Jump to content
Dogomania

CACIB Rzeszów, 7-8.02.2009


Atik

Recommended Posts

[quote name='Frytela']nawet wczoraj kolzezanka mi wygarneła, że pusta jestem... :evil_lol:
Może kiedyś będzie jeszcze okazja na takie foto...[/quote]
ja to chyba normalnie slepa jakaś :-o nie widziałam tego fotografa- a chciałam zrobic fotki:placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 755
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AnkaW']hihi ja tam zawsze na papier i mydło trafiałam :eviltong:

kurdeee nie ma więcej fotek????? a tylu fotografów latało :roll:[/quote]

ja też... :lol: tyle ze raz gdy ja byłam sobie grzecznie w kabinie, ktoś wychodzący zgasił światło :evil_lol::evil_lol::evil_lol:


Ja mam zdjecia tylko beagli suki kl. mł, ale nie do oglądania taki syf :diabloti:

[quote name='Tascha']ja to chyba normalnie slepa jakaś :-o nie widziałam tego fotografa- a chciałam zrobic fotki:placz::placz::placz:[/quote]

ja latałam z 10 razy.. i nie zaszłam... :roll::roll: o ja głupiaa :wallbash::wallbash:

Link to comment
Share on other sites

Maks i Spark, Hans Bierwolf oceniał w sobotę: Boksery, Rottweilery, Psy z Majorki i Psy kanaryjskie, a w niedzielę: Cavalier King Charles Spaniele, King Charles Spaniele, Bolończyki, Pekińczyki i Rosyjskie Toy'e.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Jakie ładne ujęcie:lol:!
Dobrze, że zrobiłas to zdjęcie, piekna pamiatka!

Pzdr.[/quote]
Cześć Asiaczku,
Tak to był dobry pomysł. Ponieważ byłam sama , nie wzięłam aparatu, dlatego zdecydowałam się na sesję zdjęciową.
Mam ok.30 zdjęć ,ale te są najładniejsze.
Pozdrawiam Cię serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madziorka'] Jechałam na wystawę ponad 300 km i po mimo zadowolenia z lokaty, bardzo zalezało mi na opisie. A opis mojej suki nie zgadza się z rzeczywistością co zresztą widać gołym okiem ( jak mozna napisać mocno ciemnopalonej suce że ma jasne palenie, normalnie ręce opadają).[/quote]

a to już wina tłumacza !
u nas na ringu też tłumacz "szwankował" - sedzia dyktuje exellent ...., a w karcie wpisane poprawne umaszczenie. co prawda nie znam dobrze angielskiego, ale pewne okreslenia w opisie psa sa niezmienne, a u nas zamiast "doskonały" to wpisane mam "poprawne", "dobre" itp.
a pan sedzia "przemilutki" a jak "stylowo" ubrany był w niedzielę :cool3:
a myslałam, że austriacy mają więcej kutury osobistej - tak przynajmniej wynikało z moich doswiadczeń

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cambel&Megi']moja niewielka fotorelacja : )
[URL="http://picasaweb.google.pl/cambel.megi/IIMWPRWRzeszowie702"] > Sobota[/URL]
[URL="http://picasaweb.google.pl/cambel.megi/IIMWPRRzeszow802#"]> Niedziela[/URL]

pozdrawiam :)[/quote]Bardzo ładne fotki. Nikkor 50mm 1.8?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...