Jump to content
Dogomania

Ilu jest tu Owczarkarzy?


doddy

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='rudaa1']Podejrzewam, że chodzi o fluoksetyne polecona przez sajo:cool3:[/quote]

Male sprostowanie, ja tego nie polecam!! Ja pisze, ze czasami mozna uzyc i moga byc fajne efekty. Absolutnie nie do stosowania bez nadzrou fachowca (wet to minimum, a najlepiej wet i szkoleniowiec).

Link to comment
Share on other sites

no przeca mówię nie;) :evil_lol: :evil_lol:
jasne że pod nadzorem nie inaczej,może to być jakieś ostateczne rozwiązanie:cool1: nie jestem za szpikowaniem psa chemią no ale czasem ...może być to jakaś droga przynajmniej tymczasowa:roll:
idę do sklepu to sprawdzę te tabletki ala natural prozac:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='14ruda']Dzien dobry.nadaje z domu wreszcie.poza brakiem sprzetu zapomnialam ze dziecko moje zjadlo internet;)to zabieram sie za czytanie zeby nie bredziec bez sensu.
I skonczyło sie wysypianie do pracy heh;)[/quote]:evil_lol: no masz troche czytania znajac nasza[moja:oops: ]produkcje:cool3:

Link to comment
Share on other sites

ja wlasciwie na dobre nie zaczelam.. przytrafilo mi sie dwukrotne zlamanie kosci udowej w tym samym miejscu :grab: i dlatego teraz jestem polcyborgiem i chodze z dwoma gwozdziami Kunchera w kosci :angryy:
ale oczywiscie marzenia sa.. i oczywiscie juz na K2 mi sie chce :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ło matko, długo mnie tu nie było, ale znowu mi sie komputer zbuntował :diabloti:

Tak po krótce - Borys ma sie dobrze (odpukac!) od paru dni ropieje mu troche oko i wybieramy sie do weta ale poza tym ok.
Przez kilka dni był gospodarzem domu i gościł jamniore mojej mamy :cool3: w szoku byłam, bo pozwalał jej spac na swoim legowisku, jesc ze swojej miski i dawał sie molestowac :evil_lol: raz czy dwa ja tylko warkotem ustawił do pionu ale nie ingerowałam i było ok.
Jak ssie raz nad ranem mała zlała to dał popis, bo podniosł noge i poprawił :roll: no wszak jego teren, nie? :evil_lol:
W kazdym bądz razie nie przejał sie jej zniknieciem jakos szczególnie :lol:
no nic, tyle poki co teraz Was sobie poczytam troche :cool3:

Link to comment
Share on other sites

W zeszlym tygodniu bylam u rodzicow i przywiozlam skrzynke kompotow truskawkowych, ktorych nie chcialo mi sie przyniesc, bo ciezko toto troche (jak ja nie nawidze oich slabosci po tej durnej chorobie :angryy: ) i czekalam na jakiegos jelenia, co by sie napatoczyl. Oczywiscie jak sie napatoczyl to zapomnialam go poprosic :roll: W ten oto sposob mam skrzynke wodnych lodow truskawkowych z kawalkami owocow :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...