Jump to content
Dogomania

Ilu jest tu Owczarkarzy?


doddy

Recommended Posts

[quote name='Aga i Eto']Ayshe ,, a no bo ja piękna jestem ? wyżnęłam sobie grzywe co by mi oczu widac nie było, szerokie spodnie , adidasy, makijaż miałam x lat temu ostatni raz, krótkie paznokcie .. no i wrednowata lekko jestem .. a no i zawsze pojawia się ze mną ten mój jedyny :diabloti:- Eto ...

i nawet jak już spotkam fajnego , to on chce seks na pierwszej randce .. :angryy:
ten świat schodzi na .. nie powiem na co :) ale strasznie mnie to męczy ..[/quote]no ja wrednowata tez jestem...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mojego TZta czesem wkurzały moje zajecia-schronisko,stowarzyszenia itd.I w ogóle moja spsiała osoba.Odkad jest Aicha uwielbia(zreszta zawsze lubił) psy a zwłaszcza owczarki.:loveu:

A mój wyglad.Tera to ciagle brudna,osliniona:razz: .Mam to gdzies.Zresztą zawsze miałam.Moje koleżanki pindrzyły sie do knajpy godzine a ja se szłam z tłustymi włosami,bo nie chciało mi sie myć.:diabloti:
Spódniczek nie nosiłam i nie bede.Nie tylko powypadkowa blizne na całej girze.Nie lubie,bo nie umiem siadac ze złączonymi nogami.:evil_lol: W ogóle to jestem taka popelina i dobrze mi z tym.:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='morighan']ja tam o wyglad nie dbam.. glany, jeansy, czarny sweter, wlosy w nieladzie, w dodatku rude i luz :cool3: nie zmieniam sie na sile, by sie komus przypodobac, jestem soba, a jak sie komus nie podoba to droga wolna i tyle..
to element ochronny..[/quote]no ja tez za bardzo nigdy nie dbalam.szczescie ze w metalowym swiatku kiedys w kazdym razie raczej nie bylo seksistowskich podtekstow.

Link to comment
Share on other sites

Ogolnie to oprocz tych jego wypalow nieodzywania sie to ja nie moge mu nic zarzucic i w tym caly problem, ze nie rzuce go w cholere. Daje mi niesamowite poczucie bezpieczenstwa, co dla mnie jest jedna z podstawowych potrzeb w zwiazku, lubi psy, ale sam nie moze miec (duzo go nie ma w domu, a wie, ze ONkowi trzeba poswiecic czas - i ja go tego nie uczylam :D ) wiec zawsze chetnie zaopiekuje sie moimi psami, zabierze na spacer gdy jestem chora, a on jest w olsztynie, lubi takie rzycie na powietrzu, konie, psy, zagle i te sprawy. Nie jest zadnym zasiedzialym mieszcuchem, chociaz po piwo na stacje 200 metrow od bloku jedzie samochodem :evil_lol: Jest wyrozumialy do moich dziwnych zachowan (a sa naprawde dzwne, ale ja nad nimi nie panuje niestety najczesciej) w kwesti kontaktow damsko meskich. Rozumie, ze jezdze na zawody, ze trenigi, no po prostu ideal. I jak tu takiego faceta zostawic?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']no ja tez za bardzo nigdy nie dbalam.szczescie ze w metalowym swiatku kiedys w kazdym razie raczej nie bylo seksistowskich podtekstow.[/QUOTE]

no w sumie ja tez sie z takowymi nie spotkalam, ale moje otoczenie ogolnie ma swoje zasady, ktorych sie trzymaja.. inna rzecz to podpici faceci, jakich czesto spotykam w pociagu...takich to panicznie sie boje i te spojrzenia, jakbym byla rzecza..

Link to comment
Share on other sites

wiecie co, mam kumpele co ma idealnego męża... oboje pracują , przychodzą z pracy a on mówi : kochanie to odpocznij, ja cos do jedzenia przygotuję ... popierze poprasuje, robi kanapki do pracy ... co więcej mają wspólne pasje i zainteresowania.. nigdy nie był wobec niej nieuprzejmy, zawsze jest cudowny i troskliwy ... wiem to bo ich znam dobrze, od wielu lat ... ehh mógłby się sklonować...

Link to comment
Share on other sites

w związku najważniejsze jest, aby się rozumieć ( to moje zdanie oczywiście) , aby jak to mówią patrzeć razem w tym samym kierunku ..
ja tylko raz miałam takiego faceta, ale odszedł ode mnie 4 miechy przed ślubem, (to było 1,5 roku temu) naszym ślubem rzecz jasna .. od tej pory miotam się życiowo... ale cóż, najgorsze że to mój jeszcze obecny pracodawca,,,,, i najlepszy przyajciel ... mimo ze odszedł do innej , to wartościowy męzczyzna, i widocznie nie było nam pisane być razem ... (byliśmy ze sobą ponad 3 lata)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...