Jump to content
Dogomania

Fragment z faktów TVn- 16.06.08


irek_krawczyk

Recommended Posts

[quote name='Astro&Marta']Dobrze, że chin nie pokazali w tvn'ie. Podobny obraz widziałam w Atenach...może nie tyle ale pieski grupkami chodziły, wylegiwały sie w parkach, były raczej spokojne...[/quote]
Dokładnie tak w Atenach widziałam co krok bezdomne psy.

Ale najgorsze jest to że w Moskwie ludzie twierdzą że sterylizacja to zbrodnia a już zabicie psa nie..:placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

Ja będąc na Ukrainie akurat dużo bezpańskich psów nie widziałam w miastach. Aż się dziwiłam bo spodziewałam się obrazu nędzy i rozpaczy w tej sprawie. Jedynie w Kamieńcu Podolskim było ich sporo ale zero agresji - wszystkie bardzo się łasiły do nas, nie bały się ani trochę. I oczywiście wszyscy patrzyli na mnie jak na wariatkę jak je głaskałam itd. :lol: Ale np. we Lwowie prawie w ogóle nie było bezpańskich zwierzaków.

Link to comment
Share on other sites

A czego można sie spodziewać po narodzie ,który z feudalizmu przeszedł w tzw.socjalizm?I na dodatek wprowadzając ten system absolutnej szczęśliwości wymordowali własną inteligencję i arystokrację,czyli intelektualną elitę.To przecież Tołstoj a nie Stalin powiedział,że miarą człowieczeństwa jest stosunek do zwierząt.Skąd ten ciemny i biedny naród miał czerpać wzorce?Z postawy NKWD i czekistów?Trzeba pracy kilku pokoleń aby tam nadrobić opóżnienia cywilizacyjne,choć nawet ten cywilizowany zachód też nie jest wcale idealny.Duże możliwości tkwią w szeroko pojętym kościele,ale ten jest bardziej zainteresowany pomnażaniem własnych dóbr i staniem na straży zapłodnionych macic,niestety...

Link to comment
Share on other sites

Ten biały psiak zastrzelony, to jeszcze szczeniak był.
Przerażający był ten materiał i porażające jest podejście Rosjan do tego tematu.
Watahy szwendających sie psów niestety potrafią wzbudzać agresję, co znam niestety z naszego polskiego podwórka,
a pewna pani na imprezie plenerowej, w której uczestniczyliśmy jako Stowarzyszenie "Niczyje" powiedziała do drugiej- "dam im 5zł, żeby wreszcie te psy z ulic pozbierali, bo przejść się nie da czasem"
Co się dzieje z bezdomnymi psami po złapaniu, nikogo nie obchodzi, byleby ich na ulicach nie było widać.
W taki sposób kwitną schroniska-mordownie.

Podobny materiał widziałam o Meksyku. Tam, pan ze stoickim spokojem powiedział- "dziennie zabijamy nawet do 40 psów" :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...