Jump to content
Dogomania

Dorka i dwa cairn terriery urwisy - Lexi i Legenda ... a w pamięci na zawsze Gaja (') i Saba (')


Katerinas

Recommended Posts

[quote name='LAZY']Jak skończy te 9 lat to ja do Warszawy na wystawę jadę, żeby zobaczyć jak Intiego Michaś wystawia![/quote]
[quote name='PIKA']chyba w klasie weteranów :evil_lol:[/quote]
:lol: :lol:
Ale zapewne miłość do psów odziedziczył po nas ;)


[quote name='Czoko']świetny film z Michałkiem i jak prawidłowo rączką pokazywał Dorci co ma robić![/quote] Nauka i papugowanie po rodzicach nie idzie w las ;)


[B]Dziękujemy wszystkim pięknie za komplementa :-) :buzi: [/B]
[B]I za tyle ciepłych słów.[/B]

A teraz znikam... bo aparat mi się popsuł :sad:
Oddaliśmy do naprawy.... podobno jeśli części będą sprowadzane to nawet do dwóch tygodni czas naprawy :sad: Nie wspomnę o kosztach... te nawet do 1000 zeta :roll: :sad: (co i tak nadal jest mniej niż koszt nowego takie sprzętu... ale diabelnie dużo) ...
A ja bez aparatu jak bez jednej ręki :sad:

Ostatnie dwa zdjęcia ...

[IMG]http://www.katerinas.neostrada.pl/dora257.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.katerinas.neostrada.pl/dora258.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Katerinas']aaaa...
Mój przystojniak :-)

[URL]http://www.katerinas.neostrada.pl/michal340.jpg[/URL]
[/quote]
[SIZE=4]Michaś :crazyeye: , aleś wyrósł :lol:[/SIZE] .
Taaaaaaa, mój Konrad jeszcze nie tak dawno tez był taki, a już do gimnazjum idzie :roll: ......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katerinas']Aparat będzie prawdopodobnie po 22 sierpnia :-)
ufff....
:-)

Padła migawka. Zrobiłam przez półtora roku 29 950 zdjęć :-o
Podobno model wyższy aparat wytrzymuje około 40 000. Więc nie jest źle. ;)
Tylko koszt naprawy nas dobił.....[/quote]

no faktycznie , ceny napraw aparatów są okrutne :shake: :shake:

cześć Kasiu :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='r_2005']A jaki masz aparat? Bo ja się przymierzam do zakupu, a Twoje fotki są taaakie ładne:p[/quote] Dziękuję :-)
Aparacik to lustrzanka cyfrowa Canon 300D Rebel.

[quote name='Poświata'][SIZE=4]Michaś :crazyeye: , aleś wyrósł :lol:[/SIZE] .
Taaaaaaa, mój Konrad jeszcze nie tak dawno tez był taki, a już do gimnazjum idzie :roll: ......[/quote] No... czas zapiernicza. Sama to teraz widzę :roll:

[quote name='Vectra']no faktycznie , ceny napraw aparatów są okrutne :shake: :shake: [/quote] Cześć Vectra :p
Diabelna naprawa około 600 zeta. :roll: Ale cóż ... ja bez aparatu jak bez jednej ręki prawie :roll:

Link to comment
Share on other sites

Hej hej!
Tak strasznie mi przykro, że Wam się stadko zmniejszyło :shake: Niestety sporo takich strat na Dogo było ostatnio. Eeeech :-(

Ale cieszę się, że już niedługo przeciez zawita do Was nowy psiak :multi: Macie jakieś plany, czy zdacie się na przypadek? Już się nie moge doczekać! :multi:

Aaaaa, Katerinas, wywal wszystkie piłki tenisowe do kosza, nie dawaj ich Dorce do zabawy. Masakrycznie niszczą psom szkliwo na zębach :no-no-no:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']Hej hej!
Tak strasznie mi przykro, że Wam się stadko zmniejszyło :shake: Niestety sporo takich strat na Dogo było ostatnio. Eeeech :-(

Ale cieszę się, że już niedługo przeciez zawita do Was nowy psiak :multi: Macie jakieś plany, czy zdacie się na przypadek? Już się nie moge doczekać! :multi:

Aaaaa, Katerinas, wywal wszystkie piłki tenisowe do kosza, nie dawaj ich Dorce do zabawy. Masakrycznie niszczą psom szkliwo na zębach :no-no-no:[/quote]

Cześć Asher :-)
A co u Ciebie i Twoich burasków? :-)

Plany chwiejne ;)
Znaczy się obecnie tak (bywały już różne wersje ;)): wstępnie wiosna/lato 2008.
Rasa ... hmmm... rottek chwilowo odłożony bo Michaś za mały. Poza tym główny problem to Marek, dla którego nie ma piękniejszego rottka niż była Saba. Szukał już po wystawach czy stronach www (hodowle) ... nie ma ... i pewnie długo nie będzie. Dla niego to pierwszy pies, który mu odszedł. Jego pies. Dla mnie już czwarty. Wiem, że nie można mieć dwóch takich samych Sab czy Gajek. Smutne i nierealne... :-(
Druga nasza rasa to briard. Zastanawiamy się tylko czy przy obecnej sytuacji (Michał zajmujący nam dużo czasu) znajdziemy jeszcze poza wychowaniem psa czas na jego pieczołowitą (w przypadku briarda) pielęgnację sierści. To takie sobie nasze dylematy.
Moja inna ukochana rasa - corgasy ... hmmm.. zostały odrzucone przez Marka. :roll: Za mała dla niego rasa. Marek musi mieć psa co jak go klepnie to nie odleci ;)
Toller - czyli Dorka; Niestety nie ma tego typu Tollerów w Polsce. Musielibyśmy ściągać z Niemiec. A aż tak wielkich ambicji (i niestety funduszy) nie mamy. Po wielu dyskusjach ... pojawił się jeszcze border. Zarówno Markowi się podoba jak i mnie.
uff... Drugi pies będzie :-) Tylko nadal nie wiadomo jaki ;)

Dzięki za info dotyczące piłek tenisowych ... kurcze nie wiedziałam :roll:
Na szczęście Dorka woli biegać za taką piłką na sznurku.
O taką:
[IMG]http://www.katerinas.neostrada.pl/dora228.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ha, border! Zwłaszcza czekoladowy pasował by do Dorki... kolorystycznie :lol: Tylko, że to pracoholiki są, przez wielkie P, takie maszynki do roboty wręcz, koniecznie trzeba z takim jakies psie sporty uprawiać, bo inaczej będzie po prostu nieszzęsliwy. A może owczarek australijski? Tez bardzo aktywne psy, ale podobno mniej, niż bordery. A może... staffik? :cool3: Pies niańka, mały, ale wielki duchem i o sylwetce gladiatora? :cool3: No i z charrrakterkiem :cool3:

A ja zgłaszam reklamację. Dzidek już nie jest dzidkiem! Kawał chłopa sie z niego zrobił! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']Ha, border! Zwłaszcza czekoladowy pasował by do Dorki... kolorystycznie :lol: [/quote] Ano :-)

[quote name='asher']Tylko, że to pracoholiki są, przez wielkie P, takie maszynki do roboty wręcz, koniecznie trzeba z takim jakies psie sporty uprawiać, bo inaczej będzie po prostu nieszzęsliwy.[/quote] No wiem...
Ale czy sporty są rzeczywiście konieczne? ... Sama nie wiem ... bynajmniej narazie... Szukam i czytam.

[quote name='asher']A może owczarek australijski? Tez bardzo aktywne psy, ale podobno mniej, niż bordery. A może... staffik? :cool3: Pies niańka, mały, ale wielki duchem i o sylwetce gladiatora? :cool3: No i z charrrakterkiem :cool3: [/quote] Aussie - nie. To już nie to samo.
Staffik... nie... nie w naszym typie. Lubię te psy ale mieć bym go nie chciała. Poza tym u nas psy zostają na ogrodzie. Więc potrzebuję takiego co to nie zamarznie przy -2C.

Ciężko.... ;)

Link to comment
Share on other sites

Odwiedzam Was po dłuższej nieobecności i trafiam na rozmowę na temat Bordera - a właśnie dziś u Chouli opisuję jak po raz pierwszy w życiu tydzień temu zobaczyłam i dowiedziałam się o istnieniu czekoladowego Bordera!
Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Owczarek środkowo azjatycki :diabloti:
[/quote] hehehe..... Vectra ... jesteś kochana, naprawdę :lol: ale chyba nie ;)
(oczywiście bez urazy :-) ; po prostu nie jestem miłośniczką tych owczarków)

Bo tak... do tej pory psy do nas po prostu trafiały. Saba z przypadku od sąsiada, Gajka od dawnego znajomego, który sobie tylko kłopotu narobił, Dorka z przytuliska. Były to szybkie i nagle decyzje.
A tu możemy się zastanowić nieco dłużej....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katerinas']hehehe..... Vectra ... jesteś kochana, naprawdę :lol: ale chyba nie ;)
(oczywiście bez urazy :-) ; po prostu nie jestem miłośniczką tych owczarków)

Bo tak... do tej pory psy do nas po prostu trafiały. Saba z przypadku od sąsiada, Gajka od dawnego znajomego, który sobie tylko kłopotu narobił, Dorka z przytuliska. Były to szybkie i nagle decyzje.
A tu możemy się zastanowić nieco dłużej....[/quote]
jakiej tam znowu urazy ;) żartowałam przecież tylko :diabloti:
Sami musicie podjąć decyzje , wybrać takiego psiaka który spełni wszytskie wasze "wymagania"
A w sumie to takie spontaniczne wybory są najtrafniejsze.A może i tym razem los sam wam coś przyniesie ;)

Ja od zawsze marzyłam by mieć bullterriera :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saga_86']klon Dorki:lol:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77497[/URL][/quote]
:crazyeye: :crazyeye:
rany... prawie Doreczka....

tyle że patrząc na jego łapy będzie wysoki

-------

[I]po chwili[/I]
Wysłałam link Markowi.... oszalał.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...