Jump to content
Dogomania

Ilu jest tu Owczarkarzy?


doddy

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ło matko! alez minka, chyba padne :lol: jakbym borysowego widziała :evil_lol:
tak, tak - malusi bidulek, tyci łapeczki, ja sie tu zwine na łózeczku w kłębuszek to pańcia nawet nie zauwazy :cool3:

Tez czasmi wskakuje do łozka jak juz tam lezy rozwalony, wykładam sobie nogi na korpusik sierściucha i zaraz jest westchnięcie, przesuwa sie toto ,az w koncu złazi wydajac blizej nie okreslone dzwieki :evil_lol:
Raz nawet spadł z łozka - myslałam ze sie udusze ze smiechu :oops: :lol: ale oczywiscie było udawanko, ze nic sie nie stało, ze to tak specjalnie heheh

Link to comment
Share on other sites

:roflt: tak, tak - zdjecia borysowego przekonały mnie ze albo on albo zaden - siwa mordeńka, ogonek podkulony, uszka po sobie - taki tyci, nic nie znaczący smutny ONek :placz: tiaa...pewnie:roll:
piernik jeden i tyle.
aktorzyna ze spalonego teatru :evil_lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']manipulacja w czystej postaci....:cool3: :evil_lol:[/quote]

albo walenie ściem :diabloti: idzie za nami pieseczek, to se powącham trawke, bede tak węszył az dojdzie do mnie :evil_lol: juz sie nie nabieram na to to ten opracował nowa metode krecenia sie wokól krzaczka i podnoszenia nogi co pare sekund ze niby miejsca do lania szuka :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lizka']:roflt: tak, tak - zdjecia borysowego przekonały mnie ze albo on albo zaden - siwa mordeńka, ogonek podkulony, uszka po sobie - taki tyci, nic nie znaczący smutny ONek :placz: tiaa...pewnie:roll:
piernik jeden i tyle.
aktorzyna ze spalonego teatru :evil_lol: :lol:[/quote]
cfaniaczki:evil_lol: w mordkę jeża:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj mój Kenny (zwany inaczej Ciastusiem lub Ciastoludkiem) kończy trzy latka. Jeszcze niedawno był taki malutki... a dziś? Kolos :loveu:

[COLOR=blue][B]Dużo zdrowia piesku, pociechy z panci, dużej ilości fajnych pozorantów i zawsze uśmiechu na pycholku.[/B][/COLOR]

:new-bday: :tort: :laola:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AM']Dzisiaj mój Kenny (zwany inaczej Ciastusiem lub Ciastoludkiem) kończy trzy latka. Jeszcze niedawno był taki malutki... a dziś? Kolos :loveu:

[COLOR=blue][B]Dużo zdrowia piesku, pociechy z panci, dużej ilości fajnych pozorantów i zawsze uśmiechu na pycholku.[/B][/COLOR]

:new-bday: :tort: :laola:[/quote]
dla ciastka-zycia pracujac dla panci i z pancia.tych pozorantow to tez zycze duzo:cool3: bo oni sa wazni dosc w zyciu psa-daja mu mnostwo szczescia:evil_lol: .i zdrowka.:cunao: :new-bday:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję wszystkim za życzenia --->>> Zostały przekazane do adresata, mizianka i całuski również :loveu:

[quote name='Aga i Eto']może Pancia by upiekła Kennemu psi tort ? :cool3::lol:[/quote]
Pancia zrobi mu dziś coś specjalnego ale jeszcze nie wiem co to będzie....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']Jutro Gnojek wraca do nas :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[/quote]
to super... tak btw saJo, to zburzyłaś ostatnio mój świat...:placz: nie wiem gdzie na studia mam teraz iść bo fakt budownictwo troche nudne jednak jest... i przez Cię siedze i sie zamartwiam bo nie wiem co ze sobą zrobić :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ada89']tak btw saJo, to zburzyłaś ostatnio mój świat...:placz: nie wiem gdzie na studia mam teraz iść bo fakt budownictwo troche nudne jednak jest... i przez Cię siedze i sie zamartwiam bo nie wiem co ze sobą zrobić :angryy:[/quote]


:megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin:

Link to comment
Share on other sites

Co zrobić małpiszonowi,który ponad godzinę temu był na spacerze i przed chwilą zlał się na koc ( który słuzy mu za legowisko)?
Oczywiście udaje ,że nie wie o co mi chodzi.Patrząc na te smutne oczęta i wywieszony jęzor mam ochotę tylko ucałować tę mordę paskudną.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...