Jump to content
Dogomania

KOLEJNA IMPREZA 13.09.2009 -wszelkie pomysły na wagę złota


Olga132

Recommended Posts

  • Replies 368
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ania W']Bosko! Jak to mawiał mój brat jakieś 25 lat temu "w raz sam" ![/quote]
Do kogo wysyłać? Jest koło 30 breloczków i kilka rzeczy których nie zdążyłam wysłać na poprzedni festyn.
A i mam kilka numerów Mojego psa. Dołączyć?

Link to comment
Share on other sites

świetny pomysł z tym festynem. to w jaki sposób traktuje się psy w Węgrowie i okolicznych wsiach (Liw to koszmar!) jest na prawdę tragiczny. na pewno przekażę jakieś fanty i chętnie przyjdę na festyn (mogę przynieść ciasto) A kiedy plakaty będą gotowe?

Link to comment
Share on other sites

Kochani, mam pytanie: [SIZE=3][B]potrzebna mi jest buda[/B][/SIZE], wielkosci sredniej, nawet dwie. Mam kawalak miejsca koło naszego gabinetu wet. i kawałek siatki, gdyby ogrodzić teren i wstawic budę, byłby kojec dla 1-2 psiaków, z lekarzem po ręką. Od kogoś słyszałam, że w Węgrowie stoją budy. Czy moze jakaś udalo by sie odkupić/wziać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Kochani, mam pytanie: [SIZE=3][B]potrzebna mi jest buda[/B][/SIZE], wielkosci sredniej, nawet dwie. Mam kawalak miejsca koło naszego gabinetu wet. i kawałek siatki, gdyby ogrodzić teren i wstawic budę, byłby kojec dla 1-2 psiaków, z lekarzem po ręką. Od kogoś słyszałam, że w Węgrowie stoją budy. Czy moze jakaś udalo by sie odkupić/wziać?[/quote]
malagos to było dawno temu - chyba tam juz nie ma bud, zostały zabrane.

Link to comment
Share on other sites

ooo nawet nie wiedziałam ze szykuje sie jakis festyn w Wgw :lol: swietny pomysł naprawde ;) moze jakbym pogrzebała to bym cos znalazła ale dopiero jak wroce z wakacji :p

[quote name='baffi2']świetny pomysł z tym festynem. to w jaki sposób traktuje się psy w Węgrowie i okolicznych wsiach (Liw to koszmar!) jest na prawdę tragiczny. na pewno przekażę jakieś fanty i chętnie przyjdę na festyn (mogę przynieść ciasto) A kiedy plakaty będą gotowe?[/quote]

mimo ze stad jestem to musze przyznac ci racje... w ciagu ostatniego tygodnia wyrzucono kilkanascie psów w tym 3-4 szczeniaki a o traktowaniu to juz nie wspominam :roll:

[quote name='malagos']Kochani, mam pytanie: [SIZE=3][B]potrzebna mi jest buda[/B][/SIZE], wielkosci sredniej, nawet dwie. Mam kawalak miejsca koło naszego gabinetu wet. i kawałek siatki, gdyby ogrodzić teren i wstawic budę, byłby kojec dla 1-2 psiaków, z lekarzem po ręką. Od kogoś słyszałam, że w Węgrowie stoją budy. Czy moze jakaś udalo by sie odkupić/wziać?[/quote]

nie w Wegrowie schronisko zamknieto bodajże 2 lata temu i wszystko zostało zabrane i usuniete. bud nie ma ;)

Link to comment
Share on other sites

Melduję cioteczkom, iż wczoraj wieczorową porą dotarły do mnie liczne kartony, a to za przyczyną niezawodnego DOGO Wujaszka ;)
Piłki do kosza - szt. 2 - NÓWKI, super nagroda!
I wiele innych gadzetów i cudeniek.

Serdecznie dziękujemy Anouk i Zmysłowi :loveu::loveu::loveu:

Olga, mam dla CIebie coś słodkiego. Tylko pospiesz się z odbiorem, bo nie wiem ile czasu zajmie moim potfforkom odnalezienie skrytki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mośka']Melduję cioteczkom, iż wczoraj wieczorową porą dotarły do mnie liczne kartony, a to za przyczyną niezawodnego DOGO Wujaszka ;)
Piłki do kosza - szt. 2 - NÓWKI, super nagroda!
I wiele innych gadzetów i cudeniek.

Serdecznie dziękujemy Anouk i Zmysłowi :loveu::loveu::loveu:

Olga, mam dla CIebie coś słodkiego. Tylko pospiesz się z odbiorem, bo nie wiem ile czasu zajmie moim potfforkom odnalezienie skrytki ;)[/quote]

Do usług. Mam nadzieję, że wszystkie spełnią swoją rolę

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...