Jump to content
Dogomania

irek_krawczyk

Members
 • Content Count

  80
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About irek_krawczyk

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Biography
  Człowiekiem
 • Location
  z Wrocławia
 • Interests
  Zwierzęta, komputery
 • Occupation
  uczę się w technikum informatycznym więc może informatyk :)
 1. irek_krawczyk

  Jaki trymer dla foxa szorstkowłosego

  [quote name='Grey']... Na początek , dla terierka Irek powinien mieć dobry grzebień , żeby dokładnie wyczesywał...[/QUOTE] Grzebieni, zgrzebeł, rękawic do wyczesywania to ja mam od groma. Trymować sam to się boję :) Poczekam chyba do wizyty u psiego fryzjera. Jak byłem zobaczyć gdzie jest to przy okazji spytałem się czy mnie tam poinstruują jak mam Dode trymować. I powiedzieli że tak :) A jak na razie zastanawiam się nad furminatorem. Wg producenta jest on dla foksów dobry- wiecie coś na ten temat?? Ps: od tych wszystkich narzędzi do pielęgnacji psa aż mi się w głowie kręci. To już schemty budowy procesorów i wszystkich innych elementów budowy pc są łatwiejsze od tego :)
 2. irek_krawczyk

  Jaki trymer dla foxa szorstkowłosego

  Dzięki za podpowiedź :)
 3. irek_krawczyk

  znowu tragedia

  I kolejna taka historia. Szkoda słów. Myśliwi w polsce wg. mnie nie są aż tak potrzebni.
 4. irek_krawczyk

  Jaki trymer dla foxa szorstkowłosego

  Moja ma kubraki :] więc też nie marznie
 5. irek_krawczyk

  Jaki trymer dla foxa szorstkowłosego

  Będzie sporo zabawy z tym :) A w przyszłym tygodniu zamawiam oryginalny furminator. Wg producenta pisze, że może być dla foksa szorstkowłosego. zobaczę co po tym będzie
 6. irek_krawczyk

  Jaki trymer dla foxa szorstkowłosego

  Chyba tak zrobię. :) Dzieki Jota :)
 7. irek_krawczyk

  Jaki trymer dla foxa szorstkowłosego

  Sam już nie wiem co będzie dla dody potrzebne..... Nie mam już do tego głowy... Poczekam na odpowiedzi innych. Ale i tak dzięki za odpowiedz Ps: powiesz mi jak używać tego 1-go trymera?
 8. irek_krawczyk

  Jaki trymer dla foxa szorstkowłosego

  Witajcie. Mam w domu takie cudo [URL]http://img694.imageshack.us/img694/2821/trymer.jpg[/URL] lecz to raczej wyrywa za dużo włosa okrywowego. Dowiedziałem się, że do trymowania foksa szorstkowłosego takie coś jest dobre [URL]http://karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=6912&action=prod[/URL] Czy jest duża róznica pomiędzy tym co mam a coat kingiem marsa? Może ktoś by mi podpowiedział jak używać to co mam. z góry dziękuję za wszelką pomoc Ps: a może ktoś poda mi przykład czegoś takiego jak ten coat king na karusek.com.pl tylko tańszego. Bo cena z lekka zaporowa. Pps: A czy furminator dla foxia o dość krótkiej sierści byłby dobry?
 9. irek_krawczyk

  GALERIA - śmieszne wilki :-)

  [url]http://img59.imageshack.us/img59/2972/1003835e.jpg[/url] Zdjęcie zrobiłem w wakacje 2009 we Wrocławskim zoo. Nawet nie wiedziałem że ten wilk sobie nos oblizywał wtedy. (Większy ekran w cyfrówce by się mi przydał :))
 10. irek_krawczyk

  Psie woreczki wrocław

  A u mnie w metalowcu twierdzą, że mam sam sobie kupować woreczki.....
 11. irek_krawczyk

  Zdjecia mojej foksicy

  [url]http://img509.imageshack.us/img509/609/jedne.jpg[/url] Pilnuje ciasta :)) A teraz dobra wiadomośc: Doda chodzi koło mnie koło bloku bez smyczy :) i już nie zwraca uwagi na innych :) hurra
 12. irek_krawczyk

  Nero u Gagi po domowemu Solo

  Fajny psiak :)
 13. irek_krawczyk

  Zdjecia mojej foksicy

  a dziekuje :))
×