Jump to content
Dogomania

POMOCY!! Potrzebny dom natychmiast dla setera. MA DOM :))


joaaa

Recommended Posts

  • Replies 301
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='brazowa1']jak to gdzie,jayo? na lancuchu obok,przeciez ogrod jest duzy.[/QUOTE]

cholerka, przez moment musialam sie zastanowic co Ty piszesz...:crazyeye:
adrenalina mi sie podniosla :evil_lol: - a na forum to nigdy nie wiadomo, kiedy blisko do awantury ;)

mysle, ze mozliwe, ze Pani przez moment tak pomyslala nawet, ale zaczelam sie zbyt dokladnie dopytywac, wiec lekko zwatpila i zapytala, czy byc moze nie znajde czegos lepszego :roll:
Jesli nie znajde - podjechac mozna potestowac - ale szkoda mi tych pawich jajek :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Jesteśmy z powrotem cali i zdrowi ;)
Remik niestety jednak ma nadal chorobę lokomocyjną,co mocno "urozmaiciło" wyjazd :roll: Poza tym było całkiem ok. Psiaki nabiegały się, popływały..i okropnie wybrzydzały przy jedzeniu- jaśnie hrabiostwo najchętniej to by tylko mięsko już jadło :roll:

jayo rozmawiała dziś z potencjalnymi chętnymi i właśnie czekam na tel.- oby wyszło z tego coś dobrego...

Link to comment
Share on other sites

Ze wzgl.na Remika plany wyjazdowe uległy zmianie i zamiast nad morzem wylądowaliśmy na suwalszczyźnie -mam tam super miejscówkę u faceta dla którego nie ma znacznia czy przyjadę do niego z jednym psem ,czy z trzema ;)

[IMG]http://img381.imageshack.us/img381/8320/dsc0296mw0.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati-c']Ze wzgl.na Remika plany wyjazdowe uległy zmianie i zamiast nad morzem wylądowaliśmy na suwalszczyźnie -mam tam super miejscówkę u faceta dla którego nie ma znacznia czy przyjadę do niego z jednym psem ,czy z trzema ;)

[/QUOTE]
Kurcze, szkoda, że nie wiedziałyśmy, dołożyłybyśmy Ci trzeciego. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Domek się rozmyślił.

Udało mi się ubłagać przyjaciela,że jeśli nie znajdzie się dziś dom stały,to przechowa Remika na czas mojej nieobecności (czyli max.do śr.)
Remik zna jego i jego dom,więc będzie mu tu lepiej niż w zupełnie obcym dt.
Będzie miał do dyspozycji dom i ogród (teren zamknięty)

Tak więc SZUKAMY DS!!

Link to comment
Share on other sites

Spotkałam się dziś z Panią (powiązaną chyba z setery-adopcje) zainteresowaną Remikiem- dzięki Niej poznałam kilka osób,którym los psiaka nie jest obojętny. Może.....

Z tego spotkania nasuwa mi się jeden wniosek- Remik NIE mieszkał w mieście- bardzo się chłopak stresował gwarem i ruchem miejskim..i był bardzo grzeczny :) super dogadywał się ze wszystkimi napotkanymi psami i sukami, pilnował się rewelacyjnie,do ludzi -uosobienie łagodności..

I nadal ma chorobę lokomocyjną :sad:

Link to comment
Share on other sites

dla mnie też dziwne,bo psiak nie dość,że piękny (oj,ludzie zwracają na niego uwagę :p ) to jeszcze charakter ma super :)

[IMG]http://img247.imageshack.us/img247/1784/dsc0325jl0.jpg[/IMG]

jayo-chyba nie umiem robić zdjęć "wystawowych"- jakoś krzywo tu wyszedł :[

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...