Jump to content
Dogomania

CACIB Rzeszów, 7-8.02.2009


Atik

Recommended Posts

[quote name='bicker2000'][B]Zapraszamy wszystkich chętnych do zrobienia sobie zdjęcia ze swoim pupilkiem, bedzie profesionalny fotograf :cool2:[/B]

[B]Serwis Fotograficzny wystawy ![/B]
[FONT=Arial]Podczas trwania II Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych w Rzeszowie w dniach 7-8 lutego 2009 roku firma fotograficzna Foto Lab z Mielca zapewni możliwość wykonania profesjonalnych pamiątkowych zdjęć w zaaranżowanym studio oraz ich natychmiastowego wydruku. Zaoferuje nowy, ciekawy sposób zaprezentowania zdjęć w formie fotoksiążek, których jest krajowym producentem. [SIZE=2]Na stoisku pokażemy przykładowe fotoalbumy, które mogą stanowić wspaniałą pamiątkę naszego psa; jego historię, wyczyny, ciekawe zdjęcia, teksty, sentencje itp.[/SIZE] [/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Więcej na[/SIZE][/FONT] [URL="http://www.digitalalbum.pl"]Fotoksi��ki i fotoalbumy �lubne na ka�d� okazj�[/URL][/quote]

Super wreszcie może ktoś zrobi porządne fotki naszym pupilkom.
Mam nadzieje że będzie jakieś miejsce na fajnym tle ?
Ciekawe jakie bedą ceny takiej przyjemnosci ???
No i te albumiki tez fajna sprawa moze być ???
Może coś wiecie na ten temat ? Albo przekonamy się jutro na miejscu :thumbs:
Pozdrawiam i do zobaczenia Smoczek

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 755
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chciałam się zapytać, czy jest możliwość dojechać autobusem z placu Dworcowego na ul. Podpromie? Jeśli tak to prosiłabym o podanie linii autobusów jadących w tamtym kierunku, ponieważ przyjeżdżamy pociągiem dosyć późno, a chcielibyśmy zdążyć na 10 na teren wystawy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Della']To będzie nasza pierwsza wystawa !(...)A teraz jedziemy do Rzeszowa i co? wczoraj moja [B][COLOR=red][U]flatka[/U][/COLOR] [/B]zaczeła coś brudzić, zaczyna sie jej pierwsza cieczka???? :placz::placz: to nie moze byc prawda :shake:[/quote]

Czy Twoja flatka to Della z Żywieckiej Kotliny? My też mamy flatkę :lol: (BIG STAR Diamentowa Zagroda), ale Rzeszów odpuściliśmy sobie, dopiero w Katowicach się wystawiamy. Będziesz też? Przy okazji zapraszamy na forum miłośników flatów, zaloguj się.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pietruszka']Chciałam się zapytać, czy jest możliwość dojechać autobusem z placu Dworcowego na ul. Podpromie? Jeśli tak to prosiłabym o podanie linii autobusów jadących w tamtym kierunku, ponieważ przyjeżdżamy pociągiem dosyć późno, a chcielibyśmy zdążyć na 10 na teren wystawy.[/quote]


Kierować sie na plac wolności i 13 :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katik']
Lecę naładować baterie.[/quote]

oOooo dzieki za przypomnienie dobra kobnieto :crazyeye: trzeba aparat naładować!

Hmm ja też już cała w nerwach, jutro debiutuje - jako sekretarz...

A dziś 7 i pół godziny na hali układałam ringi, krzesełka, tabliczki dla gospodarzy, sprzatałam , myłam.... padam z nóg..... ale hala gotowa :lol: zycze sobotniakom samych sukcesów, potem macie sie tu pochwalić :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona1984']\przeciez wiktor pisze ze bez psa :)


i na pewnio na sobote :evil_lol:[/quote]

O mamuniu. Wiedziałam, że czasem ze mną jest "nie tego", ale że aż tak "nie tego" to nie myślałam :oops::roll::lol::lol::lol:
Oj, bo zakręcona jestem przed wystawą :razz:

Link to comment
Share on other sites

Ja też wybieram się pociągiem.Zapraszam do wspólnej podróży,w grupie zawsze rażniej :pWyruszamy z Krakowa o 7:02 z Dworca Głównego.
Jedna z forumowiczek na kolakowym forum wstawiła opis całej trasy na wystawę z Dworca.
Wielkie podziękowania dla p.Iwonki od Lady i Lordka :p

[QUOTE]gdy wysiądziecie z pociągu, z peronu przejdziecie kawałeczek tunelem w kierunku miasta, po schodkach w górę. Gdy wyjdziecie z tego tunelu, po lewej stronie będzie budynek głównego dworca PKP, a po prawej stronie budynek głównego dworca PKS, a na wprost kamienice Placu Dworcowego. Wy udajcie się w kierunku dworca PKS, czyli na prawo w kierunku ulicy Grottgera, miniecie budki z kwiatami, warzywniaki itp. Zobaczycie budynek Poczty Polskiej, która znajdyje się na rogu ulic Asnyka i Grottgera. Wy idźcie ulicą Grottgera do końca (maleńki kawałeczek), po prawej stronie będziecie mieć stanowiska dworca PKS. Przy pierwszym dużym rozwidleniu dróg skręćcie w lewo w ulicę Grunwaldzką i idźcie prosto do świateł (ta duża dwujezdniowa ulica to Aleja Piłsudskiego) a na wprost zobaczycie ogromny budynek Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego (tu pracuję). Na światłach idźcie prosto cały czas ulicą Grunwaldzką, która po minięciu PUW "przechodzi" w deptak. Zauważcie, że po skręceniu z ulicy Grottgera idziecie cały czas PROSTO ulicą Grunwaldzką do samego końca (deptak). Dojdziecie do ulicy Kościuszki, skręćcie w prawo i idźcie prosto kawalątek (po prawej stronie jest kościół Farny). Gdy dojdziecie do dzwonnicy kościoła (jest tak duża, że widać ją niemal z każdego punktu Rzeszowa), skręćcie w lewo, ulica (deptak) 3 Maja. Tym deptakiem do samiutkiego końca PROSTO. Do tej pory macie za sobą spacerek około dziesięcio minutowy, w bardzo przyjemnym, nie ruchliwym otoczeniu. Zatem jesteście na końcu deptaka 3 Maja. Po Waszej lewej stronie stoi bardzo okazały i piękny budynek Banku PKO BP, a na wprost budynek Polskiego Radia (za ogrodzeniem). Na rozwidleniu dróg, Wy skręćcie nieznacznie w lewo i dojdziecie do Aleji pod Kasztanami (nazwa oddaje dokładnie takie otoczenie, prawie park). Idźcie prosto, po Waszej prawej stronie ukaże się Waszym oczom Zamek Królewski (dziś siedziba Sądu). Idźcie PROSTO, z daleka widać ulicę, którą jeżdżą auta, idźcie właśnie w tym kierunku (po Waszej prawej stronie jest cały czas Zamek). Dojdziecie do ulicy Szopena (nie Chopina - ewenement w nazewnictwie ulic na skalę światową! [IMG]http://www.collie.intertel.net.pl/forum/images/smiles/icon_eek.gif[/IMG] ). Od końca deptaka 3 Maja do tej pory macie za sobą następne pięć minut bardzo przyjemnego spacerku z Shikusiem, razem jakieś 15 minut od dworca PKP. Jak staniecie przy tej ulicy Szopena, to już właściwie zobaczycie Halę Podpromie! [IMG]http://www.collie.intertel.net.pl/forum/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] . Przejdźcie tą ulicę na drugą stronę prosto. Przed sobą zobaczycie, na lewo Most Królewski, na prawo Zamek Królewski, a prosto Hala PODPROMIE! Stąd już same traficie [IMG]http://www.collie.intertel.net.pl/forum/images/smiles/icon_wink.gif[/IMG] . Gdy dojdziecie do hali, będziecie miały za sobą spacerek około 20-minutowy. [IMG]http://www.collie.intertel.net.pl/forum/images/smiles/icon_wink.gif[/IMG]
Strasznie dokładnie opisałam tą drogę, ale tak naprawdę, to jest bardzo prosta i łatwo trafić, a trudno się zgubić. Poza tym każdy zapytany przechodzień wskaże Wam właściwą drogę, bo wszyscy wiedzą, gdzie jest hala "Podpromie" ścisłe centrum Rzeszowa.
Są jakieś pytania? Chętnie odpowiem na każde.
Pozdrawiam serdecznie.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']a czy ring 12 znowu jest na balkonie, gdzie dla siberianow ringi sa po prostu za małe? Rok temu małe rasy mialam na dole i na salce sportowej na bardziej komfortowych ringach, mimo iz spokojnie mogly by byc na balkonach.[/QUOTE]

Ponoc na balkonie,wiem od znajomej flatkowej.

Link to comment
Share on other sites

[B][U]U nas w leonkach na 33 w rasie:[/U][/B]

[SIZE=3][COLOR=red][B]CENTI z Bursztynówki - V1, CAC, CACIB , BOB !!!!!!!! :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=red][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=red][B]KASANDRA Oaza Wschodu - V2, res.CACIB !!!! :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=red][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=red][B]MIRON Oaza Wschodu - V1, CAC, CACIB !!!!![/B][/COLOR][/SIZE] :loveu::loveu:

^Miron i Kasandra co prawda "wyfruneli" już dawno z hodowli, ale sukcesy "dzieciaczków" cieszą, więc chwalę :lol: Bardzo mocna stawka, stąd też super miła niespodzianka :lol: !!!!!

Podziękowania dla forumowej [B]Diablicy [/B]za wystawienie CENTI !!! Jesteś niezastąpiona !!! :lol: :multi::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red][SIZE=3][B][COLOR=DarkRed]Gratulacje dla Wszystkich! :multi:

[/COLOR][/B][COLOR=Black]i ja dorzucę trochę wyników:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][B][SIZE=3][COLOR=red][COLOR=Black]

KENTARO WITH ME Asiaczek FCI [/COLOR]- V1, CAC, res.CACIB[/COLOR][/SIZE] [przechodzi w pełny CACIB]

[SIZE=3][COLOR=red][COLOR=Black]JAZZY BOY Asiaczek FCI [/COLOR]- V1, CAC, CACIB, BOS, BOB, BOG 3

[/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=3][COLOR=red][COLOR=Black]LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI [/COLOR]- V1, Zw.Mł, NJwR

[/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=3][COLOR=red][COLOR=Black]KALIMERA Asiaczek FCI [/COLOR]- V1, CAC, CACIB, BOS




[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][COLOR=Black]i Aścik Iwony1984
[/COLOR][/SIZE][B][SIZE=3][COLOR=red][COLOR=Black]KENTUCKY JACK z Grabskiego [/COLOR]- V1, CAC[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...