Jump to content
Dogomania

Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA


emilia2280

Recommended Posts

[COLOR=RoyalBlue][B]Jestem w trakcie umieszczania takiego apelu na forum Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii. Prowadzę małe pertraktacje z adminem. Chcę aby 'podwiesił' wątek, żeby nikt go nie przeoczył. Wiadomość już poszła, czekam na decyzję.[/B][/COLOR]

[quote name='emilia2280']

P.S. i szukam jakichs polskich stron w Irlandii- bo do tej pory nie uzywalam- jak znajdé, tez wklejé[/quote]


[COLOR=RoyalBlue][B]Może....
tu: [URL]http://zielonairlandia.pl/[/URL]
albo tu: [URL]http://www.ipolish.ie/?L=iforum.smf[/URL]
lub tu: [URL]http://www.nadajemy.ie/forum/[/URL]
??? :cool3:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mam ważne pytanie związane z tym, że moi przyjaciele z flatowego forum, ktorzy w zeszłym roku adoptowali psiaka od p. Biedrzyckiej, byli w niedzielę, tę ostatnią w Maciejowicach i robili zdjęcia psom z myślą o porozsyłanie ich do znajomych i proszenie o adopcje.
Teraz tych psów w Maciejowicach nie ma, ale przecież DSow nie mają.
Komu można przekazać ten materiał, żeby był z niego pożytek?

Link to comment
Share on other sites

Wlasnie dostalam maila od moda z moje wyspy , ze spamuje forum!!! I nie mozna umieszczac takich samych treści w roznych dzialach !!!!!! I ze Szanownemu Modowi się konczy cierpliwość ( bo dalam jeszcze raz) i jak cos to mi zablokuje konto- ze tak powiem- Pal.nt. Pewnie jak bym napisala jakis durny post typu gdzie powiekszy biust w UK to by nic nie mial przeciw. No nic nie będę sobie nerwu tracic na pacanow.
Napiszę do kogoś z redakcji czy nie chcieli by napisac o tym na stronie głownej. Rozumiem, ze jest zgoda na rozpowszechnianie zdjęci i info?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wyjątek'][COLOR=royalblue][B]Może....[/B][/COLOR]
[B][COLOR=royalblue]tu: [URL]http://zielonairlandia.pl/[/URL][/COLOR][/B]
[B][COLOR=royalblue]albo tu: [URL]http://www.ipolish.ie/?L=iforum.smf[/URL][/COLOR][/B]
[B][COLOR=royalblue]lub tu: [URL]http://www.nadajemy.ie/forum/[/URL][/COLOR][/B]
[B][COLOR=royalblue]??? :cool3:[/COLOR][/B][/quote]
Dziéki. :loveu:

Poczekam na koncowy tekst aukcji allegro Isadory i bezczelnie skopiujé na te stronki :razz:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=DarkOrange][B]KOLEJNY BAZAREK Z FILMAMI OD SLEEPINGBYDAY!:loveu:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10791961#post10791961[/URL][/B][/COLOR]

[COLOR=DarkOrange][B]mam świetną wiadomosć!:multi:

:multi:mam transport z Warszawy do Częstochowy dla dwóch psiaków!:multi:
taką wiadomość na miau dostałam:

[/B][COLOR=Black][I]"[/I][/COLOR][/COLOR][COLOR=DarkOrange][COLOR=Black][I]Piszę w sprawie ogłoszenia z wątku transportowego - jeśli to wciąż aktualne, to mój TŻ jedzie w poniedziałek (1.09) z Warszawy do Częstochowy samochodem, ale warunek jest taki, że psy muszą być w transporterach, bo TŻ jedzie z własnym psem i boi się sajgonu w samochodzie. [/I][/COLOR][COLOR=Black]Czekam na odpowiedź. "[/COLOR][B]jakieś pieski chyba miały jechać do częstochowy jak sie nie myle.
Czyj numer mam przekazać dla tej dziewczyny? A moze ja poprosze o nr i wstawie tu na wątku??[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]mam świetną wiadomosć!:multi:

:multi:mam transport z Warszawy do Częstochowy dla dwóch psiaków!:multi:
taką wiadomość na miau dostałam:

[/B][COLOR=Black][I]"[/I][/COLOR][/COLOR][COLOR=DarkOrange][COLOR=Black][I]Piszę w sprawie ogłoszenia z wątku transportowego - jeśli to wciąż aktualne, to mój TŻ jedzie w poniedziałek (1.09) z Warszawy do Częstochowy samochodem, ale warunek jest taki, że psy muszą być w transporterach, bo TŻ jedzie z własnym psem i boi się sajgonu w samochodzie. [/I][/COLOR][COLOR=Black]Czekam na odpowiedź. "[/COLOR][B]jakieś pieski chyba miały jechać do częstochowy jak sie nie myle.
Czyj numer mam przekazać dla tej dziewczyny? A moze ja poprosze o nr i wstawie tu na wątku??[/B][/COLOR][/QUOTE]
Emdziolek, cudowne info. Napisz pw do Nescca, mam jej kom. tez gdyby nie odpisywala. Mysia chyba tez jest w to zaangazowana- wyslij i jej to samo pw co do Nescca.

Bazarek Sleeping&Emdziolek wstawiam na pierwszá.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam informacje,zę jednak Bytom zgodził sie przyjać 2 psiaki.
Ktoś pisał,zę rodzice mogą po drodze z Warszawy dowiedź pieski np.do Sosnowca.Z Sosnowca mogę je zawiedź do Bytomia i Zabrza.
Tylko trzeba ustalic kiedy by to było i które psy wysyłacie,ja jestem za daleko zeby ustalac.

I czy moja paczka do P.Iwony dotarła?

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny jadę w niedzielę z Warszawy do Poznania. Mogę zaoferować transport dla jednego psa (ostrzegam, że będę miała swojego czworonoga, więc wolałabym zabrać jakąś biedę, która zgadza się z psami).
Dodatkowo totalnie nie znam Warszawy, więc jeśli ktoś mógłby podwieźć biedaka np do Pruszkowa albo na wylotówkę do Poznania to byłabym wdzięczna.
Zofia powinna mieć moją komórkę (jakby co - Emilia wyślę Tobie na PW ok?).
Niestety jutro nie mam dostępu do netu :(

Link to comment
Share on other sites

Informacja o psach do Bytomia jest nie potwierdzona. To ja wczesniej kontaktowałam sie z Bytomiem i akcja nie wypaliła.Usiłuję sie tam dodzwonić, czy przypadkiem nic się nie zmieniło. Ale NA PEWNO 2 suczki chce przyjąć schronisko w Zabrzu. Pisze o tym Mysia na str.95 i ja tez dzisiaj rozmawialam. W sprawie transportu z Sosnowca do Zabrza konieczny jest kontakt zulugula i BajkaB.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=RoyalBlue][B]Nie wiem czy to się przyda, bo trasa niewielka (ok 70-80km) i dopiero za tydzień ale na wszelki wypadek: 6.09 (sobota) będę jechała z mamą na trasie Warszawa-Wilga (to jest niedaleko Garwolina). Możemy przewieźć jakiegoś psiaka, najchętniej małego:roll: Aha jedziemy trasa na Puławy, Wałem Miedzeszyńskim, ale ewentualnie ciut mozna zboczyć ;)
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_'][B]Bardzo proszę, żeby dac mi znac jak będzie organizowany jakiś transport do Zabrza i kto będzie odbierał psiny? [/B]

Jejku jak tu ciężko się połapać :oops:[/QUOTE]
Zulugula i BajkaB (transport 01.09- poniedzialek). ustalcie szczególy na pw miédzy sobá.

Nescca tez powina w tym uczestniczyc, jak chcesz jej kom. podam na pw.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=DarkSlateGray][B][COLOR=DarkGreen]emilia[/COLOR][/B], a może umieść też w pierwszym wątku nicki osób zajmujących się konkretnymi sprawami: kto jest od emira, kto z psiego anioła itp, ty - wątek, ja - strona, itd, nie wszyscy wszystkich kojarzę (i myślę tu np o sobie - znam tylko niektóre osoby)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paros']Mam pytanie, czy jest jeszcze potrzebna karma?[/QUOTE]
Paros, nie wiem ile karmy dotarlo, ale wiem ze to moze potrwac zanim wyadoptujemy wszystkie psy- tygodnie, miesiáce? a karma dostarczona przez wójta jest jakosci mielonego papieru... wiéc z powodzeniem mozna wysylac -wszystko bédzie pozywniejsze od gminnej karmy...

Link to comment
Share on other sites

Mam prośbę do osoby robiącej stronkę o zwierzętach z Krężela (Krężla?). Zofia&Sasza mówiła, że przesłała tej osobie opis Velveta (niestety nie śledzę na bieżąco tego wątku, więc nie wiem komu dokładnie :roll:). Czy za pozwoleniem Zofii mogłabym prosić o udostępnienie mi tego opisu? Dzięki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...