Jump to content
Dogomania

Bad Manners Berserker


wfh85

Recommended Posts

  • Replies 274
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mrowka']Dianeczko moja droga, dalam zdjecia Penny tutaj aby sie Fidzia Midzia samotnie nie czula :lol: wiec powinniscie byc wdzieczni.. :evilbat:
A zdjecie sliczne :angel: Takie wiosenne..[/quote]

Ehh mrówcia winny się tłumaczy ;)
I tak Ci nie wybacze tych Katowic :cry:
Zraniłaś me serce na wskroś... :placz: ;)
Po warszawskiej wystawie będzie dużo fotecek na pewno :lol:

Link to comment
Share on other sites

eee tam nie marudz :evilbat: :calus:

[quote name='Marek z Gromem'][quote]Ciekawam co teraz wyrośnie z z miotu 'D' [/quote]

Pewnie znowu stafikiiiiiiiiii :lol: 8)[/quote]
:o :o :o no nie gadaj.. :klacz: [size=2]jesli sie nie myslisz[/size] :evilbat: :evilbat: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marek z Gromem'][quote]Ciekawam co teraz wyrośnie z z miotu 'D' [/quote]

Pewnie znowu stafikiiiiiiiiii :lol: 8)[/quote]

No też właśnie miałam nadzieję, że wreszcie coś innego wyrośnie. Np. koty syjamskie. Tak co miot to stafiki nudne trochę 8)

Link to comment
Share on other sites

Ale każdej matce należy się szacunek :P
Gadaj tu z nim człowieku jak on albo nieuchwytny jest albo tylko "stafiki, stafiki, stafiki" :lol: Ale jak już mu tak nieźle wychodzi to lepiej niech ptzy tym zostanie. Miot D mimo, że od stafików niczym się nie różni wygląda całkiem obiecująco.

Link to comment
Share on other sites

Oto Frida....
[img]http://i2.photobucket.com/albums/y23/wfh85/Frida99.jpg[/img]

Frida jak to kobieta miewa gorsze dni i takie są tego efekty...
[img]http://i2.photobucket.com/albums/y23/wfh85/dowod3.jpg[/img]
[img]http://i2.photobucket.com/albums/y23/wfh85/dowod01.jpg[/img]
[img]http://i2.photobucket.com/albums/y23/wfh85/dowod2.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote]Gadaj tu z nim człowieku jak on albo nieuchwytny jest albo tylko "stafiki, stafiki, stafiki" Ale jak już mu tak nieźle wychodzi to lepiej niech ptzy tym zostanie. Miot D mimo, że od stafików niczym się nie różni wygląda całkiem obiecująco.[/quote]

No co ja Marto poradze że jestem monotematyczny - dziekuję Ci za miłe słowa.Chciałem przedstawić Wam młodszą półsiostrę Fridy - Desert Rose Berserker - napiszcie prosze co o niej sądzicie... Na zdjęciu jest w wieku niecałych czterech tygodni.

[img]http://port-erin.webpark.pl/desertroseberserker.jpg[/img]

Przepraszam za duży rozmiar zdjęcia...

Link to comment
Share on other sites

Nie będę pisać jak bardzo mi się podoba, żeby nie być posądzoną o wazeliniarstwo – patrz topic „Gdzie kupić bull teriera”, bo zwyczajnie nie jestem obiektywna.
Ale mogę powiedzieć, co myślę jak patrzę na to zdjęcie – Ja też chcę takie!

To ci dopiero Pustynna Róża. Ma coś w sobie.

Ps.
A, i póki pamiętam - chustkę poproszę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Łukaszq']
No co ja Marto poradze że jestem monotematyczny - dziekuję Ci za miłe słowa.Chciałem przedstawić Wam młodszą półsiostrę Fridy - Desert Rose Berserker - napiszcie prosze co o niej sądzicie... Na zdjęciu jest w wieku niecałych czterech tygodni.[/quote]

Szczerze to nie wydaje mi się żeby ta suka mogła w przyszłości coś osiągnąć 8) Taka jakaś nierasowa się wydaje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Łukasz']Chciałem przedstawić Wam młodszą półsiostrę Fridy - Desert Rose Berserker - napiszcie prosze co o niej sądzicie... Na zdjęciu jest w wieku niecałych czterech tygodni.[/quote]

Żałuję, że na razie nie wiem prawie nic o naszej rasie. Być może kiedyś, w bardzo dalekiej przyszłości, wystarczy mi doświadczenia aby móc ocenić niespełna czterotygodniowe szczenię...

Na razie mogę jedynie powiedzieć że jestem pod wrażeniem jej doskonałego pigmentu, bardzo ciemnego oka, czarnych pazurów bez śladu niedopigmentowania. Podobają mi się jej ładnie rozstawione oczy, wyraźny stop, proporcjonalne uszy, wyraźna symetria głowy...

No i nie da się ukryć, że robi bardzo dobre ogólne wrażenie ta suczka... :D

Ciekaw jestem bardzo jak będzie się rozwijać...

Link to comment
Share on other sites

[b]_dingo_ napisal:[/b]
[quote]Żałuję, że na razie nie wiem prawie nic o naszej rasie. Być może kiedyś, w bardzo dalekiej przyszłości, wystarczy mi doświadczenia aby móc ocenić niespełna czterotygodniowe szczenię... [/quote]

Ale nieźle Ci poszlo. Ty pewnie też chcesz być sędzią?
Nie jestem zlośliwa, nie myśl sobie.
Chcialabym kiedyś w opisie na wystawie znaleźć takie ladne sformulowania, szczególnie to o symetrii mi się podoba.

[quote]Ciekaw jestem bardzo jak będzie się rozwijać...[/quote]

No ja też. Ale oceniasz to co widzisz, a nie to co myślisz, że zobaczysz.
Tak zrobileś i to naprawdę dobrze.

[b]tom666 napisal:[/b]
[quote]Szczerze to nie wydaje mi się żeby ta suka mogła w przyszłości coś osiągnąć Taka jakaś nierasowa się wydaje.[/quote]

Rozumiem cię calkowicie. Też musialam iść niedawno do okulisty. Umówileś się już na wizytę?

Link to comment
Share on other sites

Ja się nie znam ale jak mozna oceniać 4 tygodinowego dzieciaka? Hmmm to tak jakby oceniać noworodka. Oceniając tak młodego psa oceniający patrzy przede wsztystjkim na to po jakich on jest rodzicach. Psy topowe... więc piesek będzie wspaniały!!! Podejrzewam, że fachowiec, profesjonalny hodowca nigdy nie powie, że ten właśnie 4 tygodniowy szczeniak będzie championem, zostawi tą ocenę kupującemu. Przecież kto wie co z niego wyrośnie! Dla mnie kupowanie pieska to loteria. W moim, już dość długim życiu, sprawdza się powiedzenie, cytuję :" dobry start g... wart."

Link to comment
Share on other sites

staffik - ale to wlasnie Lukasz poprosil o opinie na temat wlasnie 4-tyg. suczki - i takiej udzielil mu m.in. dingo :roll: Opisal to, co widzi i tyle. Nie powiedzial, ze suka dostanie 3 caciby, 3 cace, 5xBOB itp. Ze bedzie dawala szczenieta z brazowym uchem i bialym ogonem dlugosci 100cm.
"Kon jaki jest, kazdy widzi"
I tylko tyle.
A za miesiac moze powiedziec juz cos innego. A za rok jeszcze cos innego. A za piec lat sam jako sedzia moze jej da Cacib lub ocene db.
I tyle.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='staffik']Ja się nie znam ale jak mozna oceniać 4 tygodinowego dzieciaka? Hmmm to tak jakby oceniać noworodka. Oceniając tak młodego psa oceniający patrzy przede wsztystjkim na to po jakich on jest rodzicach. Psy topowe... więc piesek będzie wspaniały!!! Podejrzewam, że fachowiec, profesjonalny hodowca nigdy nie powie, że ten właśnie 4 tygodniowy szczeniak będzie championem, zostawi tą ocenę kupującemu. Przecież kto wie co z niego wyrośnie! Dla mnie kupowanie pieska to loteria. W moim, już dość długim życiu, sprawdza się powiedzenie, cytuję :" dobry start g... wart."[/quote]

No, niby masz rację. Ale czy niemowlę nie może być ładne ? :lol:
Suczka ma naprawdę dobry start, i trzymam kciuki żeby w tym konkretnym przypadku nie był on jednak "g... wart", jak piszesz... 8)

Wg. mnie bardzo doświadczony hodowca jednak widzi dość dużo obserwując szczenię. Oczywiście - nie ocenisz czy będzie mieć ładne zęby i dobry zgryz, bo to dopiero widać po wymianie zębów i zależy też od czynników zewnętrznych...

Ale chyba jednak parę rzeczy widać...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...