Jump to content
Dogomania

Dorka i dwa cairn terriery urwisy - Lexi i Legenda ... a w pamięci na zawsze Gaja (') i Saba (')


Katerinas

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kasiu...Nie wiem co napisać...chociaż jest to dla mnie bardzo bliska sytuacja...Moja mama od kwietnia jest sama...I ja chociaż duża też czuję sie jak sierota. Najważniejsze to znaleźć sens życia, jego cel! Ty masz cel! Michasia! Wspaniałego faceta, któremu potrzebna jest silna, samodzielna i uśmiechnięta mama. Wiem, ze to teraz bardzo trudne, ze trudno uwierzyć, ze to Slońce po burzy w końcu wyjdzie, ale wyjdzie, uwierz mi!
Jeste z Tobą całym serdem. Mocno trzymam kciuki, zebyś ułożyła sobie życie na nowo.

W razie czego możesz na nas liczyć (szczególnie finansowo!).

Pozdrawiamy bardzo gorąco!

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Wam wszystkim....
Naprawdę.... dziękuję.
Wiem, że jakby co mam tu "wirtualnych" przyjaciół na których mogę liczyć.

Postaram się jakieś zdjęcia nowe popstrykać. :-)

Dora jest przekochana.... śpi z Michałem, pilnuje go całą noc. Michaś i ona są moimi promykami szczęścia na teraz.

Ale wiecie co... jest jeszcze jeden cel w moim życiu. Michaś troszkę podrośnie, może za rok... kupię sobie w końcu swojego wymarzonego psa.... towarzysza dla Dorki. Będzie wesoło :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katerinas']
Ale wiecie co... jest jeszcze jeden cel w moim życiu. Michaś troszkę podrośnie, może za rok... kupię sobie w końcu swojego wymarzonego psa.... towarzysza dla Dorki. Będzie wesoło :-)[/quote]


I O TO CHODZI!!! :loveu::multi:

zobaczysz - jak ochłoniesz z tego wszystkiego, jak minie trochę czasu, odstrzelisz się i ruszysz na dzikich chłopów :loveu::cool3: wszyscy będą Twoi :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']I O TO CHODZI!!! :loveu::multi:

zobaczysz - jak ochłoniesz z tego wszystkiego, jak minie trochę czasu, odstrzelisz się i ruszysz na dzikich chłopów :loveu::cool3: wszyscy będą Twoi :cool1:[/quote]
i jeszcze się będą zabijać! Mój mąż, którego nie było wtedy na Tollerowym spotkaniu na Polach Mokotowskich, jak pokazywałam mu później zdjęcia, widząc Ciebie, zapytał "a ta fajna babka, to kto?" :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

[quote name='Toller']Mój mąż, którego nie było wtedy na Tollerowym spotkaniu na Polach Mokotowskich, jak pokazywałam mu później zdjęcia, widząc Ciebie, zapytał "a ta fajna babka, to kto?" :cool3:[/QUOTE] :-) To miłe.... dziękuję :oops:

A tak wogóle przyszłam się przywitać.
I powiedzieć, że świat wydaję się trochę piękniejszy, mimo że moja sytuacja jest pod tytułem BZ czyli "bez zmian".
Na DGM pojawiła się cudowna osóbka, o wielkim sercu kobietka :-) I ma cudownego psiaka. :-) Prawie moja Dorinka jak była mała :multi:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f626/przygody-psotki-kory-124428/[/url]
I już nie mogę się doczekać bo niedługo będę miziać to maleństwo :-)

Link to comment
Share on other sites

[B]Kasieńko[/B], dziękuję za miłe słowa, ale nie przesadzajmy nie jestem taka cudowna - przecież nie lubisz jak Ci dokuczam :lol: A mojego maleństwa to jeszcze bedziesz miała dosyć, jak Ci wszystko ponadgryza, włącznie z nosem :eviltong:

PS. mam nadzieję, że moja Korka będzie kiedyś taka słodka jak Twoja Dorka (podobieństwo imion przypadkowe)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katerinas']
Na DGM pojawiła się cudowna osóbka, o wielkim sercu kobietka :-) I ma cudownego psiaka. :-) Prawie moja Dorinka jak była mała :multi:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f626/przygody-psotki-kory-124428/[/URL]
I już nie mogę się doczekać bo niedługo będę miziać to maleństwo :-)[/quote]
Ło matko jakie cudo, i do tego RUDE :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AiR'][B]Kasieńko[/B], dziękuję za miłe słowa, ale nie przesadzajmy nie jestem taka cudowna - przecież nie lubisz jak Ci dokuczam :lol: [/QUOTE] eee tam nie lubię ;) :lol: Kto się lubi ten się czubi, nie? ;)

[quote name='AiR']A mojego maleństwa to jeszcze bedziesz miała dosyć, jak Ci wszystko ponadgryza, włącznie z nosem :eviltong: [/QUOTE] Nie będę miała dosyć. :loveu: Ty jej lepiej pilnuj podczas wizyty, co bym Ci jej nie zabrała :cool3:

[quote name='Poświata']:multi: fajnie że się Kasiu odnalazłaś, nie zostawiaj nas na tak długo .:calus:[/QUOTE] Staram się ... :oops:

[quote name='LAZY']Dobrze czytać, że jest już lepiej! I oby od teraz jedyne zmartwienia to dokuczanie malutkiej Korci:)
Buziaki ogromniaste![/QUOTE] Dzięki [B]Lazy[/B]... buziaczki :-)

[quote name='Toller']Ło matko jakie cudo, i do tego RUDE :loveu::loveu:[/QUOTE] Nooo..... rude i białe wstaweczki ... i piegi! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katerinas']eee tam nie lubię ;) :lol: Kto się lubi ten się czubi, nie? ;)

Nie będę miała dosyć. :loveu: Ty jej lepiej pilnuj podczas wizyty, co bym Ci jej nie zabrała :cool3:

oo to taka z Ciebie koleżanka :diabloti: A bierz ją sobie - po tygodniu Psota tak da Ci w kość, że mi ją oddasz i jeszcze dopłacisz :eviltong:

Czy Dorka woli nową zabawkę czy smakołyki? Proszę mi tu szybko pisać, z pustymi rękoma w gości nie chodzimy :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AiR']
oo to taka z Ciebie koleżanka :diabloti: A bierz ją sobie - po tygodniu Psota tak da Ci w kość, że mi ją oddasz i jeszcze dopłacisz :eviltong: [/QUOTE] ooo... widzę, że z Korki zrobiła się już Psotka :lol:
ee tam ;) Po tygodniu chodziłaby jak w zegarku ;)
Albo.... albo razem z Dorą zrobiłyby psocikowy-duecik :evil_lol:

[quote name='AiR']Czy Dorka woli nową zabawkę czy smakołyki? Proszę mi tu szybko pisać, z pustymi rękoma w gości nie chodzimy :lol:[/QUOTE] Smakołyki raczej nie. Żadne kosteczki, żadne świńskie ogony itp ... bo wiesz co ona z tym robi? Chodzi, chodzi, chodzi po domu, szuka miejsca gdzie by to zakopać. A ja potem kładę się spać, wkładam rękę pod poduszkę... a tu świnki ogon, tudzież kość :-o :lol: Taki z niej niejadek.
Zabawki? hmmm ... Dora to trochę dziwny pies. Jej psie zabawki nie rajcują. Piszczące zabawki: weźmie, po chwili odłoży.
Lubi pluszaki :-) Te chętnie memła. Na szczęście już nie patroszy jak za dawnych szczenięcych lat. Uwielbia piłeczki. Coś czym pańcia może rzucać a ona przynosić. :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...