Jump to content
Dogomania

Sparaliżowany Czucz-> Kochali Go Wszyscy... teraz za TM [*]


demi

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mari23']ale się ubawiłam...
a chłop na pewno zawinił - wózki mają ewidentnie pierwszeństwo przed rowerami![/QUOTE]

hehe, dokładnie tak:) To jest taka wesoła kompania, ze mała głowa. Oni są jak bomba, która tyka i nigdy nie wiadomo kiedy wybuchnie. Tylko czekać, aż coś sie stanie:P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='nusia']Czucze dziś na spacerze przeszedł samego siebie:angryy: Razem z Milką przyatakowali faceta na rowerze tak że ten o mało z niego nie zleciał:oops: A jacy byli potem z siebie zadowoleni, że pańci taką rozrywkę dostarczyli:angryy:(łapanie Czuczka, łapanie Milki i przepraszanie gościa równocześnie) a ja taka nie kumata i wcale się z tego nie ucieszyłam[/QUOTE]

[quote name='mari23']ale się ubawiłam...
a chłop na pewno zawinił - wózki mają ewidentnie pierwszeństwo przed rowerami![/QUOTE]
kochany duet
dokładnie CZuczu miał pierwszeństwo

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Wczoraj natrafiłam na wątek o tym psiaku. Jestem pełna podziwu dla Pani , która się nim opiekuje( i tej ,która opiekowała sie nim wcześniej).Ma pani wielkie serce.Ogromne!Proszę się nie przejmować głupimi komentarzami ludzi, niektórzy chyba nie są w stanie kochać-nieważne czy psa czy człowieka. Należy im współczuć! Pozdrawiam i życzę dużo pieknych chwil z psiakami!!!

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za miłe słowa:lol:
Czuczek uwielbia śnieżek, na spacer pędzą obydwoje z Milą dosłownie jak buszmeni:angryy: musielibyście zobaczyć co Czucz robi jak wie że już wychodzimy, takie tańce indiańskie to tylko on potrafi:evil_lol:
Ale niestety dzisiaj się nam spacerek nie udał bo jakieś durnie strzelali petardami a Czucz się okropnie boi takiego hałasu.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Witam serdecznie na wątku:lol:
Czuczek czuł się na wizycie w szkole i w Renomie jak ryba w wodzie:cool3: tylu chętnych do głaskania to jest to:evil_lol:
[IMG]http://toz.wroclaw.pl/upload/akcje/renoma_-_fot/23.jpg[/IMG]
To z jedna z fotek z soboty jeszcze przed fryzjerem, za którego Czucz był strasznie obrażony:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...