Jump to content
Dogomania

jack i parson russel terriery (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Recommended Posts

[quote name='Malcharek Maria'][B]Agata Hanel [/B]- będziesz napewno w Głogowie? Rejka jest jedyna w kl. młodzieży:lol: no i 1 pies. Możesz powalczyć o NJwR
A nawiasem mówiąc parsonów jest [B]AŻ 3 SZT[/B]. Szkoda że Zorro nie został zgłoszony.[/quote]
Postaram się być. Być może uda mi się wysłać znajomą, ale jeszcze nie jest pewna.
Właśnie dostałam numer startowy i sedziowanie zaczyna się o 10:40, więc teoretycznie do 11-tej powinno być po. Jesli znajoma nie wypali to muszę przeliczyć kilometry, średnią prędkość i jest wielce możliwe że mi się uda. Ale na 13-tą muszę być w Poznaniu. Zobaczę co się da zrobić.

A z zimą jestem przekonana że KTOŚ JĄ UKRADŁ! Żurawie juz na całego sie wydzierają, zwierzyna zaczyna gubić futro, ptaszki śpiewają wiosenne trele. Koszmar.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A gdzie sie wybieracie na nastepne wystawy???

My narazie Głogów, Berlin, Czechy, co pozniej nie wiadomo :roll:

[QUOTE]A z zimą jestem przekonana że KTOŚ JĄ UKRADŁ! Żurawie juz na całego sie wydzierają, zwierzyna zaczyna gubić futro, ptaszki śpiewają wiosenne trele. Koszmar.[/QUOTE]

Dokladnie mogłoby juz troche przymrozic - juz wszyscyt jestesmy wykonczeni tym "gorącem", - nie lubie zimy ale pare mroznych dni by sie przydało choćby żeby robactwo wytępić ;)

Pozdrawiam

Aga

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marek z Gromem']A gdzie sie wybieracie na nastepne wystawy???

My narazie Głogów, Berlin, Czechy, co pozniej nie wiadomo :roll:



Dokladnie mogłoby juz troche przymrozic - juz wszyscyt jestesmy wykonczeni tym "gorącem", - nie lubie zimy ale pare mroznych dni by sie przydało choćby żeby robactwo wytępić ;)

Pozdrawiam

Aga[/quote]
Ja tez jade do Czech i Berlina-w jakiej klasie wystawiacie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata Hanel']Uff! Właśnie dostałam wiadomość że znajoma wystawi Reję:cool2:
Bo już obmyślałam trasę rajdu Głogów-Poznań.
Sprawdziłam inne parsony i są wystawiane przez jednego właściciela z Niemiec. Rejka broni więc honoru polskich parsonów.[/quote]

I BARDZO DOBRZE:lol: Mam nadzieję, że wygra!!!!

Link to comment
Share on other sites

widzę, ze tematy wystawy zdominowały dyskusję , no i brak zimy na którą my nie możemy narzekać :cool3: dziś rano termometr wskazywał -15st. Edy po 20 minutach biegania przyszedł do mnie i chciał, żebym go wzięła na ręce :p oczywiście kochana pani zaniosła pieska do domu i takiego "zamrożonego" wrzuciła panu do łóżka :diabloti: tak na dobrą pobudkę :loveu: Może potem wrzuce kilka fotek z zimą :evil_lol: żebyście mogli trochę ją poczuć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mona_27']widzę, ze tematy wystawy zdominowały dyskusję , no i brak zimy na którą my nie możemy narzekać :cool3: dziś rano termometr wskazywał -15st. Edy po 20 minutach biegania przyszedł do mnie i chciał, żebym go wzięła na ręce :p oczywiście kochana pani zaniosła pieska do domu i takiego "zamrożonego" wrzuciła panu do łóżka :diabloti: tak na dobrą pobudkę :loveu: Może potem wrzuce kilka fotek z zimą :evil_lol: żebyście mogli trochę ją poczuć[/quote]

U nas od jutra też ma zawitać zima. Może i nam uda się zrobić zdjęcia psiaków w zimowej scenerii:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malcharek Maria']U nas od jutra też ma zawitać zima. Może i nam uda się zrobić zdjęcia psiaków w zimowej scenerii:lol:[/quote]

A u mnie od dziś już pada :placz: I to nie jakiś fajnych śnieg, a takie drobinki, co to zaraz się roztopią :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Abi']U nas tez zima!!!

A wiecie co ja o niej mysle, O tej ZIMIE::mad: :shake: :placz: :wallbash: :motz: :2gunfire: :zly7: :talker: :chainsaw: :flaming:
to o niej mysle, ot co.[/quote]

Mną miotają różne myśłi.:roll: Nie lubię zimy bardzo, ale z drugiej strony z racji wykonywanej przeze mnie pracy cieszę się na zimę, będzie można ciut ciut odsapnąć i naładować bateryjki na kolejny sezon budowlany :lol:

Pozdrawiam

Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

Ja się cieszę z zimy, chociaż u mnie jest tylko lekki mróz. Mróz i śnieg to naturalna kolej rzeczy. Jakby ich zabrakło, to w Polsce możnaby zaczać sadzić palmy.

Mam dla was zagadkę. W domu mam 3 suki:
Rejka- 8 kg
Marla z forum- 20 kg
Birma- 25 kg.
Zgadnijcie która suka rządzi w stadzie:thinkerg:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata Hanel']Ja się cieszę z zimy, chociaż u mnie jest tylko lekki mróz. Mróz i śnieg to naturalna kolej rzeczy. Jakby ich zabrakło, to w Polsce możnaby zaczać sadzić palmy.

Mam dla was zagadkę. W domu mam 3 suki:
Rejka- 8 kg
Marla z forum- 20 kg
Birma- 25 kg.
Zgadnijcie która suka rządzi w stadzie:thinkerg:[/quote]

Oczywiście Rejka:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadziorny']To zbyt proste :roll:. Wiadomo - Rejka :cool3: :evil_lol: :eviltong:[/quote]
Ale muszę dodać że jeszcze dwie suki stoją jej na drodze do całkowitego panowania, to jest 2 suki wilczyce bedące własnością firmy, ale razem chodzą na spacery. Trudny orzech do zgryzienia, ale Reja da radę! Gdzie diabeł nie może tam teriera pośle:diabloti: !
U mnie też zaczyna prószyć śnieg! Wreszcie będzie można porobić zimowe fotki.

Link to comment
Share on other sites

Agata, proste pytanie. Teriery juz tak maja. Moj Czari wazacy 4,5kg zawsze rzadzil jesli znalazl sie z innym psem. U moich rodzicow, w ich mieszkaniu labrador (42kg!) nie mogl wejsc pod stol bo Czari tam spal. Na sylwestra pudel kolezanki nie mogl wskoczyc na wlasna kanape. Na wyjezdzie letnim kolezanka przygarnela kundelka i jak chcial wskoczyc na jej lozko to sfrunal szybciej niz pomyslal :evil_lol: Jestem ciekawa jak bedzie z Czarim i Abra - narazie jak przyjezdzamy do Zielonej to rzadzi Czari - nie wpuszcza Abry na kanape i potrafi przydusic ja do gleby jak przesadza w zabawie. Ale mysle, ze jak Abra bedzie dorosla to odpusci dziewczynie :roll:

U nas pada snieg i jest slicznie, bialo! Szkoda, ze jestem taki zmarzluch ale jest naprawde pieknie.

Link to comment
Share on other sites

U nas dzis rano -6.Psiaki jakby tego nie czuły-ganiały jak co dzień ,wielkim plusem jest to ,że po powrocie ze spaceru nie musiała ich wycierać z błotka.Troche były zdziwione,że ominęła ich codzienna toaleta więc musialam dla proformy udawac,że przecieram im łapy:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...