Jump to content
Dogomania

irek_krawczyk

Members
 • Posts

  80
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by irek_krawczyk

 1. [quote name='Grey']... Na początek , dla terierka Irek powinien mieć dobry grzebień , żeby dokładnie wyczesywał...[/QUOTE] Grzebieni, zgrzebeł, rękawic do wyczesywania to ja mam od groma. Trymować sam to się boję :) Poczekam chyba do wizyty u psiego fryzjera. Jak byłem zobaczyć gdzie jest to przy okazji spytałem się czy mnie tam poinstruują jak mam Dode trymować. I powiedzieli że tak :) A jak na razie zastanawiam się nad furminatorem. Wg producenta jest on dla foksów dobry- wiecie coś na ten temat?? Ps: od tych wszystkich narzędzi do pielęgnacji psa aż mi się w głowie kręci. To już schemty budowy procesorów i wszystkich innych elementów budowy pc są łatwiejsze od tego :)
 2. I kolejna taka historia. Szkoda słów. Myśliwi w polsce wg. mnie nie są aż tak potrzebni.
 3. Będzie sporo zabawy z tym :) A w przyszłym tygodniu zamawiam oryginalny furminator. Wg producenta pisze, że może być dla foksa szorstkowłosego. zobaczę co po tym będzie
 4. Sam już nie wiem co będzie dla dody potrzebne..... Nie mam już do tego głowy... Poczekam na odpowiedzi innych. Ale i tak dzięki za odpowiedz Ps: powiesz mi jak używać tego 1-go trymera?
 5. Witajcie. Mam w domu takie cudo [URL]http://img694.imageshack.us/img694/2821/trymer.jpg[/URL] lecz to raczej wyrywa za dużo włosa okrywowego. Dowiedziałem się, że do trymowania foksa szorstkowłosego takie coś jest dobre [URL]http://karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=6912&action=prod[/URL] Czy jest duża róznica pomiędzy tym co mam a coat kingiem marsa? Może ktoś by mi podpowiedział jak używać to co mam. z góry dziękuję za wszelką pomoc Ps: a może ktoś poda mi przykład czegoś takiego jak ten coat king na karusek.com.pl tylko tańszego. Bo cena z lekka zaporowa. Pps: A czy furminator dla foxia o dość krótkiej sierści byłby dobry?
 6. [url]http://img59.imageshack.us/img59/2972/1003835e.jpg[/url] Zdjęcie zrobiłem w wakacje 2009 we Wrocławskim zoo. Nawet nie wiedziałem że ten wilk sobie nos oblizywał wtedy. (Większy ekran w cyfrówce by się mi przydał :))
 7. A u mnie w metalowcu twierdzą, że mam sam sobie kupować woreczki.....
 8. [url]http://img509.imageshack.us/img509/609/jedne.jpg[/url] Pilnuje ciasta :)) A teraz dobra wiadomośc: Doda chodzi koło mnie koło bloku bez smyczy :) i już nie zwraca uwagi na innych :) hurra
 9. [url=http://img33.imageshack.us/i/zdjcia0029n.jpg/]Imageshack - zdjcia0029n[/url] Tu Doda położyła się w dziwaczny sposób na kanapie. Jescze jaki uśmieszek. Zdjęcie zrobione samsungiem d900i. Ps: Zdjęcie robiłem w czasie gry w KOTORa :)
 10. Moja też w łóżku, ale mojej mamy :)) wiecie foksterier to się mieści :)
 11. Dzięki za odpowiedzi :) Ja o tej akcji darmowych woreczków dowiedziałem się z plakatów w tramwajach.
 12. [quote name='Asia & Ginger']Wczoraj odeszła też Farrah Fawcett, gwiazda "Aniołków Charliego": [url=http://film.onet.pl/0,0,1997133,wiadomosci.html]Farrah Fawcett nie[/quote] Śmierć Jacksona mocno przytłumiła informacje o jej śmierci :(
 13. [quote name='Anetka83'][B]Michael Jackson 29.08.1958 - 25.06.2009 [*[/B][B]] [/B][/quote] Taka szkoda... Wielkim artystą był.
 14. Wie ktoś coś o tych woreczkach, co miał wrocławski ZDIUM rozdawać radom osiedli?? bo u mnie (SM Metalowiec) powiedzieli, że oni się tym nie zajmują.
 15. @ *Monia* Nieodpowiedzialność ludzka nie zna granic. Co by było gdyby tamten pies się rzucił na dziecko? Ale tak jak mawiał Einstein: " Dwie rzeczy nie mają granic: Wszechświat i ludzka głupota. Tylko co do pierwszego nie jestem w 100 % pewny"
 16. A to zdjęcie tydzień temu zrobiła moja mama. Robiła zdjęcia kwiatkom na działce i w tym jednym przez przypadek pojawiła się Doda. [URL="http://img20.imageshack.us/i/1003631z.jpg/"]Imageshack - 1003631z.jpg[/URL] Głupio wyglądają te wiadra z boku
 17. Dzięki :)) Szkoda że nowych ładnych fotek nie mam :(
 18. Ehhh. Jak ja się cieszę, że właściciel agresywnej suni ast z osiedla trzyma ja na smyczy i w kagancu. tylko ze ona przed tym wszystkim pogryzla mocno innego psa. ale szkoda, że przez takich nieodpowiedzialnych właścicieli cierpi opinia tych mądrych psów.
 19. Ciekawy artykuł :)) I dzisiejszy :)
×
×
 • Create New...