Jump to content
Dogomania

Dorka i dwa cairn terriery urwisy - Lexi i Legenda ... a w pamięci na zawsze Gaja (') i Saba (')


Katerinas

Recommended Posts

[quote name='Vectra']łest musi byc trymowany i do góry nogami wstawiany :cool1: i wtedy to jest łest :cool1: jeszcze mi może powiesz z jakiej hodowli jest ten biały piesek :razz: jeśli tak to na bank nie jest to rasowy łest bo rodowodowych łestów nie pamięta się nazwy hodowli :eviltong:[/QUOTE]
:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::roflt:

Na dalekie loty to najlepsze sa pilki na sznurku :jumpie:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Katerinas']:crazyeye::crazyeye:matko bosko :crazyeye:


Dziś zakupiliśmy Dorce zapas piłeczek tenisowych. 12 sztuk :lol: Bo ciągle je gubi lub zakopuje na ogrodzie a potem biedna szuka :lol:

Szczęśliwa posiadaczka piłeczki :-)

[IMG]http://www.katerinas.neostrada.pl/dora246.jpg[/IMG][/quote]

farciara:cool3::eviltong:12 pilek - toz to 12 dni zabawy:eviltong:wg mojej sucz:eviltong:
bardzo fajne zdjecie - ladne, klimatyczne kolorki i kadr fajny :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anetta']Na dalekie loty to najlepsze sa pilki na sznurku :jumpie:[/quote] tiaa.... miała taką ale gdzieś zaginęła na ogrodzie :roll:
a taniej mi wyjdzie kupić 12 tenisowych piłek za 12 zeta niż12 piłeczek na sznurku :roll: ;)

[quote name='Agnes']
bardzo fajne zdjecie - ladne, klimatyczne kolorki i kadr fajny :)[/quote] Dziękuję :oops:
Zdjęcie nic a nic nie poprawiane :-)
Zresztą ja zdjęć nie poprawiam.... czasu brak. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Dziś smutny dzień...
Odeszła nasza Zuzia :-(

[IMG]http://i129.photobucket.com/albums/p218/Katerinas15/zuzia01bucket-1.jpg[/IMG]

Rano Michał zajrzał do klatki i zastał ją leżącą na jej dnie... łapkami do góry...
:-( :-( :-(
Nie wiemy co się mogło stać.... Zuzia miała 9 lat. To jeszcze młody wiek jak na kozice, które dożywają 20 i więcej lat.
Może serduszko...

Została pochowana obok Gajki, Saby i dwóch innych kozic Alberty i Fredka.
:-(

Jakoś tak... koniec zeszłego roku i ten rok źle się nam wiedzie....

Link to comment
Share on other sites

Jestem dziewczyny... jestem ...
Pustawo... mimo, że Zuza była taka mało nachalna w swoim obcowaniu z nami. Jak ją puszczaliśmy z klatki (a często fruwała) to znikała zaraz w jakimś pokoju lub za książkami, które mi masowo zjadała...

Straszliwe jest to, że jak to określił Marek ilość obowiązków "zwierzęcych" straszliwie nam się zmniejszyła w ciągu zaledwie 4 miesięcy. Jeszcze w grudniu zeszłego roku mieliśmy trzy psy, papugę i rybki. Teraz tylko jeden pies i rybki. Wieczorem było co robić. Uszykować psom jeść, umyć potem miski, sprzątnąć po Sabie bo zawsze jadła tak, że coś na podłodze lądowało, nalać świeżej wody do miski bo Gaja lubiła świeżą wodę po jedzeniu, oporządzić Zuzę czyli nalać jej świeżej wody do picia, zmienić wodę do kąpieli, nasypać nasion... ufff... No a teraz... :sad:
krótko pisząc - doopa... :roll:

No... a w kwestii drugiego psa, decyzja zapadła, że na wiosnę 2008. Jak Michał podrośnie. :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...