Jump to content
Dogomania

Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Carianna

Recommended Posts

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczynki, jak sie nawzajem cytujecie, to nie powtazajcie za kazdym razem tego samego zdjecia, bo to nieregulaminowo (potraficie zgadnac, dlaczego?) i roboty mi przysparzacie. :(

Pzrepraszam :oops: ale to w dobrej wierze było robione, żeby Łatkę promować :fadein:

Fuka: mam nadzieje że strona pomoże :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :D

Ja właśnie jestem po rozmowie telefonicznej z panią z hodowli i okazało się, że mój piesek wybrany przeze mnie w wieku 4 tygodni, w wieku 6 tyg. stał się prawdziwym Terminatorem :wink: . Zdominował całe rodzeństwo, jest najbardziej rozbrykany i ciekawy świata, wszędzie go pelno i niczego się nie boi...

No coż zapowiada mi się ciekawe najbliższe kilkanaście lat :)

Jakby ktoś miał jakieś propozycje na okiełznanie małego cholernika to będe wdzięczna za każdą radę. Co kilka głów to nie jedna :)

Jak to dobrze, że miałam już jednego foksa więc wstępnie wiem czego się spodziewać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tanita']A jutro, tak około 14 będzie już u mnie mały foksik :lol:
:Dog_run:
Mam już wszystko przygotowane i nie mogę się doczekać :fadein:[/quote]tanita, SUPER! Bardzo Ci zazdroszczę, bo ja KOCHAM szczeniaki. Pisz nam o wszystkim i wstawiaj dużo zdjęć!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']tanita, SUPER! Bardzo Ci zazdroszczę, bo ja KOCHAM szczeniaki. Pisz nam o wszystkim i wstawiaj dużo zdjęć![/quote]

Moderatora słuchać się trzeba, dlatego już piszę :P
Gringo (bo tak będzie miał na imię) jest już u mnie :turn-l:
Właśnie zjadł michę Royalu i poszedł spać, wcześniej obszedł całe mieszkanie i wszystko sobie dokładnie sprawdził :D
Normalnie jeszcze nie wyszłam z szoku, że mam psa, dlatego tak chaotycznie się rozpisuje :D
Z hodowli odbierałam go razem z panią z Sopotu, która przyjechała po jego siostrzyczkę, więc pieski najpierw sobie pobiegały wspólnie po ogrodzie, potem pożegnały się z resztą rodzeństwa i w drogę :wink: . Pani z hodwoli również bardzo przeżyła rozstanie, dlatego obiecałam, że będziemy w stałym kontakcie :fadein:
Aż cala się trzęse z radości :P
Zdjęcia porobiłam, bo specjalnie z tej okazji kupiłam sobie cyfrę (wiem, jestem stuknięta 8) ). Co prawda dopiero się wprawiam i na niektórych widać tylko kawałek ogona lub łapy heheh. Sprubuje wstawić je wieczorem, bo ma przyjechać brat i doszkolić mnie w ich obróbce
:wink:
A teraz Pańswto pozwolą, że wrocę do PSA :fadein:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tanita']Pani z hodwoli również bardzo przeżyła rozstanie, dlatego obiecałam, że będziemy w stałym kontakcie :fadein: [/quote]I mam nadzieję, że dotrzymasz słowa! :D Ja mam dużo szczęścia, bo z obydwoma Misi szczeniakami mam stały kontakt, a suczkę nawet widuję co tydzień, bo szkolimy psy w tym samym miejscu! :D Każdy raz, gdy od nich słyszę, to dla mnie ogromna radość.

[quote name='tanita']A teraz Pańswto pozwolą, że wrocę do PSA :fadein:[/quote]I uścisskaj od nas łobuza! :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...