Jump to content
Dogomania

Dorka i dwa cairn terriery urwisy - Lexi i Legenda ... a w pamięci na zawsze Gaja (') i Saba (')


Katerinas

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Agnes']no niby ogar, ale juz widzialam gonczaki ktore byly zakochane w pileczce, ja walczylam ze swoja, przyniesie 3-4 razy i potem sie nudzi.[/quote]

Oj muszę zajrzeć do twojej galerii :lol: A z tym aportem u nas jest tak, że Zagrajek chętnie biega i przynosi w domu, jest cały nakręcony na zabawę! Na dworze niestety ,biegnie za piłką czy patolem, ale już przynieść nie bardzo chce i w ogóle interesuje go bardziej wszystko inne :cool3: Może dlatego, że otoczenie mu się jeszcze nie opatrzyło no i inne pieski są ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmbbaj']No właśnie! Moja siostra zrezygnowała z neostrady na rzecz Netii i teraz wogóle nie ma netu :diabloti:[/quote]
[quote name='Vectra']Kasia ,a Radionet ?? fakt że to radiówka ,ale jest oki bo to takie łącze jak ja mam teraz.I wcale nie narzekam działa super.
[URL]http://www.radionet.com.pl/[/URL][/quote]
[quote name='Pysia']Boszzz Kasiu nie mieć netu jest straszne :shake: Zobacz ten radionen - może to lepsze? Ewa jest już weteranem w działaniach :evil_lol:[/quote]
Wróciłam z Krakowa, padnięta :roll: Ale nie ma odpoczynku ;) Synek jest nie do zdarcia... mamie odpocząć nie da ;) W pracy zaległości kilometrowe...
Krótko pisząc brak czasu. :roll:
Neta niet :angryy:
Ale podobno mają czas do 15 marca. Więc już poczekamy :roll:


[quote name='sota36']Ciociu Kasiu i Ty moja kochana Doreczko - wszystkiego co najfajniejsze i zarabiste [SIZE=1](ups...Jola nie lubi jak brzydko szczekam...)[/SIZE] ! No i zdrowka Wam zycze - dziewczyny Wy moje kochane!!! Gutek[/quote] Dziękujemy :grins:

[quote name='LAZY']ALe mnie ominęła imprezka! Dwa latka to kawał chłopa już! Dorka z tymi kiełbasianymi zabawkami rewelacja![/quote] :grins:

Link to comment
Share on other sites

Hej!

[quote name='Katerinas']Dora ze swoją nową zabawką :-) Super kiełbaski do aportowania :lol:
[IMG]http://www.katerinas.neostrada.pl/dora232.jpg[/IMG]
[/quote]
No ładnie, Dorka ukradła nam kiełbaski :lol:
[URL]http://img259.imageshack.us/img259/1843/42vr.jpg[/URL] ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']dalej bez neta??? :placz:[/quote]
Sygnał mamy od wczoraj... ale nie możemy skonfigurować kompa :angryy: Jak nie urok to sraczka. :roll:
Staram się nadrabiać zaległości w pracy ... ale jest to prawie nie możliwe :placz:

[quote name='Koma']Hej!
No ładnie, Dorka ukradła nam kiełbaski :lol:
[URL]http://img259.imageshack.us/img259/1843/42vr.jpg[/URL] ;)[/quote] :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa............................ mam neta :multi: :multi: :multi:
wczoraj załączony późno w nocy :multi:

teraz pozostaje mi tylko (!) nadrobić mega zaległości :roll: :lol:

[quote name='Vectra']Cześć Kasiu , kiedy mnie odwiedzisz ? :)[/quote] boszz..... kobito.... chcę ale ja nie mam czasu podrapać się w tyłek na codzień.... :roll: :roll: a tę sobotę i niedzielę wystawa i mamy najazd znajomych właśnie na wystawę (wystawiają westa)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katerinas']aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa............................ mam neta :multi: :multi: :multi:
wczoraj załączony późno w nocy :multi:

teraz pozostaje mi tylko (!) nadrobić mega zaległości :roll: :lol: [/quote]
Cześc Kasiu,
z tym nadrabianiem zaległości może do końca miesiąca się wyrobisz ;) :evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...