Jump to content
Dogomania

WYKIEŁKOWAŁY - Potrzebuje pozyczyć klatkę z homologacją dla Doga!


KORONA

Recommended Posts

  • Replies 326
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sama nie wiem :roll: jak coś ładnego sie trafi, to czemu nie? ja skłaniam sie w stronę polsko brzmiących imion.

A Hulanka będzie bankowo :)

Chciałabym coś dość rzedkiego i mało spotykanego. Mitologia przez większość hodowców jest już zajęta...

Myślałam jeszcze żeby zerknąć do mapki i prześledzić Naszą trasę do Włoch. Polska - Słowacja - Austria - Włochy (przez Rzym, Neapol do Sorrento) I moze tam byłyby jakieś fajne imiona/miasta.

Link to comment
Share on other sites

Tynka

ps. Dziewczyny dzięki za kibicowanie na klubówce! Dogi Fabiśce zawsze przynoszą szczęście - jakby nie było to ukochane ciotki i wujkowie. (W hodowli były owczarki belgijskie i właśnie dogi )

Należało jej sie zwycięstwo, jakby nie wygrała byśmy sędziego wygwizdały i od kaloszy zwyzywały :) Albo i jeszcze psami koniami poszczuły :)

Dalia

Ja bym sie chyba bardziej przeraziła Hermenegildą. Bo jak to zdrabniać? Hercia...?

Hermusia? Hermsia? :o :lol:

Link to comment
Share on other sites

No to tera ja! :angel:

Ciocia anetta pisze: (jesli sie powtarzaja to przepraszam)

sunie:

Hajda, Halka, Haza, Hela, Heca, Helba, Herbatka, Hira, Hojna, Hoka, Holly, Honda, Hossa, Hortensja.

pieski:

hago, Haker, Harry, Hej, Hektor, Henk, Hepiś, Herbi, Hero, Hipcio, Hipis, Homer, Hugo, Huragan.

A tu masz wiecej 8) http://www.nextdaypets.com/directory/dogs/names/dog_names_h.aspx

Link to comment
Share on other sites

Hejo

Widzę, że dożulki kiełkują i rosną :)

Pewnie się powtórzę, ale dorzucam kilka na H :)

-Hubert, Heksyl, Harlem, Habanera, Habit, Hacel, Hacjenda, Haczyk, Hades, Hadron, Hadrian, Hadżi, Hafciarka, Haga, Hagio, Hajda, Haik, Haiti, Hajfa, Hajnówka, Hakata, Hałka, Halma, Haler, Halny, Halo, Hals, Halszka, Hałda, Haman, Hamilton, Hamlet, Han, Hanga, Hanibal, Hanojka, Hanula, Hanza, Hańcza, Haplo, Haracz, Harakiri, Harare, Harbuz, Harc, Harcerz, Hardy, Harfa, Harlem, Harmider, Harnaś, Harpia, Harpun, Harris, Harvard, Haszek, Hawajczyk, Hawajka, Hazard, Hazena, Heba, Hebel, Hebron, Hegel, Hekla, Hejnał, Heksan, Hektar, Hektor, Hel, Hela, Helion, Helios, Helisa, Helium, Helenka, Helota, Helwecjusz, Hemantus, Hemingway, Henia, Henry, Hera, Herakles, Herbatnik, Herc, Herezja, Herma, Heros, Heriot, Hestia, Hetera, Hetka, Hiacynt, Hiberna, Hi-Fi, Hikora, Hilary, Hindi, Holik, Hiob, Hiper, Hipolit, Histon, Hiszpanka, Hobbes, Hodża, Hojer, Hokej, Hola, Holandia, Holender, Holik, Hollywood, Holmes, Holocen, Hołuj, Home, Hooke, Hopsa, Horn, Hortex, Horus, Horyń, Hostia, Hot-dog, Hozjusz, Hoya, Hrabia, Huba, Hubert, Hubka, Hudson, Houston, Hrabia, Hugo, Hulka, Hultaj, Humber, Humor, Huragan, Huron, Husaria, Huśtawka, Huzar, Hydra, Himen.

Link to comment
Share on other sites

Zostały Nam już nie całe dwa tygodnie do porodu... W przyszłym tygodniu zaczynamy wielkie przygotowania, budowa kojca itd.

A w poniedziałek idziemy na ostatnia kontrolę, ale na szczęście gołym okiem widać że wszystko jest ok :)

To wspaniale !!! Dwa tygodnie... :o Czytając to co piszesz mam wrażenie,że jesteś szczęśliwa i spokojna !!! Podziwiam Cię,ja byłabym kłębkiem nerwów !!! :wink:

Link to comment
Share on other sites

To cisza przed burzą :)

Wczoraj do 3 w nocy leżałam w łóżku i zastanawiałam się... Czy wszystko mam? co jeszcze trzeba kupić? gdzie postawić kojec? jak sie przygotować do porodu?

Tu chyba nie da sie popaść w rutynę, mimo że to nie pierwszy poród to nerwy są zawsze takie same...

Największy szał i wyczekiwanie zacznie sie w przyszłym tygodniu...

Didu ma termin na 12tego :) Choc jak dla mnie mogła by poczekać do 13tego i zrobić mi prezent na urodziny :)

A ja jestem przeszczęśliwa, dogi są moja pasją i odskocznia od całego realnego świata. Krycie we Włoszech było moim marzeniem od ponad roku :) Udało się!! Teraz mocno zaciskam kciuki, żeby wszystko poszło dobrze, żeby moja Didu łatwo zniosła poród a maluchy były zdrowe...

Małe dogi w brzuszku ruszają się dość leniwie, trzeba sie jeszcze dobrze przyjrzeć, żeby zobaczyć :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...