Jump to content
Dogomania

Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA


emilia2280

Recommended Posts

[quote name='emilia2280']
Emdziolek, moze zerznij z 1-szej stronki, albo poczekaj na aukcjé cegielkowá Isadory- bédzie miala super tekst.[/quote]

[COLOR=DarkOrange][B]A ja mysle ze to powinien byc tekst specalnie napisany z prośbą pomocy , przekazania leków itp itd, dobrze by było żeby ktoś napisał taki tekst a ja to porozsyłam.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='emdziolek'][COLOR=darkorange][B]A ja mysle ze to powinien byc tekst specalnie napisany z prośbą pomocy , przekazania leków itp itd, dobrze by było żeby ktoś napisał taki tekst a ja to porozsyłam.[/B][/COLOR][/quote]
zadzwoń lub napisz do kahoony tel 609 036 046 - ona napisze dobry tekst "od ręki"
EMIR

Link to comment
Share on other sites

Przy zakupie Advocata najbardziej ekonomicznie bedzie kupic ampułki dla duzych psow 25-40 kg, mozna taka podzielic np na 3 male psy, przy leczeniu swierzbowca drazacego i nuzycy zreszta tez , mozna stosowac tania iwermektyne ( tylko nie jest zarejestrowana dla psow , ale stosuje sie ja u nich )., tylko trzeba ja podawac w odstepach 7-10 dni poskornie, w butelce jest 100 ml,a kosztuje w hurcie okolo 30 zl, dawkowanie u psow 1ml na 33 kg, czyli wydajna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emir']Nikt Ci nie da gwaranacji, że psy spełnią Twoje wymagania - one w przeważającej wiekszości są chore, odwodnione i zarobaczone; i nawet jeśli jakieś nie mają widocznych zmian to nie wiadomo, czy nie przeniosą czegoś; biorąc psy trzeba sieliczyć z kosztami, na które trzaba narazie wylozyć własne pieniadze, a leczyć trzeba od razu; nie wiadomo, czy z zebranych pieniędzy będzie mozżiwy zwrot wydatków dla każdego kto je poniósł;informacje o zamiarze zabrania psa i ustalenie daty odbioru proszę z tel 609 036 046
EMIR[/quote]

moja wymaganie to tylko wielkość i płeć (średnia i duża suczka), no i żeby były w miarę młode, bo na takie psiny zrobiłam miejsce.
Nie chodzi mi o koszty, bo z tym się licze, ale chpodzi mi o inne psy w schronisku, bo niestety nie mogę ich narażać. Bardzo chcę pomóc tym psiakom, dlatego licze, ze mi doradzicie co najlepiej w tej sytuacji. ARKA pisała coś o psiakach z Maciejowic, czy u nich nie ma objawów chorób skóry? Czy ten wątek dotyczy zarównych tych z Krężli i Maciejowic?

Link to comment
Share on other sites

To w takim razie co z transportem psów do Sosnowca?Rozumiem ,ze do Częstochowy zostaną dowiezione,a do Sosnowca nie?Czy w takim razie mam do Czestochowy po nie pojechac i do Zabrza dowieźdź,bo juz sama nie wiem co mam robic i jak sie ustawiac na poniedziałek?Od razu mówię,zę mogę pojechać i do Częstochowy tylko muszę wiedzieć bo tu chodzi o czas,muszę wtedy swoje inaczej zabezpieczyc.

Link to comment
Share on other sites

Gdyby tylko kazda lecznica w W-wie dala po jednym preparacie advocate to mielibysmy nawet i spory zapas. Preparat trzeba podac conajmniej dwa raz.

[quote name='Therion']Przy zakupie Advocata najbardziej ekonomicznie bedzie kupic ampułki dla duzych psow 25-40 kg, mozna taka podzielic np na 3 male psy, przy leczeniu swierzbowca drazacego i nuzycy zreszta tez , mozna stosowac tania iwermektyne ( tylko nie jest zarejestrowana dla psow , ale stosuje sie ja u nich )., tylko trzeba ja podawac w odstepach 7-10 dni poskornie, w butelce jest 100 ml,a kosztuje w hurcie okolo 30 zl, dawkowanie u psow 1ml na 33 kg, czyli wydajna.[/quote]
Tak wiem o inwermektynie ale ona obciaza bardzo wątrobe, trzeba psy troche doprowadzic do jakiego takiego stanu zdrowia...tak mi sie wydaje...i potem inwerektyne tez ewentulanie podac. To moje zdanie.Wiem ze jestes wetem wiec co radzisz? Od razu inwermektyne, tym co maja jakiekolwiek zmany skorne?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa i flatki']Czy nie moznaby tego watku na stale przykleić na pierwszej stronie, przynajmniej dopóki jest jak jest?
Wiele osób wchodzi na Dogo, ale nie mają czasu wszystkich wątków przeglądać, jak będzie na przodzie to go zobaczą i może też pomogą[/quote]
Nie można, bo wtedy byśmy musieli przykleić dziesiątki innych tematów, które tez są w jakiś sposób ważne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pianka']Nie można, bo wtedy byśmy musieli przykleić dziesiątki innych tematów, które tez są w jakiś sposób ważne.[/quote]

a taki banner, jak miał zlot dogomaniaków, Mabel, niektóre schroniska?
przyklejony obok loga dogomanii?

na pewno dałoby się to zrobić ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA'][B]Wczoraj, poznym popoludniem[/B], byl dopiero zabrany z Kręzla, jest pod opieką fundacji "Pod Psim Aniolem".[B]Badzo sie ciesze ze dziwczyny go zabraly. [/B]On mial lokum w garazu ale jak deszcz padal to do garazu poszedl duzy pies, ktory stal pod chmurą bo nie widomo czemu pracownicy mu bude zabrali:angryy: do Maciejowic podobno..I ten biedak nie mogl wejsc do garazu, szukal sobie miejsca...Kazalam pracownikowi naklas slomy do takiej szopki przy stodole..spora szopa, jakby wiata , i tam bylo suchu.....ale on chcia wroci do tego garazu:shake: Tm pod wiate moglby sobie tez wchodzic te psy " z pola"[/quote]

pies chodzil za Aską ktora go wymiziała, dlatego nie wchodzil do szopy/garazu. pies który zostal tam uwiazany nie przeszkadzał mu, ani tamtemu ten. ba, czarny NOGGER wchodził nawet do domu pracownika.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiq']a taki banner, jak miał zlot dogomaniaków, Mabel, niektóre schroniska?
przyklejony obok loga dogomanii?

na pewno dałoby się to zrobić ;)[/quote]
To się da zrobić, ale ktoś musi odstąpić swój bannerek.

To zróbcie bannerek szerokość 750 wysokość 100 i się zobaczy. Może jednak ktoś odstąpi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kostek']Arko nie mamy niestety zdjec ani suni ktora wyskoczyla ani tego psiaka juz nam popadaly aparaty od ciaglych fot,nie wiem ktora sunia jest na hotelu[/quote]

Mnie telefon padl,nosilam w kieszeni, suszy sie:evil_lol:
Sunia z Krezla "na hotelu" to ta sunia z pomieszczenia, z obory, co sa psy w klatkach i ona jest w tej osobnej calkiem klatce i straszne płacze:shake:, ta co z nia na spacer chodzilam i ma cieczke:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='osho'][COLOR=darkgreen][B]paros[/B][COLOR=darkslategray], czy zdjęcia numer 25 i 62 w twojej galerii nie przedstawiają tego samego psa? (popatrz na obrożę)[/COLOR][/COLOR][/quote]

;) tak to ten sam pies, on jest chyba w typie juzaka...nastepny rasowy:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='osho'][COLOR=DarkGreen][B]paros[/B][COLOR=DarkSlateGray], czy zdjęcia numer 25 i 62 w twojej galerii nie przedstawiają tego samego psa? (popatrz na obrożę)[/COLOR][/COLOR][/QUOTE]

Chyba masz rację, ale może są dwa podobne? :cool3: Dlatego przydałaby się weryfikacja, informacja o płci i wieku psiaków.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=DarkSlateGray]ten sam wygląd, identycznie odgięta obroża i raczej ta sama przyczepa ... tylko nie zmieniaj numeracji, [COLOR=DarkGreen][B]paros[/B][/COLOR]!

no ja też liczę, że później stronki tych psiaków wypełnią się opisami :diabloti:
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='osho'][COLOR=DarkSlateGray]ten sam wygląd, identycznie odgięta obroża i raczej ta sama przyczepa ... tylko nie zmieniaj numeracji, [COLOR=DarkGreen][B]paros[/B][/COLOR]!

no ja też liczę, że później stronki tych psiaków wypełnią się opisami :diabloti:
[/COLOR][/QUOTE]

Już usunęłam nr 25, a numery są to nr fotek i już tak zostanie, aby nie było bałaganu. A nowe psiaki trzeba będzie dodawać z nr pomiędzy tymi ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...