Jump to content
Dogomania

Schronisko we Wrześni pod Poznaniem... Podejrzana sprawa...


Weronia

Recommended Posts

przekopiowalam z Wirtualny-opiekun.pl

Po opublikowaniu 04 lutego 2009 roku na stronie „Wirtualnego Opiekuna” artykułu dotyczącego problemów z Wolontariatem we Wrzesińskim Schronisku dla Zwierząt, a następnie 06 lutego 2009 roku w „Wiadomościach Wrzesińskich” artykułu opisującego problemy młodej dziewczyny, która chciała zostać Wolontariuszem jest w końcu reakcja Kierownika Schroniska – Pana Mirosława Morawskiego. Wolontariat we Wrzesińskim Schronisku powinien być. Aktualnie każda osoba która chciałaby zostać Wolontariuszem otrzyma od pracownika Schroniska do wypełnienia formularz. Osoby niepełnoletnie otrzymają dwa formularze, ponieważ potrzebna jest zgoda rodzica. Pozostaje jeszcze kwestia organizacji godzin w których Wolontariusze będą mogli działać, ale myślę, że przy dobrej woli obu stron tą kwestię też uda się uregulować. Wszystkie osoby mające jakiekolwiek pytania związane ze Schroniskiem, Wirtualną Opieką, lub Wolontariatem mogą kontaktować się z osobami do których link „kontakt z nami” umieszczony jest na tej stronie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 650
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ata']przekopiowalam z Wirtualny-opiekun.pl

Po opublikowaniu 04 lutego 2009 roku na stronie „Wirtualnego Opiekuna” artykułu dotyczącego problemów z Wolontariatem we Wrzesińskim Schronisku dla Zwierząt, a następnie 06 lutego 2009 roku w „Wiadomościach Wrzesińskich” artykułu opisującego problemy młodej dziewczyny, która chciała zostać Wolontariuszem jest w końcu reakcja Kierownika Schroniska – Pana Mirosława Morawskiego. Wolontariat we Wrzesińskim Schronisku powinien być. Aktualnie każda osoba która chciałaby zostać Wolontariuszem otrzyma od pracownika Schroniska do wypełnienia formularz. Osoby niepełnoletnie otrzymają dwa formularze, ponieważ potrzebna jest zgoda rodzica. Pozostaje jeszcze kwestia organizacji godzin w których Wolontariusze będą mogli działać, ale myślę, że przy dobrej woli obu stron tą kwestię też uda się uregulować. Wszystkie osoby mające jakiekolwiek pytania związane ze Schroniskiem, Wirtualną Opieką, lub Wolontariatem mogą kontaktować się z osobami do których link „kontakt z nami” umieszczony jest na tej stronie.[/quote]

:-o:-o:-o:multi::multi::multi:

Liczę na wielu chętnych...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Nie pomylilam chyba... ktos oglaszal jamnisiowata sunie z tego schroniska i chcialam oglosic ale kontaktu na schronisko nie widzialam..[/quote]


Nie nic nie pomyliłaś, sunia Abi jamnikowata jeszcze jest w schronie..:-(
Namiar możesz podać na mnie: 0501 590 868

DZIĘKI:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KasiaO']Nie nic nie pomyliłaś, sunia Abi jamnikowata jeszcze jest w schronie..:-(

Namiar możesz podać na mnie:

Kasiu a o którą jamnikowatą chodzi....bo nie kumam??:oops:
hm...juz wiem, to ta mala co chciala mnie wciągnąć:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']A cos wiecej wiadomo o domku dal Abi? jakies fotki z nowego domu?[/quote]

pracownik schroniska powiedział, że zabrał ją facet dla swojego ojca, ponieważ niedawno odszedł mu jego pies....
i tyle....

Link to comment
Share on other sites

Siemka byłam dzisiaj pierwszy raz na wolontariacie xD. Bawiłyśmy się z suczką i jej szczeniakami. A wiecie co było najwspanialsze :) Jak przyglądałam się jak schronisko opuszczają dwa psiaki :loveu:Pięknie jest na to popatrzeć:) i dla takich momentów warto w sobote wstawać o 7 :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...