Jump to content
Dogomania

Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Carianna

Recommended Posts

Sorry, chciałam zapytać, z której hodowli pochodziła a nie pochodzi Twoja suczka. Szkoda, że już jej nie ma :( Mój pierwszy foks Aras zginął w ten sam tragiczny sposób :( Masz teraz innego pieska ?

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie ma sprawy !

Mam a właściwie miałem po Nice - psie na zdjęciu obok, dwa foksy od Atka! Niestety jednego musiałem oddać :cry: w dobre ręce , ponieważ biły sie między sobą!!! Niestety :( !!!!

Nika pochodziła z Czech z gniazda nastawionego na polowania!

Co ją po częsci zgubiło :( . Była przekochana - ALE NICZEGO SIĘ NIE BAŁA, A SZCZEGÓLNIE SAMOCHODÓW!!!!!!

Obecnie został mi juz tylko jeden kochany foksik Niki - posłuszny z okropnie prostującymi się uszami które nie chcą się położyć !!!!!

Ale co tam - trudno!!!!!!

Szkoda że nie można dołączać plików- przesłałbym zdjecie moich byłych szczeniaków!img][img]

Link to comment
Share on other sites

Mój Rex nie znosi innych psów :evil: Nie mam co myśleć o drugim psie (chciałam sobie kupić psa rasy beagle). Rex by go zagryzł. Atakuje psy bez względu na ich wielkość.

I jeszcze mam pytanie: Dlaczego stawiasz tyle wykrzykników :wink:

Link to comment
Share on other sites

Nie to kwestia mojego grzebania w drugim systemie jaki mam na komputerze - to jest w linuxie - zmazałem MBR i miałem kłopoty ostatnio, a poprzednio po prostu poszedł spać mi twardziel. samo życie!

Mój Obecny foksik spi w pozycji horyzontalnej - to jego ulubiona pozycja spania . Czy to nire dziwne? :D

Link to comment
Share on other sites

Mokka, nie chwalę się bo ciężko idzie. Rex szczeka na psy, atakuje je. Nie wiem skąd w tym małym zwierzątku tyle agresji :( Chodzimy na szkolenie indywidualne. Rex gdy nie widzi innych psów zachowuje się dobrze i nawet wypełnia polecenia. Ale tam prawie zawsze są psy bo prowadzone są różne szkolenia. Nie wiem czy ta agresja kiedyś ustąpi ? I skąd się wzięła ? Na psy bezpośrednich sąsiadów Rex raczej nie szczeka, z wyjątkiem jednego, małego szczeniaczka. Nie wiem co się Rexowi w nim nie podoba. Psy dalszych sąsiadów wzbudzają w nim taką agresję jak obce. Rzucił się na jednego z nich (konkretnie była to suczka i w dodatku większa). Na szczęście wszysko dobrze się skończyło. Ale co będzie jeśli za którymś razem się źle skończy ?

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Wiem przez co przechodzisz, bo mój pies jest chodzącą agresją. W warunkach "sterylnych" ( bez innych psów) robi posłuszeństwo na ocenę doskonała, ale jak widzi towarzystwo, to potrafi zwiać z warowania, aby spuścić komuś łomot. Ja zdecydowałam się na szkolenie grupowe i bardzo sobie chwaliłam. Psu naprawdę dobrze to zrobiło, socjalizacja, pełna integracja, było nieźle. Bardzo tęskniłam za tymi szkoleniami, kiedy poszliśmy dalej, a tu nie było już chodzenia w kóleczko w grupie, skończyły się slalomy i pies znów zaczął się zachowywać. Życzę Ci powodzenia i trzymam kciuki. :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Foksteriery są tak zwariowane, że ich różne zachowania mnie już nie dziwią :)

Mój Rex uwielbia wodę. Bawi się w niej jak dziecko :)

Pozdrawiam :)

A mój sam wskoczył do basenu mimo iż nie mógł wyjśc sam - musieliśmy go wyciągać!

:D

Link to comment
Share on other sites

Rex szczeka na psy, atakuje je. Nie wiem skąd w tym małym zwierzątku tyle agresji :( Chodzimy na szkolenie indywidualne. Rex gdy nie widzi innych psów zachowuje się dobrze i nawet wypełnia polecenia.

Posłuchaj a może powinnaś chodzić z innymi psami - musi zrozumieć że nie wolno mu ich atakować !

Foksy to bardzo mądre psy!

Moje biły sie tylko o np; piłkę lub zająca!

I przy mnie też się hamowały.

Nie jestem tego pewien ale spróbuj.

Link to comment
Share on other sites

Tak. Foksy to mądre psy. Jednak mój Rex jest zbyt nerwowy. Nie da się chodzić z nim na szkolenie grupowe. Niczego by się nie nauczył i jeszcze przez niego inne psy też :( Rex jest jaki jest. Ja i tak go lubię :)

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Na wystawie ? Nie byłam :evil: W samochodzie siadł tłumik. Gorące spaliny wydostawały się pod auto. Ale nie ma tego złego :) Riadu doniosła, że krótkowłosych foksów wcale na wystawie nie było a szorstkowłosy był aż jeden :D

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dopiero w ostatnich dniach odkryłem zdolności mojego Nikusia !!

Jak on pływa :o

Musiałem go powstrzymywać przed wypłynięciem na środek jeziora !

troche sie o niego bałem - bo nie znam jego możliwości - ale był niesamowity pływał równo z nami .

To było bardzo miłe!

Pozdrawiam w te gorące dni !

Link to comment
Share on other sites

No dobrze powiem coś co mnie męczy !

Nie chcę zaczynać nowego wątku bo zainteresowani foksami tu napewno tu zajrzą.

Mój Nikiś .... :oops:

ma wyprostowane uszy

nie chciałem mu kleić po prostu i się stało

ma proste uszy

Proszę was o opinie na ten temat. :cry:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...