Jump to content
Dogomania

Olafek mały łobuz w opałach.... dziadzio za TM


kikou

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

cholerka! właśnie sobie uświadomiłam, że nie odnowiłam w nowym roku zleceń stałych i nic nie szło na "moje" psiaki!!!
czemu się, kurczaki, cioteczki nie upominają??


edit:
zrobiłam przelew za styczeń i luty, sorki wielkie za moje gapiostwo :oops:[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_redface.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

ja nie potwierdzam wpłat bo one zawsze są - ZAWSZE
co u zezolca ano śpi ze mną i to kompletnie zakopany w kołdrę, uważa że łóżko to jego teren i fika do kotów jak wlezą ale po chwili śpią zgodnie wszyscy uwaleni na mnie
na spacery nie chce chodzić bo za mokro, jak pada i wywalam go na ogród to stoi pod drzwiami i japie a swoje potrzeby załatwia pod daszkiem, mało fajnie ale z parasolem za nim latać nie będę a i kałuż przykrywać hrabiemu nie zamierzam więc wolę posprzątać
strasznie mocno śpi, kiedyś szukałam go w sypialni i tak nawet zgłupiałam czy przypadkiem nie został na ogrodzie a on spał zwinięty pod kołdrą i nie słyszał nawet jak go wołam
a po za tymi fanaberiami to wesoły i kochany jest jak był :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

trochę przykrych wiadomości
Oli bardzo słabo słyszy, jest tak od jakiegoś czasu ale ostatnio reaguje np na gwizd - wołania nie słyszy
źle również widzi tzn muszę być na wprost niego żeby mnie zobaczył, jak podejdę z boku nie ma reakcji
bardzo dużo śpi, to już pewnie pisałam, zakopany w kołdrę tak że mu nawet noska nie widać
w nocy śpi wtulony we mnie też pod kołdrą, nie wiem czy on się ogrzewa o mnie, bo kiedy się przesunę natychmiast przenosi się tak żeby być przyklejonym do mnie

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Oli nie trzyma moczu, sika jak śpi i jak chce wyjść przypomina mu się o tym na tyle późno że robi ścieżkę do drzwi
dostał dziwny lek wyczytałam że dla suk sterylizowanych ale podobno ma pomóc - propalin
jeszcze nie pomógł dziś znów łóżko zalane a nie bardzo mam możliwość żeby na nie nie wchodził, ponieważ robi to jak ja śpię

Link to comment
Share on other sites

:crazyeye::oops:mocno sie wstydze, ostatnie podsumowanie wplat robilam w listopadzie....

ale Olafek na szczęście ma [B]bardzo obowiązkowe sponsorki[/B] w związku z tym sytuacja finansowa nie jest zła [B][COLOR=red]BARDZO, BARDZO DZIĘKUJEMY!!!!![/COLOR][/B]

od tamtego rozliczenia pojawiły sie u mnie:

29-11-2010 POKER 20,00 PLN
30-11-2010 KIKOU 30,00 PLN
30-11-2010 NERIS 50,00 PLN
06-12-2010 BRZOSKA 20,00 PLN
08-12-2010 BAMBINO 20,00 PLN
30-12-2010 POKER 20,00 PLN
30-12-2010 KIKOU 30,00 PLN
30-12-2010 NERIS 50,00 PLN
03-01-2011 BAMBINO 20,00 PLN
07-01-2011 malicja 30,00 PLN
28-01-2011 POKER 30,00 PLN
30-01-2011 KIKOU 30,00 PLN
30-01-2011 NERIS 50,00 PLN
03-02-2011 BRZOSKA 40,00 PLN
07-02-2011 BAMBINO 20,00 PLN
28-02-2011 POKER 20,00 PLN
28-02-2011 KIKOU 30,00 PLN
28-02-2011 NERIS 50,00 PLN
02-03-2011 BRZOSKA 20,00 PLN
03-03-2011 BAMBINO 20,00 PLN
RAZEM: 600,00 PLN

GRUDZIEN2010 175,00
STYCZEN 2011 175,00
LUTY2011 175,00
MARZEC2011 175,00
RAZEM 700,00 PLN


jeśli przypadkiem bym przeoczyłam coś prosze alarmować!!
uzupełniłam też na pierwszej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olenka_f']Oli nie trzyma moczu, sika jak śpi i jak chce wyjść przypomina mu się o tym na tyle późno że robi ścieżkę do drzwi
dostał dziwny lek wyczytałam że dla suk sterylizowanych ale podobno ma pomóc - propalin
jeszcze nie pomógł dziś znów łóżko zalane a nie bardzo mam możliwość żeby na nie nie wchodził, ponieważ robi to jak ja śpię[/QUOTE]

jeśli śpi pod kołdrą to może po prostu używać takich prześcieradeł dla osób z inkontynencją.... ale przeważnie piesie lubią leżeć na kołderkach i pierzynkach....i tam też sisiają..temat jak dla mnie dziwnie znajomy.... ja po prostu używam kołder które nadają sie do prania...i niestety w kółko piore.... :)

Link to comment
Share on other sites

kikou tak robimy - pierzemy :)
jakoś nie chcę żeby Oli poczuł się znów samotny, on przez te jego utarczki z Dragonem dużo czasu był izolowany a tym samym i nas miał mniej, po to wywalaliśmy dziure w ścianie żeby mógł być z nami a jednocześnie żebysmy mogli go drugim wejściem wypuszczać na ogród.
kłade mu taki podkład termiczny i dziś np całą noc na nim pospał oczywiście nakryty kołdrą ale też dziś była niewielka kropka to może lek zadziałał
zobaczymy , jak nie da rady inaczej to podobno są pampersy dla psów :)

Link to comment
Share on other sites

jest różnie, raz zleje całkiem raz wcale albo niewiele
trzeba pokazywać mu drogę np że są otwarte drzwi i może wejść, bo Oli przy otwartych drzwiach jeśli stanie bokiem szczeka żeby go wpuścić - widzi tylko na wprost
dużo albo bardzo dużo śpi i bardzo lubi ciepełko :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...