Jump to content
Dogomania

Staruszek-uratowany !złamana łapa,miednica,ślepy..starsza 12l bida-BEZ SZANS NA DOM?


kobix

Recommended Posts

[B]TAK JEST...[/B]
[B][COLOR=red]Pilnie potrzebny dom dla starszego-ok.10-12 letniego psa Dziadka-Stuarta,jesgo stan jest już stabilny,rozkuje całkowity powrót do zdrowia-OSOBA CHĘTNA DO ADOPCJI TAK STAREGO,POWYPADKOWEGO I "BRZYDKIEGO"psa PILNIE POSZUKIWANA!! [/COLOR][/B]
[B][COLOR=black]Stuart jest starszym,pociesznym,urokliwym i wzruszającym pieskiem-z radości chrumka i podskakuje nawet w gipsie.Jest posłuszny,bardzo sie przywiązuje do opiekuna-ładnie zachowuje się w domu,jest nauczony czystości.Nie miał szczęścia w życiu-połamany na skutek wypadku samochodowego MIAŁ W RAMACH POMOCY ZOSTAĆ UŚPIONY!-jego właściciel nie zgłosił się po niego i nad psem ciażył wyrok śmierci:((( POTRZEBUJE SZYBKO TROSKLIWEGO DOMKU-ja nie moge go zatrzymać na stałe:([/COLOR][/B]
[B]kontakt do mnie(emila):tel.[SIZE=3][COLOR=red]511-704-481,[email protected][/COLOR][/SIZE][/B]
[B]------------------------------------------------------------------------ tak było ...[/B]
[B]sytuacja na dzień dzisiejszy-staruteńka bida trafiła do "gminnego "weta-potrącenie przez samochód-[COLOR=red]MA CZAS DO ŚRODY,URZĄD CHCE GO UŚPIĆ "jak samopoczucie psa do środy będzie gorsze"-w najlepszej prespektywie wysyłka w gipsie z przetrąconą miednicą do Dymin gdzie ma 99% szans na likwidację "na dzień dobry" !!![/COLOR][/B]

[B][COLOR=#ff0000]POMÓŻCIE! DT do środy-inaczej eutanazja...:-([/COLOR][/B]

[B][COLOR=black]zdjecia staruszka -dziś(poniedziałek 16ego czerwca)godz.14.30 u weta(chciał go uśpić z miejsca)-żyje jeszcze tylko dlatego,że liczą że właściciel się zgłosi:diabloti:[/COLOR][/B]

[B][SIZE=4]czy możesz go uratować-DT bardzo pilne-ma czas do środy...potem uśpienie[/SIZE][/B]
[B]kontakt do mnie:[/B]
[B][COLOR=red][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000][SIZE=4]tel.511-704-481[/SIZE][/COLOR][/B]
[IMG]http://img137.imageshack.us/img137/3171/im000103zi9.jpg[/IMG]

[IMG]http://img175.imageshack.us/img175/2264/im000100aur1.jpg[/IMG]

[IMG]http://img120.imageshack.us/img120/6759/im000102abj8.jpg[/IMG]


[IMG]http://img118.imageshack.us/img118/6836/im000101aiz5.jpg[/IMG]
to tyle fotek ,które pozwolił mi łaskawie zrobić wet,już rozumiem dlaczego-pies ma iść do uśpienia(wiadomo za schron -choćby tam miał dostać w żyłę pierwszego dnia)trzeba zapłacić!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 251
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mam nadzieję że ktoś się nad nim zlituje -wiem piękny nie jest,wręcz paskudny ale naprawdę w potrzebie....chyba uśpienie BĘDZIE DLA niego bardziej humanitarne NIŻ POWOLNE KONANIE W DYMINACH:mad: na taką mękę z przetrąconą miednicą,złamaną łapą z gipsem(on nawet wstać nie potrafi!)pozwolić nie mogę!

zostają opcje-UŚPIENIE albo ZABRANIE od weta! jeśli nawet wywalczę dla niego wywózkę zafunduję mu niedzwiedzią przysługę-długotrwałe konanie....tam nie dostanie pomocy:shake:

[B]jeśli tak to "na tamtą stronę"[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwop']no co ty kobix? odbiło ci? Gdzie on jest paskudny...?:angryy:
To bardzo ładny piesek...:placz:[/quote]
nie zrozum mnie źle...dla mnie on nie jest paskudny-ale jest bardzo połamany i ma pecha-zamiast mu pomóc chcą go uśpić!

jak go dostarczą w takim stanie do Dymin...to nie przeżyje:shake:

[B]a on ma bardzo mało czasu...podeślijcie ten link,gdzie tylko możecie...może a nuż ktoś się znad nim zlituje...[/B]

Iwop ,czy gdyby dla mnie nie był grosza wart zawracałabym Wam głowę błaganiem po pomoc?

Link to comment
Share on other sites

dziękuje wszystkim za zainteresowanie losem kaleki...(no nie zbijam się...)
nie było mnie bo moje psy też coś jeść chcą

wieści -skontaktowała się ze mną Iza Szumielewicz i wrzuciła szubciutko ogłoszenie do jutrzejszego METRA -bezpłatny dziennik,duży zasięg...z moimi namiarami:razz:

liczę że kogoś serce ruszy i zechce mu pomóc-jutro telefon pod ręką od rana.
telefon też obowiązkowo do urzędu ,by go czasem do środy nie dziabneli:mad:wszytko możliwe...przecież to bezdomniak...nikt się o niego nie upomni nawet

[B]erka napisałam pw z bardzo istotnym pytaniem-to decydująca odpowiedz,więc proszę o pomoc-na pewno sie znacie...[/B]

[B]mam też prośbę do osób z Kielc i świętokrzystkiego-czy ktoś może mi WYPOŻYCZYĆ DUŻĄ KLATKĘ dla psa-kaleki( w zastaw mogę dać 1 ,2 lub więcej psów:evil_lol:)[/B]to niestety warunek by pies mógł być choć u mnie przetrzymany ...inaczej go pożre mój domowy,a ja nie wyjdę z domu na 5 minut.to warunek bym go wogóle mogła zabrać od weta do siebie...
[B]PILNE!!! i konieczne[/B]



czy ktoś może w ten sposób przysłużyć się do ratowania kaleki??

Link to comment
Share on other sites

Podnoszę - TO BARDZO PILNE!!!

[B]"mam też prośbę do osób z Kielc i świętokrzystkiego-czy ktoś może mi WYPOŻYCZYĆ DUŻĄ KLATKĘ dla psa-kaleki( w zastaw mogę dać 1 ,2 lub więcej psów:evil_lol:)[/B]to niestety warunek by pies mógł być choć u mnie przetrzymany ...inaczej go pożre mój domowy,a ja nie wyjdę z domu na 5 minut.to warunek bym go wogóle mogła zabrać od weta do siebie...
[B]PILNE!!! i konieczne[/B]



czy ktoś może w ten sposób przysłużyć się do ratowania kaleki??[/quote]"

Link to comment
Share on other sites

[B]erka -[/B]mam zapchaną skrzynkę i urwanie głowy z telefonami od rana.
bardzo prosze napisz-jest juz wolna.zadałam istotne pytanie na które muszę znać odpowiedz.
[B]kika [/B]dzięki wielki,może być do 27 -bez klatki ani rusz,a jutro tzn,w środę muszę go koniecznie odebrać od weta.kiedy mogłabym odebrać tą klatkę?

bardzo prosze podaj na pw jakieś namiary do siebie -gdzie i kiedy mogę po ta klatkę podskoczyć.zależy mi na dużej,choć staruszek jest mały...aby miał dużo miejsca choć ...pies nie chodzi.

dziś spędziłam od rana czas na robieniu mu RTG i zakładaniu gipsu,dostał też znów antybiotyk i odpchlenie,podobno dobrze je i pije....rokowania są dobre

tylko że jest poważnie połamany,widziałam zdjecia-przesunięta kość w łapie i spore odpryski i przesunięta miednicy,to w skrócie

podaję tel. do kontaktu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...