Jump to content
Dogomania

Cary w potrzebie- JUŻ W NOWYM, STAŁYM SUPER DOMU U GOSI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


kwapa

Recommended Posts

Pnie się, pnie. To już nie ten pies, co do mnie przyjechał.
Naprawdę jest fajny.
Jeszcze leczymy uszy.
Ale uszy już ładnie stoją, pies odzyskał zainteresowanie rzeczywistością. Jest fajnie. Idę prać- Cary ze mną, idę do spiżarki- Cary ze mną, przyniosę zakupy- Cary sprawdza. :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 822
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Gosia']Jest fajnie. Idę prać- Cary ze mną, idę do spiżarki- Cary ze mną, przyniosę zakupy- Cary sprawdza. :multi:[/quote]

czyli typowe zachowanie zadowolonego z życia ONeczka:loveu: Mój Max po kilku tygodniach przyswajania nowych warunków też osiągnął ten etap;)
Cóż, w takim razie trzymamy kciuki za uszka... No i za domek staly;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

to ja Cie podnosze Cary- Farciarzu:) i jednoczesnie 1 prosba i 1 przeprosiny:roll: wiec przepraszam za off ale jest psiak który zbiera na operacje mix owczarka niemieckiego i malamuta duzy łagodny, ufny, przyjacielski pies...jesli nie uzbiera oslepnie ..ma zacme, jeszcze da sie wykonac zabieg ale to kosztuje...bez zabiegu grozi mu oslepniecie...liczy sie kazda złotówka:) Dziekuje za przeczytanie postu:) [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pomoz-mi-potezny-owczarek-niemiecki-traci-wzrok-wciaz-szuka-domu-92571/index48.html[/url] a to Jego watek:) Pozdrawiam w imieniu swoim i Argosa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia']Oj Durnoto jedna- trzeba było napisać- Cary zostaje u nas. Na zawsze. Na śmierć i życie.
Gosia:lol:[/quote]


Ale super wiadomośc :cunao:

Gosia dziękuje w jego imieniu bo ogladałam własnie metamorfoze Carego i az sie serce raduje jak pies sie moze zmienic /czytałam tez to co napisałas o depresji u psów - bardzo madre słowa / bedac kochanym :loveu:

Link to comment
Share on other sites

O MATKO !!! :crazyeye: NIESAMOWITE :multi:

GOSIA, JESTEŚ CUDOWNA, A TO CO ZROBIŁAŚ TO MISTRZOSTWO :loveu:
I ZYSKAŁAŚ WSPANIAŁEGO PSA :loveu::loveu:

ALE SIĘ CIESZĘ :multi:, ZWŁASZCZA, ŻE CARY POCHODZI Z MOJEGO MIASTA, A JA TAK PÓŹNO SIĘ DOWIEDZIAŁAM O JEGO LOSIE.

POZDROWIENIA I BUZIACZKI DLA WAS :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ależ nieprawdopodobnie piękne zakończenie!Kibicuję Caremu od początku.Był moment kiedy straciłam nadzieję....W najśmielszych jednak marzeniach nie myślałam,że będzie tak cudnie.Wielkie słowa uznania i szacunku dla wszystkich autorów tego cudu.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za słowa uznania-
Cary sobie zostanie i będzie mu fajnie.
Ale- mam prośbę.
Jest na dogo wątek pieska, który wg mnie jest mieszanką shiby z czymś.
Chciałam tego pieska zabrać do siebie, ale teraz już nie mogę.
Bardzo Was wszystkich proszę- pomóżcie znaleźć mu dom.
Cary po prostu zajął jego miejsce.
Tu link- [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/nietypowa-sprawa-tym-razem-lis-szuka-przytulnego-domu-gdansk-129453/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze jedna prośba- w wątku Carego ktoś miał na dole pod podpisem zdjęcie suczki, która przeze mnie została zidentyfikowana jako shiba- stara ruda suka z białymi znaczeniami, w schronisku, chyba w Sosnowcu (mogę się mylić).
Tuż przez Świętami wypłynęło jej oko.
Nie mogę znaleźć tego zdjęcia, nie mogę znaleźć tej suczki.
Pomóżcie mi, może ktoś kojarzy, o jakie zwierzę mi chodzi.

Pozdrawiam-

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='Gosia']I jeszcze jedna prośba- w wątku Carego ktoś miał na dole pod podpisem zdjęcie suczki, która przeze mnie została zidentyfikowana jako shiba- stara ruda suka z białymi znaczeniami, w schronisku, chyba w Sosnowcu (mogę się mylić).
Tuż przez Świętami wypłynęło jej oko.
Nie mogę znaleźć tego zdjęcia, nie mogę znaleźć tej suczki.
Pomóżcie mi, może ktoś kojarzy, o jakie zwierzę mi chodzi.

Pozdrawiam-[/quote]

To chyba Kropeczka z zabrzańskiego schroniska:
[IMG]http://images37.fotosik.pl/85/697d42a476d72975med.jpg[/IMG]

wątek suni:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/cierpienie-na-pysku-mowi-wszystko-pomocy-127765/[/url]

Nadal czeka w schronisku:-(

I przeogromne buziaki dla Carusia:loveu::loveu: i gorące pozdrowienia dla Ciebie Gosiu:loveu::calus:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, wczoraj do Staśka dzwonił były opiekun Carego z zażaleniem - nie podobały mu się wpisy na forum :crazyeye: Ciekawe, że do mnie jakoś nie dzwoni :cool3:
Gosiu, raz jeszcze dziękuję i wiele zadowolenia z towarzystwa Carego ! To jednak prawda co mówią starzy górale - do trzech razy sztuka;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...