Jump to content
Dogomania

CACIB Rzeszów, 7-8.02.2009


Atik

Recommended Posts

  • Replies 755
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mi też dziś doszło potwierdzenie :lol: z Rzeszowa do rzeszowa szło 4 dni :lol: ach ta nasza poczta :eviltong:

[quote name='AnkaW']Ty też masz w niedzielę? :multi::multi: super, do zobaczenia :lol:[/quote]

To i my z Arnim przydrepcemy na tenisową się przywitać do ringu zagrzywaczonych :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']na stronie oddziału jest plan rozmieszczenia ringów ;)

a ja chciałam się spytać - tam są piętra - czyli, że ring 7 na piętrze będzie?[/quote]
no tak jakby ;) jak wchodzisz to na wprost masz same stragany, na ringi musisz smigac po schodach :eviltong:

[quote name='Asiaczek']Nie w tym sensie; żałuję, że ring będzie taki mały i nie będzie można sobie pobiegać...

Pzdr.[/quote]
tzn jak mały ...wogóle nie da sie biegać?? baski tak pieknie potrafia kłusowac...
pinczery zawsze sa na dole, zwykle tam gdzie dobermany, więc ring jest duuuży; na balkonowych jakos nie byłam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tascha']no tak jakby ;) jak wchodzisz to na wprost masz same stragany, na ringi musisz smigac po schodach :eviltong:[/quote]
hm, ale po co po schodach, jak jest winda?:lol:

Pzdr.

[quote name='Talagia']Ringi nie sa takie male :evil_lol: Setery kłusowały to baski tez dadza rade :lol:[/quote]
Daliśmy rade w ub.r., to i w tym tez jakos sobie poradzimy.
Ale nadal twierdzę, że ringi na balkonie sa za małe.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Jaka Mądralińska się znalazła...

Ja po takim bieganiu po schodach w Trenczynie do dzisiaj nie mogę wyjśc z choroby - chrypa, kaszel, katar i niesamowity upał na hali, gdzie był ring honorowy.

A po wystawie okazało się,. że jednak jest winda, tylko z drugiej strony...:evil_lol:

Poza tym, jak biegac po schodach z 4 baskami, 2 klatkami , torba, plecakami i jeszcze z... ciastem upieczonym na cześć spotkania z Tascha?:p

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']
A po wystawie okazało się,. że jednak jest winda, tylko z drugiej strony...:evil_lol: [/quote]
Grunt to spostrzegawczość - ja dopiero wczoraj zobaczyłam na planie z ringami,ze na Podpromiu sa windy :eviltong::eviltong::eviltong: a co roku jestem i zawsze latam po schodach :painting: :eviltong:
[quote name='Asiaczek']
Poza tym, jak biegac po schodach z 4 baskami, 2 klatkami , torba, plecakami i jeszcze z... ciastem upieczonym na cześć spotkania z Tascha?:p

Pzdr.[/quote]
O- to ciasteczko bedzie ?mniam, mniam:tort: balanga sie szykuje:popcorn::cunao::BIG:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...