Jump to content
Dogomania

KOLEJNA IMPREZA 13.09.2009 -wszelkie pomysły na wagę złota


Olga132

Recommended Posts

  • Replies 368
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Zmysł']skoro jesteś z Warszawy mogę odebrac od Ciebie fanty. nie zwykłem jeździć do Mośku z niepełnym bagażnikiem[/quote]

Oj, byłabym niezmiernie wdzięczna.

Jednak pytanie brzmi, kiedy będziesz jechał?
Nie mam jeszcze wszystkiego zgromadzonego.

I czy jest sens się fatygować?
Bo to nie będzie jakaś góra wspaniałości i nieskończoności. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wyjątek']Oj, byłabym niezmiernie wdzięczna.

Jednak pytanie brzmi, kiedy będziesz jechał?
Nie mam jeszcze wszystkiego zgromadzonego.

I czy jest sens się fatygować?
Bo to nie będzie jakaś góra wspaniałości i nieskończoności. ;)[/quote]
mamy czas, jeśli pasuje Ci centrum lub praga to idealnie

Link to comment
Share on other sites

Festyn jest pod patronatem EMIRA. Tak naprawdę to nie ma to znaczenia, liczy się przekaz ;). Chodzi tylko o to, że nikt nie chce rozmawiać z "nieznanymi" osobami fizycznymi, jeżeli zaś reprezentuje się fundację, o której można się czegoś dowiedzieć chociażby w internecie- inna jest wiarygodność. Inaczej z pozwolenia byłyby nici...

Ale jeżeli ktoś ma jakiś pomysł i chce nas wspomóc, choć nie jest bezpośrednio związany z EMIREM - jesteśmy otwarci :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evita.']Mam pytanko- czy festyn jest pod patronatem Emira czy tylko taki "ogólny" ? ;)[/quote]
Festyn jest pod honorowym patronatem Burmistrza Węgrowa oraz pod patronatem Fundacji Emir i Stowarzyszenia Przestrzeń ,przy współpracy Stowarzyszenia na Rzecz Odpowiedzialnej Opieki nad Zwierzętami Domowymi.

A gości przewidujemy ogólnych ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wyjątek']Dogadamy się jakoś ;)
Na razie zbieram :)

p.s.
Znalazłam nawet książkę "Było sobie życie" z CD - nową, ofoliowaną.:crazyeye:[/quote]
Ojej,a ja potrzebuję to dla wnusi :placz:,może mi sprzedasz,a za te pieniądze coś kupicie?:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olga132']ja przyjme z pokorą to co ustalicie między sobą[/quote]

Ja czekam na Twoją decyzję, bo książka już należy do Was (mimo, że nie fizycznie;) )

Poza tym mam:
1. "Najpiękniejsza historia świata" Ewangelia opowiedziana przez babcię; Natalia Forte
2. "Baśnie z wyspy Lanka"
3. "Dzieci kapitana Granta"; Juliusz Verne
4. "Co się dzieje gdy...?" włączasz telewizor, zapalasz światło, odkręcasz kran...; J.Farndon, S.Frieker, M.Harnden
5. "Atlas zwierząt świata"; ARS POLSKA
6. "Pomyśl tylko!" Zagadki i zadania dla całej rodziny; Ian Howarth

Wszystkie książki w twardej oprawie, z kolorowymi ilustracjami. A4 i ciut większe. O wartości od 20 do 50zł. Wydania nie są najnowsze, ale książki w zasadzie nowe. Leżały tylko na półce i się kurzyły:roll:

Myślę, że na jakieś lepsze nagrody spokojnie się nadadzą...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olga132']to ja mam taką propozycję:
na festyn potrzebne nam będa farbki i kredki do malowania twarzy dla dzieci :)
może nam je ufundujesz w zamian za książkę?[/quote]


[B]Poker[/B], kupisz farbki i się podmienimy?:cool3: Ja nie kupię, bo na razie nie chodzę dalej jak na trasie łóżko-łazienka-kuchnia:evil_lol:

[B]Olga[/B], orientujesz się w jakiej cenie taki farbki są?

[B]Zmysł[/B], mogłabym Ci oddać książeczki w czwartek po południu/wieczorem... Tylko, że one są na bielanach..:roll: Ew mogę poprosić mamę, żeby przywiozła na białołękę po weekendzie na przykład.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wyjątek'][B]Poker[/B], kupisz farbki i się podmienimy?:cool3: Ja nie kupię, bo na razie nie chodzę dalej jak na trasie łóżko-łazienka-kuchnia:evil_lol:

[B]Olga[/B], orientujesz się w jakiej cenie taki farbki są?

[B]Zmysł[/B], mogłabym Ci oddać książeczki w czwartek po południu/wieczorem... Tylko, że one są na bielanach..:roll: Ew mogę poprosić mamę, żeby przywiozła na białołękę po weekendzie na przykład.[/quote]
trochę daleko, mnie by pasowało w centrum lub na pradze

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...