Jump to content
Dogomania

CACIB Rzeszów, 7-8.02.2009


Atik

Recommended Posts

  • Replies 755
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja tylko dla przypomnienia powiem, że w zeszłym roku byłam na wystawie około godziny 9:30 - czyli jakby nie patrzeć, tuż przed wejściem na ring - podbiegłam w pocie czoła pod stoisko z numerkami i katalogami i... :crazyeye: nie było ludzi :eviltong:
Tak więc nie panikujcie - uważam, że rzeszowska międzynarodówka to jedna z najlepiej przygotowanych wystaw w PL, przynajmniej mają fajny parking :evil_lol:
Plany sędziowania już są, od początku wiadomo czyj pies przyjęty, czyj nie; wszystko da się zaplanować.
I zaś nie mówcie, że zima jest, bo ja jej za oknem nie widzę wcale :eviltong: To nie te zimy sprzed 30 lat gdzie było po 1,5 metra śniegu - spoko spoko.
Myślę, że niektórzy po prostu szukają dziury w całym, a to nie ma sensu ;)

Jeżdzę od kilku lat na wystawy za granicę i tam nigdy nie dostałam numerka w kopercie.
Czeskie wystawy zawsze opłacam na miejscu i też nigdy nie stałam w większej kolejce niż 3 osoby, a w Czechach zgłaszanych psów jest o wiele wiele więcej.
Wszystko da się zorganizować, trzeba tylko [B]chcieć [/B]:cool3:

No to miłej wystawy hehe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Ja tylko dla przypomnienia powiem, że w zeszłym roku byłam na wystawie około godziny 9:30 - czyli jakby nie patrzeć, tuż przed wejściem na ring - podbiegłam w pocie czoła pod stoisko z numerkami i katalogami i... :crazyeye: nie było ludzi :eviltong:
Tak więc nie panikujcie - uważam, że rzeszowska międzynarodówka to jedna z najlepiej przygotowanych wystaw w PL, przynajmniej mają fajny parking :evil_lol:
Plany sędziowania już są, od początku wiadomo czyj pies przyjęty, czyj nie; wszystko da się zaplanować.
I zaś nie mówcie, że zima jest, bo ja jej za oknem nie widzę wcale :eviltong: To nie te zimy sprzed 30 lat gdzie było po 1,5 metra śniegu - spoko spoko.
Myślę, że niektórzy po prostu szukają dziury w całym, a to nie ma sensu ;)

Jeżdzę od kilku lat na wystawy za granicę i tam nigdy nie dostałam numerka w kopercie.
Czeskie wystawy zawsze opłacam na miejscu i też nigdy nie stałam w większej kolejce niż 3 osoby, a w Czechach zgłaszanych psów jest o wiele wiele więcej.
Wszystko da się zorganizować, trzeba tylko [B]chcieć [/B]:cool3:

No to miłej wystawy hehe[/quote]



ot i super napisane:razz::razz:


ja w tym roku po raz pierwszy w Trenczynie sie spotkałam z tym ze katalogi dawali na zewnatrz, a numerki na ringach :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark'].....wzajemnie :p[/quote]

W tym roku wybrałam Czechy :eviltong:



Ale przecież (bez obrazy dla nikogo) Rzeszów nie jest na drugim końcu świata :crazyeye: Ludziki no!!
Przecież drogi do Rzeszowa to drogi krajowe i czasem nawet dwupasmowe. Przecież do Rzeszowa nie jedzie się przez wioski, gdzie nie widziano nigdy pługa śnieżnego...
No już nie wyolbrzymiajcie i nie róbcie przykrości organizatorom :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']
I zaś nie mówcie, że zima jest, bo ja jej za oknem nie widzę wcale :eviltong: To nie te zimy sprzed 30 lat gdzie było po 1,5 metra śniegu - spoko spoko.[/quote]

wobec tego zapraszam do mnie :cool3: u nas jak śnieg pada to prawie zawsze jesteśmy zasypani - przynajmniej po męski interes :evil_lol:
w chwili obecnej śnieżek sobie sypie...mam nadzieję, że to chwilowe, i że nas nie odetnie od świata ;) w każdym razie, jeśli spod domu uda się wyjechać to dojedziemy na wystawę bez większych problemów mam nadzieję ;)

Link to comment
Share on other sites

Mimo mojego ogromnego marudzenia 2 lata temu i narzekania na krajowa wystawe w Rzeszowie, to rok temu ogromnie milo mnie zaskoczyla organizacja wystawy i moge wszystkich zapewnic, ze jezeli bedzie podobnie jak rok temu to nie ma sie czym martwic ;) Numerki odbiera sie w takim samym tempie jak katalogi i serio zajmuje to chwilke. Co do warunków pogodowych i marudzenia na temat trasy to nie rozumiem po co żale na forum, wszyscy dobrze wiedzieli zgłaszajac na wystawe, ze termin to LUTY a wiec moze byc sniegu 3 metry na drodze i z łopata bedziecie jechac. My tez mamy okolo 4 godziny do Rzeszowa i jezeli bedzie brzydka pogoda to wyjedziemy odpowiednio wczesniej. Jadac do Trencina obawialismy sie mgły wiec wyjechalismy wczesniej - efekt byl taki, ze przed 7 bylismy na terenie wystawy, a na ring wchodzilismy o 14 :) Wiec nic nie trzeba bylo robic na szybko, a tez mam psy, które trzeba przygotowac do wyjscia na ring.

Prosze nie marudzic! :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']
Ale przecież (bez obrazy dla nikogo) Rzeszów nie jest na drugim końcu świata :crazyeye: Ludziki no!!
Przecież drogi do Rzeszowa to drogi krajowe i czasem nawet dwupasmowe. Przecież do Rzeszowa nie jedzie się przez wioski, gdzie nie widziano nigdy pługa śnieżnego...
No już nie wyolbrzymiajcie i nie róbcie przykrości organizatorom :diabloti:[/quote]

ja mieszkam na takiej wiosce hihi... :lol: a droga, którą nam tak pięknie zasypuje jest drogą gminną - od czasu do czasu odśnieża nas ochotnicza straż pożarna ;)

ale spoko...ja tam jakis pretensji nie mam ;) po numerki wyślę mojego rodziciela i niech on się martwi w razie kolejki ;) hihi... poza tym to nie mogę się już doczekać i zaczynam odczuwać już taką "przedatmosferę" :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark']...mądrala :cool3: i znów zgarniesz wszystko....;)[/quote]

oj tam zaraz wszystko, hehe.
Swoją drogą- do Brna też mam do przejechania podobną długość, bo 300km, trasa jest lepsza, ale obawiam się np. mgły lub śliskich odcinków (bo i takie sie zdarzają), więc wyjeżdżam odpowiednio wcześniej.

No i Talagia ma rację, przecież wszyscy wiedzieli, że Rzeszów ma wystawę w lutym, czyli w środku kalendarzowej zimy.

A to, że oddział wydaje numerki razem z katalogami.... Hmmm... Przecież tak czy siak każdy z nas idzie po katalog, to co za różnica czy dostanie go z numerkiem, czy bez niego?
Nie przesadzajcie, proszę Was.

Uważam, że ZK Rzeszów jest profesjonalistą, w tym co robi.

I daję sobie rękę uciąć, że po wystawie powiem "a nie mówiłam" :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']oj tam zaraz wszystko, hehe.[/quote]

...hęęę, a jak było z Trencinem :cool3:.....

[quote name='panienkabubu']
Swoją drogą- do Brna też mam do przejechania podobną długość, bo 300km, trasa jest lepsza, ale obawiam się np. mgły lub śliskich odcinków (bo i takie sie zdarzają), więc wyjeżdżam odpowiednio wcześniej.

No i Talagia ma rację, przecież wszyscy wiedzieli, że Rzeszów ma wystawę w lutym, czyli w środku kalendarzowej zimy.

A to, że oddział wydaje numerki razem z katalogami.... Hmmm... Przecież tak czy siak każdy z nas idzie po katalog, to co za różnica czy dostanie go z numerkiem, czy bez niego?
Nie przesadzajcie, proszę Was.

Uważam, że ZK Rzeszów jest profesjonalistą, w tym co robi.

I daję sobie rękę uciąć, że po wystawie powiem "a nie mówiłam" :cool3:[/quote]

Zgadzam się z Tobą. Luty z pogodą może być różnie. Trzeba to mieć na uwadze.
My będziemy pierwszy raz w Rzeszowie, ale mam nadzieję, że wszystko będzie ok.;).
A tak na marginesie, to przecież nie wszystkie nasze oddziały dołączają numerki....więc nie rozumiem w czym problem. :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szybowiec'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Siberian husky zgłoszonych 39?Cała elita Polski zjeżdża...:lol:Ja uważam,że sędzina jest w porządku.:pNo,ale każdy ma swoje zdanie.[/SIZE][/FONT][/quote]
Ile psów? Tu inna informacja. Tym ciekawiej będzie walka w ringie!:evil_lol:

[I]12:50 - Siberian Husky/Siberian Husky
Psy - Dogs
Klasa szczeniąt - Puppy Class 1 1364
Klasa młodzieŜy - Junior Class 3 1365 - 1367
Klasa pośrednia - Intermediate Class 2 1368 - 1369
Klasa otwarta - Open Class 4 1370 - 1373
Klasa championów - Champion Class 3 1374 - 1376
Suki - Bitches
Klasa szczeniąt - Puppy Class 1 1377
Klasa młodzieŜy - Junior Class 7 1378 - 1384
Klasa pośrednia - Intermediate Class 7 1385 - 1391
Klasa otwarta - Open Class 8 1392 - 1399
Klasa championów - Champion Class 3 1400 - 1402[/I]

[url]http://www.zkwp.rzeszow.pl/pliki_www/ps_s2.pdf[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']wobec tego zapraszam do mnie :cool3: u nas jak śnieg pada to prawie zawsze jesteśmy zasypani - przynajmniej po męski interes :evil_lol:
w chwili obecnej śnieżek sobie sypie...mam nadzieję, że to chwilowe, i że nas nie odetnie od świata ;) w każdym razie, jeśli spod domu uda się wyjechać to dojedziemy na wystawę bez większych problemów mam nadzieję ;)[/quote]
he, he -[B] agnethka[/B] -kupta se traktor:eviltong: u mnie jest podobnie- mieszkam tam gdzie wrony zawracaja i do tego w dolince, do szosy mam ok kilometra, czasami nawet jak tylko popada to bez traktora ani rusz:eviltong:


My tez juz mamy potwierdzenie:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jogurt']No trzebabylo :eviltong: i bys sobie sam wtedy szpice obfocil a nie innych do tego zatrudnial, o :eviltong:[/quote]


kurcze masz rację, ale przepadło.....i dlatego do Ciebie się uśmiecham :grins::haha::megagrin::shiny::D:mdrmed::grin::-D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tascha']he, he -[B] agnethka[/B] -kupta se traktor:eviltong: u mnie jest podobnie- mieszkam tam gdzie wrony zawracaja i do tego w dolince, do szosy mam ok kilometra, czasami nawet jak tylko popada to bez traktora ani rusz:eviltong:


My tez juz mamy potwierdzenie:multi:[/quote]

mamy honkera...ale się popsuł :lol: bądźmy dobrej myśli, może nie sypnie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BarbeSale']Rok temu, jak i we wcześniejszych latach było tak samo, czyli numery katalogowe razem z katalogiem odbierało się w punkcie przyjmowania psów na wystawie. Z tego co pamiętam w ostatnich latach nigdy nikt nie stał w kolejce dłużej niż kilka minut. Oczywiście pozostałe dokumenty czyli karta oceny, dyplom i teczka będą czekać na wystawców na odpowiednich ringach.

Ten punkt był w zeszłym roku przy wejściu do hali (już wewnątrz oczywiście) i zapewne będzie tam też w tym roku.[/quote]

To super:lol:
Widocznie na zapas się zestresowałam:oops:
Nie było i nie jest moim zamiarem dokuczanie organizatorom.
Tak jak juz pisałam, tez słyszałam o wystawie w Rzeszowie wyłacznie pochlebne opinie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...