Jump to content
Dogomania

POMOCY!! Potrzebny dom natychmiast dla setera. MA DOM :))


joaaa

Recommended Posts

  • Replies 301
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

buuu jestem upierdliwa, mogę go ogłosić ale dajcie wszystkoooo, bo tak to wyjdzie w tekście seter angielski a w tytule wyżeł, prosze wymyslcie tytuł. I czy na stronach w których sa do wyboru rasy dawać go w 'wyżły' ?
może allegro wyroznione by pomoglo, jesli nie ma?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pidzej']buuu jestem upierdliwa, mogę go ogłosić ale dajcie wszystkoooo, bo tak to wyjdzie w tekście seter angielski a w tytule wyżeł, prosze wymyslcie tytuł. I czy na stronach w których sa do wyboru rasy dawać go w 'wyżły' ?
może allegro wyroznione by pomoglo, jesli nie ma?[/QUOTE]

qrdem, pojecia nie mam !!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Dawać w munsterlandera, jak nie ma to w setera angielskiego, a co :cool3:


Remik jest psem w typie małego munsterlandera. Ma fantastyczny charakter, jest zrównoważony, łagodny, posłuszny.
Ma bardzo rozwinięty instynkt myśliwski. Potrzebuje dużo ruchu w dzikim
terenie. Nie nadaje się na psa kanapowego, wychodzącego 3 razy na dwór
dookoła domu, ani na psa siedzącego w ogrodzie.
Remik to idealny przyjaciel dla aktywnej rodziny.
Jest młody, ma około 1,5 roku.


Kontakt do pati-c i jayo

Link to comment
Share on other sites

Remik jest w nowym domu :-D

B.mili państwo, mieli już dwa setery, ostatni umarł tydzień temu i bardzo to przeżyli.
Porozmawialiśmy z 2godz.,w tym czasie Remik zwiedził dom i ogród-mocno się chłopak stresował..jakby wyczuł,że coś się święci..:-( Bidulek strasznie był spięty, podchodził do mnie i patrzył mi się w oczy takimi przestraszonymi ślepkami :-(:-( Uprzedziłam państwa,że może strasznie rozpaczać jak wyjdę.. Na szczęście nie było tak tragicznie,a dziś rano dostałam taką wiadomość:
"P.Patrycjo noc ok,spał z mamą w łóżku, denerwuje się jeszcze trochę, szuka pani. Ale nie piszczał,ani nie szczekał, mam nadzieję,że szybko się przyzwyczai." :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...