Jump to content
Dogomania

Galeria Birmy - Niepełnoletniej Wariatki


bonsai_88

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zamknij Birmę w klatce, daj kość wieeelką i niech się diabeł męczy :diabloti:. Ja mam 2 kundle niewybiegane od dwóch dni (przez ból ucha i pogodę) i jeszcze nie mają głupich pomysłów na szczęście, tylko jak wychodzę do sklepu to jest śpiew przez minutę (stoję na klatce i czekam na ciszę ;)).

Link to comment
Share on other sites

Klatka jest :diabloti:...

Zabawki + kości + inne takie są :diabloti:...

Dużo szkolenia też jest [młoda sama sprząta zabawki od Smoka :evil_lol:]

W poniedziałek będzie też naprawiony rower, więc w końcu będę mogła tą warioatkę wybiegać :multi:...

Ps. Vectra, nie wiedziałam, że mnie jeszcze odwiedzasz :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[B]Malwaszka[/B]... zapomniałam :oops:. Jak boga kocham, zapomniałam :oops:... Szelki żyją, mają się dobrze [nawet w końcu, po 3 praniach wywietrzały po Biance :evil_lol:]. Obiecuję je wysłać w tym tygodniu na 100%.

Birma w końcu poszła szczęśliwa spać - byliśmy na długim spacerze w lesie, w trakcie którego skręciłam kostkę i rozwaliłam kolano [to chore :diabloti:]. Oczywiście musiałam inteligentnie ubrać obcasy [bo tenisówki składają się głównie z dziur i lekko przemakają :evil_lol:], więc dziwię się, że nic więcej sobie nie zrobiłam.
Ale za to mam parę fajnych zdjęć [niestety - głównie moich, Birmy tam nie ma] i jeszcze fajniejszą czapkę - kumpel zapomniał, pewnie w najbliższym czasie po nią przytupta :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[B]Maks[/B] ja za takie wybieganie dziękuję - wyglądam fatalnie z niewyspania :placz:. Ale moje łóżeczko już na mnie czeka, niech no tylko mamusia skończy rozmawiać przez telefon z tatusiem i idę spać :diabloti:...
Za to Birmie biegania jak zwykle mało, jutro chcę rower naprawić :roll:...


O.... mamusia skończyła, idę spać :multi:

Link to comment
Share on other sites

Asiaczek mam nawet więcej zdjęć - wczoraj mama porobiłą mi zdjęcia jak się z Birmą mordowałyśmy :diabloti:... Tak więc kto chce to może przyjechać, zobaczyć jak wyglądają :evil_lol:.
A na poważnie to ja teraz nawet nie mam jak wkleić zdjęć - nie mam swojego kompa :roll:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...