Jump to content
Dogomania

POMOCY!! Potrzebny dom natychmiast dla setera. MA DOM :))


joaaa

Recommended Posts

  • Replies 301
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przepraszam wyłaczyłem się od środy z poszukiwań domku dla Remika. A to za sprawą seterka Breno którego uratowaliśmy z budy po siedzeniu w niej 4 -5 lat. Ma teraz nowy domek. Szukam dalej. Dużo osób odsyłałem do p.Parycji i p.Doroty . Co z tego wynikło? Przeprowadzę jeszcze raz akcję majlową i informacyjną. Pozdrawiam Michał

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alfajet']Przepraszam wyłaczyłem się od środy z poszukiwań domku dla Remika. A to za sprawą seterka Breno którego uratowaliśmy z budy po siedzeniu w niej 4 -5 lat. Ma teraz nowy domek. Szukam dalej. Dużo osób odsyłałem do p.Parycji i p.Doroty . Co z tego wynikło? Przeprowadzę jeszcze raz akcję majlową i informacyjną. Pozdrawiam Michał[/QUOTE]

Dzieki za mailing - z niego pochodzi ten dom z pawiami i ten, co zrezygnowal - ale mysle, ze to i tak super odzew - bo ktos zadzwonil chociaz...
Reszta z allegro - ale slabo jakos :(

Link to comment
Share on other sites

o matko..własnie zasłona spadła mi z oczu...
ja byłam pewna, że płatne tymczasy to takie, którym pomaga sie sfinasować karmę, no bo np zrozumiałe czasem, że ktoś chce pomóc ale zaczyna brakować kasy...
ale ja mam potężnego psa a on nie przejada 20 zł dziennie...całe 2 psy i 2 koty nie przerobią

niezły biznes. mam nadzieję, że znajdziecie mu ten tymczas bezpłatny, normalny. pomogłabym, ale jestem bardzo daleko.

Link to comment
Share on other sites

Betbet- Remik jest w bezpłatnym dt i SZUKAMY DOMU STAŁEGO (lub tymczasowego..w najgorszym przypadku) :)

Wróciłam dzień wcześniej.
Spotkanie Remika i Pepe'ga (na neutralnym terenie) przebiegło dość nerwowo- chłopaki powarczały na siebie,ale potem wspólny spacerek nieco rozładował napięcie. Niestety psiaki coraz gorzej się dogadują.

Link to comment
Share on other sites

Też mam taką nadzieję.. taki fajny i ładny pies i niemal zerowe zainteresowanie..

pidzej- może coś prostego i konkretnego..np. "Porzucony 3-letni mieszaniec setera angielskiego pilnie poszukuje domu. Psiak jest b.łagodny w stos.do ludzi i innych psów, ładnie chodzi na smyczy, nie szczeka w domu. Ma bardzo silny instynkt myśliwski -być może brał udział w polowaniach. Niesamowita przylepa- chodzi za człowiekiem krok w krok,i pieszczoch. Jeździ grzecznie autem,niestety ma chorobę lokomocyjną. Aktualnie pies znajduje się w domu tymczasowym w W-wie."
Tel. kontaktowy: 698 61 62 50

Link to comment
Share on other sites

Tak,on ma dwa odcienie brązu na kufie :)

Mówiąc szczerze,to ja już nie wiem czy on jest mixem setera/spaniela czy nie..:roll:
Ogłaszać, ogłaszać! ;) Z zaznaczeniem,że pies nie nadaje się do kojca. On chodzi za człowiekiem jak cień, wykończyłby się psychicznie jakby miał siedzieć gdzieś odizolowany od swojego pana.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...