Jump to content
Dogomania

Agility i obedience w Gdańsku


Rafka

Recommended Posts

  • Replies 742
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeżeli chodzi koszty to na dzień dzisiejszy jest opcja, że będą na zasadzie klubowej. Czyli nie ma opłaty z góry za czasowo trwający kurs np. 3-miesięczny. Tylko płacisz za miesiąc i korzystasz tyle ile chcesz i jak długo chcesz. Opłata będzie dostosowana do potrzeb, czyli pokrywająca utrzymanie placu i przeszkód w należytym ładzie i porządku. Jednak nie gwarantuję, że tak właśnie będzie, ponieważ póki co to są plany.

Szkoleniowcem będzie na pewno osoba, która ma wiedzę w tym temacie jak również będą zapraszani goście z innych klubów krajowych i zagranicznych w celu wymiany doświadczeń.

Agility będzie prowadzone przy o. gdańskim ZK.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Wydaje mi się,że w ZKM pies musi mieć normalny bilet,chyba że to coś w stylu yorka,co się zmieści do torby,to wcale nie płaci.
A swoją drogą,ja jechałam na zajęcia SKMką ze 3 razy(chodzę na PT do Ani) i już nigdy nie popełnię tego błędu,a przynajmniej nie pojadę sama.W normalnym przedziale ciagle komuś pies przeszkadza,w przejściu też,jakieś głupie komentarze co chwila,albo deptanie po psie,a mały nie jest,a w bydlęcym sama żulia i chamskie gówniarstwo siedzi i zaczepia i mnie i psa.
Jedynymi miłymi osobami jakie spotkałam w skm byli młodzi SOKiści.
Taka mała dygresja w temacie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonika'] wszyscy w przedziale chcieli go poglaskac, albo przynajmniej nie zwracali uwagi :cool3:[/quote]

Taaa to ja miałam wprost przeciwnie :D ale to pewnie przez to, ze moja suka to morderczyni dzieci i staruszek jest! :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sic!']Taaa to ja miałam wprost przeciwnie :D ale to pewnie przez to, ze moja suka to morderczyni dzieci i staruszek jest! :cool1:[/quote]
pewnie tak, przeciez psy mordercy gryza wszystko co popadnie, nawet w kagancu :razz:

Link to comment
Share on other sites

Ja w zwiazku z tym, ze mam malego psa, a wg przepisow SKM psy na rekach sa traktowane jako bagaz podreczny i sie za niego nie placi. Choc nie powiem, ze lubie go trzyma cna rekach, bo 20 minut stojac z 9 kg zywego psa na rekach nie jest przyjemne :PAle jak dolaczy kolejny dream teamowiec to bed ejezdizc rtlyko autem. Z domw apsami nie ma szans, tym bardziej, gdy pociaig sa zatloczone...

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o tramwaje, mały pies trzymany na rękach, w kagańcu i z książeczką zdrowia jedzie za darmo. Ale, [B]Viz[/B], podciągane jest to pod punkt:[FONT=Arial]dopuszcza się bezpłatny przewóz bagażu i przedmiotów, których największy wymiar jest mniejszy niż 60 cm oraz wóżka inwalidzkiego, wózka dziecięcego i małych zwierząt domowych (np. koty, ptaki), [/FONT][FONT=Verdana]tak więc może być problem z jamnikami; musisz zmierzyć. :cool1: :evil_lol: [/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viz']Ja w zwiazku z tym, ze mam malego psa, a wg przepisow SKM psy na rekach sa traktowane jako bagaz podreczny i sie za niego nie placi. [/quote]
Ja dla Luki kupuję bilet, jakiś taki dziwny, ulgowy za bagaż czy coś w tym stylu... :roll: Taki bilet zawsze mi pani z "biletowni" doradzała... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia_i_Luka']Jeśli chodzi o tramwaje, mały pies trzymany na rękach, w kagańcu i z książeczką zdrowia jedzie za darmo[/QUOTE]
To ja juz wole kupic bilet :evil_lol: Kaganca ten pyszczek nie uświadczy :cool3: a książeczki tez nie będę wszędzie nosić...

Jakoś z rok temu, moze 2, kierowca autobusu w Sopocie wyprosil malego psa, takiego troche przerosnietego ratlerka, bo nie mial ksiazeczki i kaganca (mial bilet i byl na kolanach) :angryy:

BTW Luka nie chcialaby poskakac na agility? :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...