. Robull

  Mistrzostwa Świata 2008 - 26-28.09 Helsinki

  FikuMiku, a to dopiero niespodzianka... po takim czasie takie super fotki :):multi: Oglądając je wracają wspomnienia, a są one wyjątkowo miłe :)
 3. Robull

  Dart

  tutaj jeszcze jedno zdjęcie Andzi:) [IMG]http://images41.fotosik.pl/60/afa4f3541bc915a6med.jpg[/IMG] tu kolejne Wiki [IMG]http://images35.fotosik.pl/60/65801ef0b7c21a4bmed.jpg[/IMG] i jedno Wilego [IMG]http://images42.fotosik.pl/59/5110c2d5f15c0251.jpg[/IMG] z serdecznymi pozdrowieniami od DART-ów :D
 4. Robull

  Dart

  trochę fotek innych piesków z domku nie samej Wiki :multi: [IMG]http://images33.fotosik.pl/444/f8b16eea05ebb36bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/50/789a77d0c256d5edmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/439/246b81643a4bda31med.jpg[/IMG]
 5. Robull

  Zawody Agility- 11-12.10.2008 Warszawa

  Rany Gościa! Ludzie, oglądam te zdjęcia i zastanawiam się, jak to możliwe, że na zawody ściągnęło tylu profesjonalistów fotografii? Wszystkie fotki są ładne zdecydowana część jest super, a niektóre ujęcia wręcz przecudowne! No, Kochani, wielkie dzięki za tak wielką przyjemność, jaką zrobiło ich oglądanie i czapki z głów.
 6. Robull

  Zawody Agility- 11-12.10.2008 Warszawa

  już znam odpowiedź... można [URL]http://www.itvp.pl/event/teleexpress/[/URL]
 7. Robull

  Zawody Agility- 11-12.10.2008 Warszawa

  [quote name='Mokka']Z ciekawostek powiem tylko, że migawki z naszych zawodów pokazali w czoraj w Teleexpressie.[/quote]Ktoś to nagrał? Gdzieś można to zobaczyć?
 8. Robull

  Zawody Agility- 11-12.10.2008 Warszawa

  [quote name='Mokka']Nie bierzemy do siebie, bo nie my sędziowaliśmy :evil_lol:. Wybraliśmy go z listy tych, którzy sędziowali MŚ, więc teoretycznie niby najlepsi. Jeśli się nie sprawdził, przykro nam, nastepnym razem (mamy nadzieję, że taki będzie) zaprosimy kogoś innego. [/quote]też mam nadzieję, że będzie następny raz... Spoko, zrobiłyście wszysko OK i dobrze, że chciałyście kogoś nowego i z doświadzceniem (bez niego przecież nikt nie dostaje możlwiości sędziowania MŚ). Może mu się nie chciało, a może moał globusa?:diabloti:
 9. Robull

  Zawody Agility- 11-12.10.2008 Warszawa

  Przyłączam się do podziękować za fajne zawody :) A jeśli idzie o sędziego, to nie tylko zawalił sprawę kulejącego litewskiego psa... Uważam, że ogólnie sędziował FATALNIE:mad: Cavano, tylko proszę nie bierzcie tych słów do siebie.
 10. Robull

  Mistrzostwa Świata 2008 - 26-28.09 Helsinki

  [quote name='Marysia_i_gończy'] [URL]http://img46.imageshack.us/img46/4616/imgp9592zt5.jpg[/URL] K*O*N*I*E*C :multi:[/quote]Marysiu, urzekła mnie Twoja historia :)
 11. Robull

  Mistrzostwa Świata 2008 - 26-28.09 Helsinki

  [quote name='Rauni'] Dziękuję bardzo: - Robullowi za kapitanowanie, dzięki któremu mogłam się skupić na rozgrzewce i bieganiu, bo ktoś inny pamiętał, żeby w odpowiednim momencie zawołać mnie na start,[/quote]Rauni, dziękuję bardzo :) Bardzo się starałem, aby każdy właśnie mógł zająć się wułącznie sobą i psem. Aby każdy nie musiał myśleć o tym, czy już czas na zejście na ring przygotowawczy, tylko mógł się skoncentrować na biegu. Aby panował spokój w drużynach i w każdym z osobna. Aby w ostetecznym rezultacie każdy pobiegł jak najlepiej potrafi. Myślę, że dużo pomógł mi fakt, iż pełniłem już tę rolę na MŚA we Włoszech, kiedy to w tym samym zakresie zajmowałem się Tomkiem. Niezmiernie cieszę się, że ktoś to docenił :) [quote name='Rauni']jak również za wszelką opiekę i piosenkę "Life is life" :loveu: [/quote]wiesz, mówiełem Ci, że to była moja pierwsza myśl, gdzy tylko w sobotę otworzyłem oczy... Tak mnie cieszyły Wasze przebiegi, że pomyślałem, iż muszę zrobić Wam jakąś niespodziankę :)
 12. Robull

  Mistrzostwa Świata 2008 - 26-28.09 Helsinki

  [quote name='Marysia_i_gończy']Ktoś to w ogóle ogląda? :diabloti:[/quote]cóż za pytanie??? ponieważ za każdym razem widzimy "CDN", to siedzimy grzecznie, co by Ci nie przeszkadzać ;)
 13. Robull

  Mistrzostwa Świata 2008 - 26-28.09 Helsinki

  Też melduję swój powrót :) Były to moje 4 mistrzostwa świata, ale po raz pierwszy pojechałem na nie jako team leader naszej reprezentacji i muszę przyznac, że było to dla mnie duże wyzwanie. Jestem pod wielkim wrażeniem startów wszystkich naszych zawodników. Wszyscy jednakowo się starali i przysporzyli nam wiele radości oraz satysfakcji! Czasem też palpitacji serca ;) Bez wątpienia w tym roku nasi dzielni reprezentacji pokazali, że nie jesteśmy już "100 lat za murzynami" i pierwsza dziesiątka jest jak najbardziej w naszym zasięgu. A skoro tak, to do pudła już tylko jeden krok! Jeszcze raz wszystkim dziękuję za wszystko i gratuluję przebiegów! Oczywiście również podziękowania dla naszych cudownych kibiców, którzy dali z siebie wszystko! Za każdym razem, gdzy tylko na linię startu wchodził polski zawodnik, na całą halę rozbrzwiewały trąbki, rytmiczne brawa i okrzyk POLSKA! Doping był tak porywający, że podchwytywali go kiboce z innych krajów (Japończycy byli cudowni!), nawet siedzący po przeciwległej stronie hali. Tak, to były cudowne mistrzostwa z pięknymi przebiegami i wynikami naszych zawodników oraz ze wspaniałą publicznością!!! Jedynum minusem było to, że ponieważ przez większośc czasu musiałem pilnowac kolejności startujących zawodników, dbac o to, zeby kazdy z naszych reprezentantów w porę wyszedł z psem na spacer i rozgrzewkę, a przede wszystkim, aby spokojnie bez pośpiechu stawił się w ringu przygotowawczym, to sam niewiele przebiegów oglądałem :( No, ale coż tam... nigdy nie można miec wszystkiego ;) Szczerze mówiąc, to sukcesy naszej reprezentacji są dla mnie ważniejsze i w pełni mi one zrekompensowały tem minus. Jeśli w przyszłym roku będzie mi jeszcze raz dane pełnic rolę team lleadera, to będę ją pełnił z jeszcze większym zaangażowaniem.
 14. Robull

  Przeszkody do Agility - gdzie kupić?

  Na Śląsku jest już kilka osób trenujących (wiem, Sosnowiec, to nie Śląsk ;) ), więc proponuję szukać z nimi kontaktu i łączyć się w większe grupy. Sam nikt tego nie pociągnie...
 15. [quote name='Itske']czy agility wyklucza szkolenie w zakresie obrony? czy rozwija agresję?[/quote]pytanie o ewentualny rozwój agresji dotyczył chyba obrony, a nie agility. Dobrze robiona obrona wykorzystuje popędy psa, a nie rozbudza w nim agresji, tym bardziej jej nie rozwija. Zatem trenowanie obrony nie wyklucza możliwości równoczesnego trenowania agility, frisbee, flyball… Jeśli tylko starczy Ci na to wszystko czasu, to do dzieła!
×