Jump to content
Dogomania

Nie ma już Smutasa.


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 849
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zaglądam do Kleksa, myślę o nim... Może nie piszę na wątku, ale myślę...
Czy naprawdę nie ma dla niego żadnej szansy na dom tymczasowy? Wiem,że ma małe szanse na ds, boicie się ,że w końcu deklaracje się skończą i pies zostanie z niczym a raczej ktoś, kto wyciągnął psa ze schronu zostanie z opłatami i długami, to wszystko wiem. A gdyby pojawił się sponsor, czy ktoś,kto jest bliżej Kleksa zdecydowałby się go wyciągnąć ze schroniska? Nie daje mi ten pies spokoju, chciałbym aby swoje ostatnie lata przeżył w swoim domu ( pewnie nie tylko ja - wiem...).

Link to comment
Share on other sites

Alu,żeby psa adoptowac ze schroniska,nie trzeba mieszkac w okolicy-schronisko nie ma takich wymogów.
Ale osoba adoptująca psa staje sie jego prawnym opiekunem i musi zdawac sobie sprawę,ze odpowiada za niego.

Też bym bardzo chciała,aby pies dożył ostatnich dni w domu.Bo jest stary,ślepy ,zawieszony w czasoprzestrzeni.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Głuchy jak pień.Czasem bardzo,bardzo rzadko,mam wrażenie,ze jak samochód bardzo głosno odpali koło niego,to może cos usłyszy.
Slepy nie całkiem-nie widzi nic,co ma naprzeciwko siebie,zerio kompletne.Ale jestem pewna,ze widzi cos niecoś na poziomie podłogi.Bo przeskakuje progi i studzienki sciekowe.

Link to comment
Share on other sites

Dogo,nie stac mnie na utrzymywanie drugiego psa.Wiem,ze Cie boli Smutas,mnie także,ale w tym wszystkim muszę dbac o siebie i swój spokój ducha,nie chce przez następne 2 lata mysleć o tym,jak pozyskać pieniadze z Dogo na opłacenie hotelu dla psa.Nie chce tez sytuacji,ze ktoś zacznie o nim pisać złe rzeczy,że komuś będzie przeszkadzał,nie daj Boże,że zostanie wpakowany w gromade psów i będzie miał gorzej niż w schronie.

Link to comment
Share on other sites

Brązowa nie myślałam o Tobie.
Ale czasami znajdują się na dogo ludzie którzy są w stanie pomóc psu bardziej niż my.
I gdyby jakaś taka dobra osoba ulitowała się nad Kleksikiem to byłoby piekne.
A może ktoś da darmowy dt psiakowi ?
[B][COLOR=darkgreen]Tylko ile osób wie o biednym Kleksiku :(.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...