Jump to content
Dogomania

Kora, odeszla !


Kora

Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cześć mam na imię Elwira i jestem tu nowa chciałam ci powiedzieć,że mi bardzo przykro z powodu twojego pieska, ja dwa lata temu straciłam swoją bokserkę Zewę i muszę wyznać że po dzień dzisiejszy(mimo,że mam nowego psiaka)jeżdżę na miejsce gdzie ją pochowałam i sobie popłaczę. To był mój najlepszy przyjaciel. Pozdrawiam cię mocno,badź dzielna .

Link to comment
Share on other sites

Bardzo Wam wszystkim dziekuję za dobre slowa, ale caly czas myslę ze moze nie wykorzystalam wszystkich mozliwości.

Pól roku walki, to moze zbyt malo?

Dorota

Spójrz na to z innej strony. A może pół roku cierpień to zbyt dużo?

Chciałabyś przedłużyć Jej życie - ale dla kogo? Dla Niej czy dla siebie?

Jeśli cierpiała i nie było szans na wyleczenie, to podjęta przez Ciebie decyzja była jedyną słuszną. Nie powinniśmy skazywać naszych przyjaciół na sztuczne przedłużanie życia i cierpienie. Jeśli jest jakaś iskierka nadziei, że uda się psiaka wyleczyć, to inna sprawa. Trzeba walczyć do upadłego. Jeśli jednak przypadek jest beznadziejny i jedyne co nam pozostaje, to przedłużanie bólu, powinniśmy podejmować decyzje, które tylko pozornie wydają się okrutne.

Ja osobiście wolałabym odejść szybko i w miarę bezboleśnie. Gdybym miała w perspektywie pełną cierpienia wegetację bez perspektyw na poprawę - chciałabym zostać poddana eutanazji.

Link to comment
Share on other sites

Dopiero teraz zobaczyłam... :( :( :(

Poznałam Korę całkiem niedawno, już jako chudego choruska w za dużych szelkach, a i tak jest psem, który wpisał się w mojej pamięci jako jeden z najmilszych, jakie znam. Bardzo szkoda, że tak kótko :(

Pól roku walki, to moze zbyt malo?

Nikt tu chyba nie ma wątpliwości - i Ty też nie powinnaś - że zrobiłaś wszystko co w Twojej mocy walcząc o Korę. Ale wyrok na nią wydała choroba i nic się nie dało zrobić. Chyba, że na siłę... przedłużając powolne odchodzenie. A to, jak pisała Mokka, byłoby gorsze do zniesienia i dla Twojej dzielnej psinki i tak na prawdę dla Ciebie, za bardzo ją kochasz, żeby patrzeć jak strasznie cierpi :cry: .

Link to comment
Share on other sites

Bardzo Wam wszystkim dziekuję za dobre slowa, ale caly czas myslę ze moze nie wykorzystalam wszystkich mozliwości.

Pól roku walki, to moze zbyt malo?

Dorota

Dorota, wykorzystalas wszystko, napewno. Uwierz mi. Czujesz to samo co ja-ze w pewnym momencie staje sie to waleniem glowa w mur a ukochana istota niknie w oczach!

To wszystko to dla mnie szok, Rotti, Twoja Kora moja Sara-zaduzo jak na tak krotki czas. Wiesz,ze u mnie to byla 'blyskawica' to bardzo,bardzo boli :cry: :cry: Ponad dwa miesiace temu pogodna, zdrowo wygladajaca sunia i tu nagle guz...

Mam tylko nadzieje ze bliskie naszym sercu dziewczyny zaprzyjaznily sie-Twoja Kora, moja Ziutka(odeszla rok temu-zaczynam bac sie lata!),Sara i nasza Kamusia...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ten topic wlasciwie odkrylam przed chwilka bo o Korze dowiedzialam sie odsamej Doroty

dorotko, z tego co od Ciebie uslyszalam to powiem Ci tyle ze zrobilas cholernie duzo dla swojej niuni nie masz sie za co obwiniac .

Korze jest tam gdzies napewno super skoro"pobiegla do innych psow" co bylo znakiem dla Ciebie

ona bedzie zawsze nad Toba czuwala

buziaki blaira

Link to comment
Share on other sites

To smutne jak dchodzi nasz najlepszy przyjaciel - piesek

Zawsze jest nam wtedy bardzo przykro i obwiniamy siebie że go uspaliśmy.

Ale takie uspanie dało ukojenie Korze, ona napewno będzie zawsze z Tobą i nigdy cie nie opuści...

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj mija miesiac od odejscia mojej Koruni, bylam w Koniku na jej grobie. Wspominalam jak byla malutka, ile dla mnie znaczy, ile jej zawdzieczam. Nie ma psa, ktory jej do rowna, ktory w czesci moze ja zastapic!

Lapie sie na tym ze zaluje, chwil kiedy bylam w schronisku, a nie z nia!

Przez siedem lat kazda niedziela, ile to czasu?

Ale moze dlatego ze tak bardzo porusza mnie los psow i niesienie im pomocy daje mi sile, aby teraz dalej zyc bez Koruni!

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Dzis mija pierwszy straszny rok, od kiedy nie ma mojej ukochanej suni.
Rok temu o tej porze jeszcze byla ze mna o 17 jechala w ostatnia swoja podroz do Konika.
Dzis o tej porze bede jechala do niej sama, zeby spedzic z nia troche czasu.
Dzis wiem ze zaden pies nie moze mi jej nie zastapic.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Trzynascie lat temu przyszla na swiat moja ukochana sunia bulaszka Korunia, byla dla mnie czyms, a wlasciwie kims ogromnie waznym w zyciu.
Przez prawie jedenascie lat slonce swiecilo pelnym blaskiem, teraz przygaslo bo Korunia odeszla, zaden pies mi jej nie zastapi!
[URL="http://img330.imageshack.us/my.php?image=koraimaja46bh.jpg"][IMG]http://img330.imageshack.us/img330/8253/koraimaja46bh.th.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

wiem jak to jest stracic przyjaciela :( :( :(
moj simbus odszedl miesiac temu...wiem ze zaden piesek mi go nie zastapi ale nie umiem zyc bez 4 -lapnego. Czekam na majowy miot w sprawdzonej hodowli zeby maluch w wakacje znowu nadal sens mojemu zyciu

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Wczoraj, minela druga rocznica odejscia mojego Slonka Koruni, jak co roku w tym dniu o tej samej porze bylam z nia tyle ze na cmentarzu w Koniku.
Widze jak zmienia sie wszystko, jak wraz z jej odejsciem zamknal sie pewien rozdzial w moim zyciu, nigdy zaden inny pies mi jej nie zastapi.
Bardzo Cie kocham Bulasiu!

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Sama odmierzam czas od dnia odejścia mojej Puni- za 2 dni minie 11 miesiąc. Trzy lata bez Kory wydaje się zapewne długo, ale domyslam się, że tęsknisz tak jakby to było wczoraj.

Kora miała wspaniałą Panią i tam za Tęczowym Mostem na pewno jest z Ciebie dumna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...